Blog opiekun.5 #4

18 listopada 2017 11:51 / 3 osobom podoba się ten post
opiekun.5

Dzięki. Dam radę, bo może to dziwne ale mimo, że jestem wrażliwym człowiekiem to w życiu codziennym zawsze daję sobie radę. Tym razem także muszę dać radę. Przecież ja jeszcze chcę żyć z miłą damą mego serca, a do tego trzeba mieć zdrowe serce. :-)

Bardzo dobra motywacja- teraz to już nie masz innego wyjścia...
18 listopada 2017 11:55 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Bardzo dobra motywacja- teraz to już nie masz innego wyjścia...:hihi:

Mam taki plan: wyleczyć serce, poznać kochaną kobietę i żyć długo i szczęśliwie z Nią. 
18 listopada 2017 11:56 / 3 osobom podoba się ten post
opiekun.5

Dzięki. Dam radę, bo może to dziwne ale mimo, że jestem wrażliwym człowiekiem to w życiu codziennym zawsze daję sobie radę. Tym razem także muszę dać radę. Przecież ja jeszcze chcę żyć z miłą damą mego serca, a do tego trzeba mieć zdrowe serce. :-)

Bardzo dobre podejście. Będziesz się jeszcze długo cieszył życiem z damą serca.....zobaczysz. 
18 listopada 2017 12:17
Oby to się sprawdziło.Amen.
18 listopada 2017 12:24
18 listopada 2017 12:49 / 1 osobie podoba się ten post
To jest niesamowite.
18 listopada 2017 13:30 / 3 osobom podoba się ten post
opiekun.5

Witam opiekunie!!! zem tesknila za twoimi rozami,se wieczorem poczytam i popodziwiam te piekne zdjecia.
18 listopada 2017 13:32
Knorr

Pożyjesz. Takie drzewo, które skrzypi, dłużej w lesie stoi. :-):-)

Witaj Knorr przyjacielu!!! dobrze,ze jestes.
18 listopada 2017 14:10
Idę dzisiaj do kina, czasem trzeba zobaczyć, jak to wygląda na duuuużym ekranie.
18 listopada 2017 15:02 / 1 osobie podoba się ten post
opiekun.5

A kto mówi o marudzeniu? Stwierdzam fakt, że może być nawet operacja na otwartym sercu a to nie przelewki.

A,to przepraszam.Tak po znajomości pogrzebałabym ci w tym podrobie.Kochałbyś "mię dośmiertnie".
18 listopada 2017 15:12 / 1 osobie podoba się ten post
opiekun.5

Nigdy więcej wirtualnych znajomości. Tylko kontakty osobiste, reszta to wielka ściema.:-)

Uważaj se!Jezdem w Niemcowni,jak wrócę,to Ci pokażę wirtualne znajomości.
18 listopada 2017 15:25 / 1 osobie podoba się ten post
Helena2311

Uważaj se!Jezdem w Niemcowni,jak wrócę,to Ci pokażę wirtualne znajomości.:nie wolno:

Jesoooo. Strach się bać. 
18 listopada 2017 16:02 / 3 osobom podoba się ten post
opiekun.5

Taaa...Zdrowe serce i końskie zdrowie.  
18 listopada 2017 17:22 / 2 osobom podoba się ten post
Kolega z klasy powiedział Jasiowi, że wymyślił dobry sposób na szantażowanie dorosłych: - Mówisz tylko "Znam całą prawdę" i każdy dorosły głupieje, bo na pewno ma jakąś tajemnicę, której nie chciałby ujawnić... Podekscytowany Jasio postanowił wypróbować świeżo zdobytą wiedzę w domu. Podchodzi do mamy i mówi:
- Znam całą prawdę. I... dostał 50 złotych z przykazaniem, żeby nic nie mówił ojcu. Zachwycony biegnie szybko do ojca i mówi:
- Znam całą prawdę. I dostał 100 złotych z zastrzeżeniem, żeby nic nie mówił matce. Rozochocony Jaś postanowił więc wypróbować nową metodę również na kimś spoza rodziny. Nadarzyła się okazja, kiedy listonosz przyniósł pocztę.
- Znam całą prawdę! - mówi z szelmowskim uśmiechem Jasio. Listonosz pobladł, poczerwieniał, rzucił listy na ziemie, rozłożył ramiona i wzruszonym głosem wyszeptał:
- W takim razie uściskaj tatusia...

18 listopada 2017 21:36 / 2 osobom podoba się ten post
opiekun.5

Mam taki plan: wyleczyć serce, poznać kochaną kobietę i żyć długo i szczęśliwie z Nią. :-)

opiekunie ja tam Ci nie chcę w życie z butami się pakować ale wiesz jak to bywa żeby cię serducho i kieszeń nie bolała.Pozdrawiam
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.