Blog opiekun.5 #4

18 listopada 2017 23:08
moni.r

opiekunie ja tam Ci nie chcę w życie z butami się pakować ale wiesz jak to bywa :oczko2:żeby cię serducho i kieszeń nie bolała.Pozdrawiam:-)

Dlatego trzeba poznać TĄ kobietę , "do życia" by wszystko było jak być powinno.
18 listopada 2017 23:10
Dzisiaj byłem na filmie " Listy do M 3". Pośmiałem się sporo bo fajna komedia romantyczna.
18 listopada 2017 23:11
Dobrej nocy.
19 listopada 2017 09:04 / 1 osobie podoba się ten post
19 listopada 2017 09:24 / 2 osobom podoba się ten post
Puk puk jest tu ktoś?
19 listopada 2017 09:34 / 3 osobom podoba się ten post
Malina

Puk puk jest tu ktoś?:-)

Gospodarz chyba jeszcze śpi.....A może nawet nie sam ? 
19 listopada 2017 09:43 / 1 osobie podoba się ten post
ewa59

Gospodarz chyba jeszcze śpi.....A może nawet nie sam ? :ucieka:

O tej porze jest u Rodziców.Zmelduje się po powrocie do domu.
19 listopada 2017 10:43 / 2 osobom podoba się ten post
Witam. Miłego dnia.
19 listopada 2017 11:10
Zdjęcia nie będzie, bo nie ma jak dołączyć. Niedziela. Zazwyczaj coś się dzieje, gdy obsługi brak.
19 listopada 2017 12:05 / 2 osobom podoba się ten post
Aż dziw, każda szuka ideała. A to ważny mózg, głos, spojrzenie, tyłek, do tańca i do różańca, do bitki i wypitki. A co oferują w zamian? Mogły by chociaż przez chwilę o tym pomyśleć.
19 listopada 2017 12:36 / 5 osobom podoba się ten post
opiekun.5

Aż dziw, każda szuka ideała. A to ważny mózg, głos, spojrzenie, tyłek, do tańca i do różańca, do bitki i wypitki. A co oferują w zamian? Mogły by chociaż przez chwilę o tym pomyśleć.

Dla mnie ważny jest stosunek do matki i zwierząt a także to jak facet wyraża się o byłej.No i musi miec to ogólne "coś" ,co sprawia,że chcę go znów zobaczyć:)
19 listopada 2017 12:44 / 3 osobom podoba się ten post
opiekun.5

A Ty co ? Lewą nóżką z łóżka wstałeś ? I co w tym dziwnego, ze kazda zwraca uwagę na coś innego ? A w zamian się oferuje tyle co się dostaje.....zazwyczaj.
19 listopada 2017 13:05 / 1 osobie podoba się ten post
opiekun.5

Ideał?!Taki się nie trafia...na szczęście.Bo co z takim bym robiła...ja z wadami.W sumie,to równowaga musi być.Trafiłeś na ideał w damskim wydaniu?!Dała kosza,czy koszem?
19 listopada 2017 13:56
ewa59

A Ty co ? Lewą nóżką z łóżka wstałeś ? I co w tym dziwnego, ze kazda zwraca uwagę na coś innego ? A w zamian się oferuje tyle co się dostaje.....zazwyczaj.

Nie lewą. A dobrze napisałaś - zazwyczaj.
19 listopada 2017 13:57 / 2 osobom podoba się ten post
Helena2311

Ideał?!Taki się nie trafia...na szczęście.Bo co z takim bym robiła...ja z wadami.W sumie,to równowaga musi być.Trafiłeś na ideał w damskim wydaniu?!Dała kosza,czy koszem?:wystawia jezyk2:

Jeszcze nie wiem, jak się dowiem to napiszę.
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.