Blog opiekun.5 #4

11 października 2017 10:36 / 2 osobom podoba się ten post
magdzie

Ale chyba tej przyjemniej)), le taka to mozna orac caly czas ( robote ma sie rozumiec))

P r a c a... czeka i woła z daleka...jak to w Korei...
11 października 2017 10:36 / 1 osobie podoba się ten post
opiekun.5

A Ty co?...też o robocie?...do pracy rodacy...do pracy...:-)

Ja tam zostawilam dziadka samego , obchodzi urodziny zmarlej zony.Zara idziem po ciasto , moze jaki sekt tez bedzie ?, - to chyba z tego wszystkiego caly bym wydudlala )))
11 października 2017 10:40 / 2 osobom podoba się ten post
magdzie

Ja tam zostawilam dziadka samego , obchodzi urodziny zmarlej zony.Zara idziem po ciasto , moze jaki sekt tez bedzie ?, - to chyba z tego wszystkiego caly bym wydudlala )))

Nie pij tyle, bo Cię zjedzą motyle...
11 października 2017 10:43 / 1 osobie podoba się ten post
opiekun.5

Nie pij tyle, bo Cię zjedzą motyle...:-)

Nooo...i po wypiciu będzie myslała , że on mo...tyleeee ....a jak przetrzeźwieje to zobaczy , ze mo tyle ....co nic .
Nie ...zaraz naprawdę wyłaczę lapka ....już tak niewiele pozostało do rozpakowania i poukładania ....a mi się przez Was nie chce wziąć się za pożyteczną pracę. .
11 października 2017 10:45 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Nooo...i po wypiciu będzie myslała , że on mo...tyleeee ....a jak przetrzeźwieje to zobaczy , ze mo tyle ....co nic .
Nie ...zaraz naprawdę wyłaczę lapka ....już tak niewiele pozostało do rozpakowania i poukładania ....a mi się przez Was nie chce wziąć się za pożyteczną pracę. .

Baśka...nieważne, czy ma tyle czy tyle, ważne by było dobrze i były motyle...w brzuchu...
11 października 2017 12:21 / 2 osobom podoba się ten post
No i udało mi się uszyć ręcznie woreczek na grzyby...żaden wyczyn ale się cieszę...
11 października 2017 16:03 / 1 osobie podoba się ten post
opiekun.5

No i udało mi się uszyć ręcznie woreczek na grzyby...żaden wyczyn ale się cieszę...

Na zgrzybiałe cooo...udało Ci się ten woreczek uszyć ? ....A....na grzyby ...nie na zgrzybiałe .... No ten mój sokoli wzrok dzisiaj figle mi spłata ...jejku ...noooo .
11 października 2017 16:36
Barbara niepowtarzalna

Na zgrzybiałe cooo...udało Ci się ten woreczek uszyć ? ....A....na grzyby ...nie na zgrzybiałe .... No ten mój sokoli wzrok dzisiaj figle mi spłata ...jejku ...noooo .

Ja Ci dobrze radzę...Ty lepiej okularki zmień, a jak już zmienisz to na śrubki do nosa przytwierdź...
11 października 2017 16:44
Właśnie teraz nastawiłem grila domowego, co go dzisiaj kupiłem... mam nadzieję, że karkóweczka będzie smaczna...
11 października 2017 16:49 / 1 osobie podoba się ten post
opiekun.5

Ja Ci dobrze radzę...Ty lepiej okularki zmień, a jak już zmienisz to na śrubki do nosa przytwierdź...:-)

Oj tam zaraz zmienić ....Specjalną chusteczką przeczyściłam ...już są cacy .
11 października 2017 16:52
Żeby to było przedostatni raz...
11 października 2017 16:55
Nawet Hexe na Forum jest...strach się bać...
11 października 2017 16:56
opiekun.5

Właśnie teraz nastawiłem grila domowego, co go dzisiaj kupiłem... mam nadzieję, że karkóweczka będzie smaczna...:yahoo:

Ooo ile dales? I jaka ma moc?
11 października 2017 16:58
magdzie

Ooo ile dales? I jaka ma moc?

118 zl o mocy 1400W... dla mnie starczy...
11 października 2017 16:59 / 1 osobie podoba się ten post
opiekun.5

Żeby to było przedostatni raz...:-)

No nie wiem , czy taki przedostatni raz . Chałwy mi się zachciało ...i se tak skubałam palcami ....i już se uwalałam szkiełka . Nie będę ich czyścić  bo całą florę bakteryjną z nich zedrę .
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.