Dritte Zähne/Sztuczne zęby u podopiecznych ich pielęgnacja

19 października 2017 10:32 / 2 osobom podoba się ten post
Sorki ale jakis problem mam przy wysylce , ukazuje sie error , plik nie istnieje?, a z tym musze sie udac w topik : problemy techniczne ))
19 października 2017 10:32 / 4 osobom podoba się ten post
magdzie

To to znioslam , ale juz grzebania w dupsku i wycigania kupy nie moglam((, przy tym nos upackany i bluzka .Nie szlo oduczyc , domyc palce bylo ciezko(((.
Sory to tapik o zebach , a ja zas o gownie )), trzymajmy sie tematu)))).
Moja Jaga miala szczeke nadgryziona przez psa , no klapala jej ta szczeka caly czas , a ile razy wypadla.No i tak jej wypadla , ze nie moglam znalezc , wiec babcia bez zebow zostala (((

Do kibelka jej spadla a Ty spłukałaś i po sprawie...
19 października 2017 10:34 / 5 osobom podoba się ten post
magdzie

Sorki ale jakis problem mam przy wysylce , ukazuje sie error , plik nie istnieje?, a z tym musze sie udac w topik : problemy techniczne ))

Nie klikaj powtórnie ,to poleci tylko raz,też tak mi się robi.
19 października 2017 10:34 / 3 osobom podoba się ten post
opiekun.5

Do kibelka jej spadla a Ty spłukałaś i po sprawie...:-)

Wszystko mozliwe , wiem ze sie nie znalazly
19 października 2017 10:36 / 3 osobom podoba się ten post
Alaska

Nie klikaj powtórnie ,to poleci tylko raz,też tak mi się robi.

Tyszzzz tak mam...badziewie...
19 października 2017 10:40 / 3 osobom podoba się ten post
opiekun.5

Tyszzzz tak mam...badziewie...

Nowa odslona forum 
19 października 2017 11:07 / 8 osobom podoba się ten post
magdzie

To to znioslam , ale juz grzebania w dupsku i wycigania kupy nie moglam((, przy tym nos upackany i bluzka .Nie szlo oduczyc , domyc palce bylo ciezko(((.
Sory to tapik o zebach , a ja zas o gownie )), trzymajmy sie tematu)))).
Moja Jaga miala szczeke nadgryziona przez psa , no klapala jej ta szczeka caly czas , a ile razy wypadla.No i tak jej wypadla , ze nie moglam znalezc , wiec babcia bez zebow zostala (((

Bo wiesz, generalnie to chyba chodzi o to, żeby PDP nie podawać posiłków, które przyklejają się protez zębowych, a nastepnie powodują, że proteza ląduje przyklejona  do berlinera na przykład, na stole, na podłodze, albo nawet w kiblu. Najlepiej też , aby posiłki miały konsystencję w miarę płynną. Wówczas unikniemy przyklejania się miażdzonych resztek w jamie ustnej do szczęki tej. No takie sytuacje , jak poniższym zdjęciu poglądowym , zdarzać się nie powinny.

19 października 2017 11:26 / 2 osobom podoba się ten post
Wszędzie gdzie pracowałam podopieczny miał protezę. różnie bywało, nie pamiętam co robili z tymi protezami na noc. Ale pamiętam pewnego grafa, który wyjmował protezę przy stole i zmuszał wszystkich do ogladania swojej szczęki i oczekiwał szybkiej rejestracji u stomatologa tylko tak bardzo bał sie borowania. nie miał ani jednego zęba. na nic były tłumaczenia,że nic mu nie zrobią bo on zębów nie ma. Obrzydliwe to było. Stół świątecznie nakryty rodzina wystrojona a graf zęby na stół.
Wiele razy ,yłam protezy, rękawiczki i szczoteczka do zębów ale nie patrzyłam na te zęby. Starałam się szybko umyć i zapomnieć że to robiłam.
Spotkałam też panią 90 letnią, która miała robione implanty w Hiszpani bo taniej. Piękny usmiech.
19 października 2017 12:01 / 7 osobom podoba się ten post
Bardzo interesujacy topik. Nie moge znalezc linka do sklepu z uzywanymi szczekami a mam ochote wkleic takowy.
Przydalby sie moze komus. Ale lipa bo niet. Chyba sie rozplacze....
19 października 2017 12:15 / 4 osobom podoba się ten post
No właśnie gadacie i gadacie o sztucznych szczękach a żadnej sie poszukać branżowego linka nie chce.A potem skargi że tylko linki do pościeli i tuszy ( tuszów ?? ) do rzęs
19 października 2017 12:21 / 2 osobom podoba się ten post
Marta2

No właśnie gadacie i gadacie o sztucznych szczękach a żadnej sie poszukać branżowego linka nie chce.A potem skargi że tylko linki do pościeli i tuszy ( tuszów ?? ) do rzęs

Orkiestra...tusz!
19 października 2017 16:15 / 5 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Bardzo interesujacy topik. Nie moge znalezc linka do sklepu z uzywanymi szczekami a mam ochote wkleic takowy.
Przydalby sie moze komus. Ale lipa bo niet. Chyba sie rozplacze....

Faktycznie link do takiego sklepu bardzo by się przydał. Ja znalazłam natomiast szczęki z otwieraczem. Zauważmy,że wielu seniorów do kolacji pije piwo,taki otwieracz w sztucznej szczęce to doskonały pomysł. 
Znalezione obrazy dla zapytania szczęki na wagę
19 października 2017 16:23 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Faktycznie link do takiego sklepu bardzo by się przydał. Ja znalazłam natomiast szczęki z otwieraczem. Zauważmy,że wielu seniorów do kolacji pije piwo,taki otwieracz w sztucznej szczęce to doskonały pomysł. 
Znalezione obrazy dla zapytania szczęki na wagę

Weeez Wlasnie obiad skonczylam konsumowac :))
19 października 2017 16:26 / 2 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Weeez:-) Wlasnie obiad skonczylam konsumowac :))

Jak skończyłaś to ok,już nic ci nie grozi..
19 października 2017 16:44 / 3 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Faktycznie link do takiego sklepu bardzo by się przydał. Ja znalazłam natomiast szczęki z otwieraczem. Zauważmy,że wielu seniorów do kolacji pije piwo,taki otwieracz w sztucznej szczęce to doskonały pomysł. 
Znalezione obrazy dla zapytania szczęki na wagę

Do otwierania piwa to jest teściowa z dwoma zębami...