Błąd techniczny - forum

23 marca 2018 17:31 / 2 osobom podoba się ten post

Mam tak samo jak Ewal8, czyli coraz mniej ...

Zgłosiłem. Dziękuję. O.

24 marca 2018 19:30 / 1 osobie podoba się ten post

List gończy zamknięty więc napiszę tutaj _ proszę Moderatora tego forum o usunięcie wszystkich moich wpisów z tego forum łącznie ze zdjęciem jakie mam w profilu. Proszę wysłać zgłoszenie na biuro @ opiekunki24.pl O.

09 kwietnia 2018 11:18 / 2 osobom podoba się ten post

To zobaczyłam po wejściu w swój profil . Jak Boga kocham tyle lat to ja nie mam, chociaż kto wie może zbliżę się do tej magicznej dla mnie liczby . Nie jestem swiżynką na forum tylko " babą z brodą " proszę  zrobić korektę, nie chce mieć najazdu dziennikarzy w celu uszczypnięcia mnie .

Mleczko
Zalogowany
2018 lat 

Zgłosiłem, dziękuję. O.

09 kwietnia 2018 11:24 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

To zobaczyłam po wejściu w swój profil . Jak Boga kocham:yahoo: tyle lat to ja nie mam, chociaż kto wie może zbliżę się do tej magicznej dla mnie liczby . Nie jestem swiżynką na forum tylko " babą z brodą " proszę  zrobić korektę, nie chce mieć najazdu dziennikarzy w celu uszczypnięcia mnie .

Mleczko
Zalogowany
2018 lat 

Zgłosiłem, dziękuję. O.

Edytuj profil i zmien date urodzenia, bo masz 0000000 heheh :)
Tylko serwera nie popsuj 

Naprawimy to. Nie ma obowiązku podawania daty urodzenia. O.

09 kwietnia 2018 11:27 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Edytuj profil i zmien date urodzenia, bo masz 0000000 heheh :)
Tylko serwera nie popsuj :-)

Naprawimy to. Nie ma obowiązku podawania daty urodzenia. O.

Ktos mi wpisał datę, niech poprawi . Ja tuż przed ujrzeniem tego swiata i jego jasności. Jak sie urodzę to datę wstawie. Cuda - nie , i to nie jedne .
09 kwietnia 2018 11:29 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

Ktos mi wpisał datę, niech poprawi . Ja tuż przed ujrzeniem tego swiata i jego jasności. Jak sie urodzę to datę wstawie. Cuda - nie , i to nie jedne .

To się łączę w "bulu" 
09 kwietnia 2018 11:31 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

To się łączę w "bulu" :-)

Będzie "bul" a potem pępkowe 
09 kwietnia 2018 11:37
Mleczko

Będzie "bul" a potem pępkowe :lol3:

To zależy co się urodzi. Może trzeba będzie dużo wypić 
16 kwietnia 2018 09:21 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

Taki dokłady opis bez ściemniania może komus pomóc w zmianie zatrudnienia. Nie każda z opiekunek musi tkwić w opiece domowej . Nie raz iskierka pożar uczyni . Powodzenia Zofija i pisz, pisz :serce: .

Ufff- ledwo się przebiłam przez czkawkę Marhall. Ale rozumiem- poniedziałek dziś a Oliwier wpadnie i ogarnie.

Przeniosłem tutaj. Załatwione. O.

16 kwietnia 2018 09:21 / 1 osobie podoba się ten post

Patrz kolego co robisz. Usuń swoj komentarz zwielokrotniony . Pisz teraz do moderatora niech to zrobi za ciebie . Chcemy. tak uwazam, miec blog Zofiji , czysty, ładny i bez śmieci . Czy tak cięzko sprawdzić po kliknieciu, że jest ok ?

Już załatwione. O.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.