Forum
Dział techniczny forum

Błąd techniczny - forum

05 grudnia 2017 09:35 / 2 osobom podoba się ten post
teresadd

Ale opcja która opiekunka jest z danego miasta w Polsce działa.Wolałabym ,żeby tak w firmach było.I wg .ofert tak jak Niusia napisała.

"Wolałabym"...Toś pojechała,ha ha ha 
05 grudnia 2017 10:09 / 5 osobom podoba się ten post
kasia63

"Wolałabym"...Toś pojechała,ha ha ha 

Myślałam ,że to koncert życzeń.Bo na co mi ta wiedza ,że Ola jest z Łodzi ,a Dziunia z Warszawy.Szukam roboty w Ulm np.i proszę wpisuję miasto i wyskakują oferty .Ale odleciałam.!!
05 grudnia 2017 12:51 / 5 osobom podoba się ten post
teresadd

Myślałam ,że to koncert życzeń.Bo na co mi ta wiedza ,że Ola jest z Łodzi ,a Dziunia z Warszawy.Szukam roboty w Ulm np.i proszę wpisuję miasto i wyskakują oferty .Ale odleciałam.!!

To wszystko to pryszcz ...Ja mam żal , że u mnie na mojej " mapce " jest tylko ta jebiona " szczałeczka " ....a nazwy miasta nie ma , tylko miasto przed i po ....A moje qwa powiatowe jest ! ....I co ? ....Nie można miec wk...nerwa ?
06 grudnia 2017 22:45 / 2 osobom podoba się ten post
Aga.K

Dzieki hawana

Hej Aga,masz dwa konta? Jak to się stało,że po zakceptowaniu ciebie do grona znajomych z 210 osób zrobiło się 212? 
06 grudnia 2017 22:57 / 3 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Hej Aga,masz dwa konta? Jak to się stało,że po zakceptowaniu ciebie do grona znajomych z 210 osób zrobiło się 212? 

Widocznie jest w dwóch osobach
07 grudnia 2017 08:23
ivanilia40

Nie wiem o co chodzi. Mam jedno.

Licznik może liczyć podwójnie. Zgłosiłem. O.

07 grudnia 2017 12:09 / 2 osobom podoba się ten post
nusia2302

Jeżeli czyta to Anioł Stróż tego forum, to może zainterweniuje u informatyków aby taką zmianę wprowadzili. Poszukiwanie miejsca pracy wg miejscowości :gazeta1:

Oczywiście. Zmienimy kolejność, najpierw wybrane miasto, następnie oferty pracy z = "całe Niemcy". O.

ślicznie dziekuję  Bildergebnis für dziekuje

To my dziękujemy za zgłoszenie. Błędy tech. czasami potrafią wracać. W takiej sytuacji proszę napisać do mnie. O.

07 grudnia 2017 19:11 / 2 osobom podoba się ten post
Skąd mamy tę prognozę pogody ? No bo...nie działa. Nie wiem, jak z notowaniem walut, ale na pogodę to nie ma co tu zerkać. Bo można dzisiaj w Dusseldorfie wyrwać na miasto w okularkach p/słonecznych zamiast rękawiczek i parasola...
07 grudnia 2017 19:43 / 3 osobom podoba się ten post
Kobietka

Skąd mamy tę prognozę pogody ? No bo...nie działa. Nie wiem, jak z notowaniem walut, ale na pogodę to nie ma co tu zerkać. Bo można dzisiaj w Dusseldorfie wyrwać na miasto w okularkach p/słonecznych zamiast rękawiczek i parasola... :uśmiech ona2:

Działa chyba.....
Jutro też okularów (p/słonecznych) nie zapomnij  

07 grudnia 2017 19:56 / 1 osobie podoba się ten post
basiaim

Działa chyba.....
Jutro też okularów (p/słonecznych) nie zapomnij :-) 

No zwyczajnie łże. Dzisiaj słońca nie było wcale, a w tv prognoza od jutra do niedzieli to max. 3-4 stopnie.
Krótko po 15 zaczęło kropić, a potem jak zaczęło lać, to dotąd nie przestało. To jakaś dziwna prognoza...
07 grudnia 2017 20:05 / 2 osobom podoba się ten post
Kobietka

No zwyczajnie łże. Dzisiaj słońca nie było wcale, a w tv prognoza od jutra do niedzieli to max. 3-4 stopnie.
Krótko po 15 zaczęło kropić, a potem jak zaczęło lać, to dotąd nie przestało. To jakaś dziwna prognoza...

Aaaaa, to pardonsik.
Ja zrozumiałam odwrotnie- że pokazało Ci prognozowany deszcz, a w istocie było słoneczko.  

W takim razie- do kosza z taką prognozą!!!
07 grudnia 2017 20:16
basiaim

Aaaaa, to pardonsik.
Ja zrozumiałam odwrotnie- że pokazało Ci prognozowany deszcz, a w istocie było słoneczko.  

W takim razie- do kosza z taką prognozą!!!

A nic nie szkodzi. Mętnie jakoś napisalam A deszcz tak dudni o szyby, że jejku ! Mam mieszkanko na poddaszu
Prognoza naprawdę do niczego.
11 grudnia 2017 15:49 / 3 osobom podoba się ten post

Oli,zerknij prosze jak mi sie linki z filmikami wklejaja. Nie da sie ich odtworzyc. W na wyjezdzie i teraz w muzyce. Czy to jestem taka niegramotna czy to jakis blad? Dziekuje!

Sprawdzimy, dziękuję za zgłoszenie. O.

11 grudnia 2017 15:53 / 3 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Oli,zerknij prosze jak mi sie linki z filmikami wklejaja. Nie da sie ich odtworzyc. W na wyjezdzie i teraz w muzyce. Czy to jestem taka niegramotna czy to jakis blad? Dziekuje!

Sprawdzimy, dziękuję za zgłoszenie. O.

Proszę bardzo ....Czy Ty jesteś niegramotna , czy to jakiś błąd ?... Błąd też
11 grudnia 2017 15:58 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Proszę bardzo ....Czy Ty jesteś niegramotna , czy to jakiś błąd ?... Błąd też :smiech3:

A to mnie oswiec bo nie widze tutaj bledu? ;) Powaznie nie widze. Cos zle napisalam?

Wstaw proszę ten link, powinno być ok. O.

https://www.youtube.com/watch?v=QHm8FH1Uyd4

Napisz odpowiedź
Portal używa cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką cookies.