Błąd techniczny - forum

23 marca 2018 17:31 / 2 osobom podoba się ten post

Mam tak samo jak Ewal8, czyli coraz mniej ...

Zgłosiłem. Dziękuję. O.

24 marca 2018 19:30 / 1 osobie podoba się ten post

List gończy zamknięty więc napiszę tutaj _ proszę Moderatora tego forum o usunięcie wszystkich moich wpisów z tego forum łącznie ze zdjęciem jakie mam w profilu. Proszę wysłać zgłoszenie na biuro @ opiekunki24.pl O.

09 kwietnia 2018 11:18 / 2 osobom podoba się ten post

To zobaczyłam po wejściu w swój profil . Jak Boga kocham tyle lat to ja nie mam, chociaż kto wie może zbliżę się do tej magicznej dla mnie liczby . Nie jestem swiżynką na forum tylko " babą z brodą " proszę  zrobić korektę, nie chce mieć najazdu dziennikarzy w celu uszczypnięcia mnie .

Mleczko
Zalogowany
2018 lat 

Zgłosiłem, dziękuję. O.

09 kwietnia 2018 11:24 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

To zobaczyłam po wejściu w swój profil . Jak Boga kocham:yahoo: tyle lat to ja nie mam, chociaż kto wie może zbliżę się do tej magicznej dla mnie liczby . Nie jestem swiżynką na forum tylko " babą z brodą " proszę  zrobić korektę, nie chce mieć najazdu dziennikarzy w celu uszczypnięcia mnie .

Mleczko
Zalogowany
2018 lat 

Zgłosiłem, dziękuję. O.

Edytuj profil i zmien date urodzenia, bo masz 0000000 heheh :)
Tylko serwera nie popsuj 

Naprawimy to. Nie ma obowiązku podawania daty urodzenia. O.

09 kwietnia 2018 11:27 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Edytuj profil i zmien date urodzenia, bo masz 0000000 heheh :)
Tylko serwera nie popsuj :-)

Naprawimy to. Nie ma obowiązku podawania daty urodzenia. O.

Ktos mi wpisał datę, niech poprawi . Ja tuż przed ujrzeniem tego swiata i jego jasności. Jak sie urodzę to datę wstawie. Cuda - nie , i to nie jedne .
09 kwietnia 2018 11:29 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

Ktos mi wpisał datę, niech poprawi . Ja tuż przed ujrzeniem tego swiata i jego jasności. Jak sie urodzę to datę wstawie. Cuda - nie , i to nie jedne .

To się łączę w "bulu" 
09 kwietnia 2018 11:31 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

To się łączę w "bulu" :-)

Będzie "bul" a potem pępkowe 
09 kwietnia 2018 11:37
Mleczko

Będzie "bul" a potem pępkowe :lol3:

To zależy co się urodzi. Może trzeba będzie dużo wypić 
16 kwietnia 2018 09:21 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

Taki dokłady opis bez ściemniania może komus pomóc w zmianie zatrudnienia. Nie każda z opiekunek musi tkwić w opiece domowej . Nie raz iskierka pożar uczyni . Powodzenia Zofija i pisz, pisz :serce: .

Ufff- ledwo się przebiłam przez czkawkę Marhall. Ale rozumiem- poniedziałek dziś a Oliwier wpadnie i ogarnie.

Przeniosłem tutaj. Załatwione. O.

16 kwietnia 2018 09:21 / 1 osobie podoba się ten post

Patrz kolego co robisz. Usuń swoj komentarz zwielokrotniony . Pisz teraz do moderatora niech to zrobi za ciebie . Chcemy. tak uwazam, miec blog Zofiji , czysty, ładny i bez śmieci . Czy tak cięzko sprawdzić po kliknieciu, że jest ok ?

Już załatwione. O.

23 maja 2018 11:42 / 1 osobie podoba się ten post

Nie można wejść na forum poprzez kliknięcia znaczka domku, pojawia się komunikat "ta strona nie istnieje". Jest to bardzo wygodna opcja użytkowania forum. Jeśli to nie będzie poprawione, to nie mam ochoty szukać aktualnych wpisów. Proszę o naprawę usterki.

Dzień dobry. Zgłosiłem problem do sprawdzenia.
Na wszelki wypadek wyczyść pamięć przeglądarki. O.

04 czerwca 2018 13:31 / 1 osobie podoba się ten post

Nie mogę zaakceptować przyjaciela, co jest grane ? 

Zaproszenie jest w skrzynce wiadomości. Proszę kliknąć "zaakceptuj", powinno działać. Jeżeli nie, pomożemy. O.

04 czerwca 2018 13:53 / 1 osobie podoba się ten post

Tyle to nawet mleczko wie. Nie dziala, klikam i klikam .Zeby nie było, że kogoś lekceważę . Co to, to nie . Proszę pomoć.

Dziękuję za informację, zgłaszam. O.

04 czerwca 2018 14:11 / 1 osobie podoba się ten post
Jak z tableta działasz to może coś z ekranem dotykowym, albo trzeba mocniej walnąć :)
U mnie zatrybiło.
04 czerwca 2018 14:17 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Jak z tableta działasz to może coś z ekranem dotykowym, albo trzeba mocniej walnąć :)
U mnie zatrybiło.

Próbowałam kilkakrotnie walnąć chyba tylko mlotek został do wykorzystania, albo kosz na odpady  . Jak go pi.....zgnę
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.