Forum
O wszystkim i o niczym

Luźne rozmowy

12 grudnia 2017 09:44 / 7 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Nie można chociaż raz na jakiś czas samemu , pierwszemu przywitać się ?....Ino kurde blaszka na łatwiznę lecisz ....A wypadałoby napisać z ranća ...samego : " dzień dobry ...witam piękne panie ( tudzież panów - nie musza być piękni ...ważne , że od diabła ładniejsi ...to już są piękni ) ....no i Ciebie Heleno też witam ....Piękna ...niech Ci będzie " ....Ja pikolę , żeby od samego świtu trza było kultury uczyć ....kogoś ???:smiech3:

Nie dziw się.....mężczyźni są próżni.....
12 grudnia 2017 09:49 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Nie można chociaż raz na jakiś czas samemu , pierwszemu przywitać się ?....Ino kurde blaszka na łatwiznę lecisz ....A wypadałoby napisać z ranća ...samego : " dzień dobry ...witam piękne panie ( tudzież panów - nie musza być piękni ...ważne , że od diabła ładniejsi ...to już są piękni ) ....no i Ciebie Heleno też witam ....Piękna ...niech Ci będzie " ....Ja pikolę , żeby od samego świtu trza było kultury uczyć ....kogoś ???:smiech3:

Zapytaj jeszcze czy ma dzienniczek,to zarobi uwagę.Jeśli ładnie poprosi,to dzienniczek niepotrzebny.Kara jednak musi być...dostał reprymendę...Oj,oj,oj...nooooo!Popraw się...Synu...swego Ojca...oczywiście... I zapomniałabym.Piękna Helena dziękuje...He,he...
12 grudnia 2017 09:51 / 7 osobom podoba się ten post
ewa59

Nie dziw się.....mężczyźni są próżni.....:smiech3:

Noo...naprzeciwko mnie przy stole taki jeden próżniak se siedzi ...razem se siedzimy . Ja przy swoim lapku ...on...zaraz markę zapodam ..." Fujitsu " ...coś takiego ...w każdym bądź razie coś na " fuj " . Od czasu do czasu spojrzymy se w oczęta ...skrzywimy ryje w niby usmiechu i gitarra .... Starszy już pojechał ...Przy pożegnaniu Marysia wychwaliła mnie chrapliwym szeptem pod niebiosa - tylko to się liczy ...jej opinia , bo dla niej tutaj jestem . A ten z naprzeciwka śniadanie se zrobił ....jedyne co zapytałam to , czy ma ochotę na jogurt . Nie odmówił ...wtranżolił ...
Zajrzę do Marysi i na cugaska na balkon ...a on niech se siedzi i klika .
12 grudnia 2017 10:17 / 3 osobom podoba się ten post
Taka mnie filozoficzna refleksja była mnie najszła;-)
Pdp zamówiła " dyżur zimowy" do odśnieżania.W umowie jest że ma być odśnieżony odcinek od schodów do furtki na szerokość 1 metra.
Że mi sie nudzi wzięłam miarkę i sobie zmierzyłam...dokładnie 1 metr ani cm więcej...
Opiekunka zaś czasem w ramach opieki nad pdp " zaopiekuje" sie też piwnicą i ogródkiem...
12 grudnia 2017 11:06 / 1 osobie podoba się ten post
Marta2

Taka mnie filozoficzna refleksja była mnie najszła;-)
Pdp zamówiła " dyżur zimowy" do odśnieżania.W umowie jest że ma być odśnieżony odcinek od schodów do furtki na szerokość 1 metra.
Że mi sie nudzi :-) wzięłam miarkę i sobie zmierzyłam...dokładnie 1 metr ani cm więcej...:-)
Opiekunka zaś czasem w ramach opieki nad pdp " zaopiekuje" sie też piwnicą i ogródkiem...

Marta za długo w DE pracujesz  skoro za "metr" się bierzesz 
12 grudnia 2017 11:23 / 1 osobie podoba się ten post
Faktycznie jakos tak po niemiecku zaczynam myśleć,niedobrze ze mną.Niedługo żeby obiad ugotować,postawię wagę obok kuchenki
12 grudnia 2017 21:33 / 6 osobom podoba się ten post
Neron88

Ja ze swojej strony polecam busy http://www.fabisiakprzewozy.pl/oferta-przewozy/#przewozy-krajowe-i-zagraniczne Korzystałem ich usług zarówno kiedy turystycznie wybrałem się do Krakowa, jak i w ubiegłym roku w trakcie wyjazdy do Niemiec do Monachium. Autokary nowoczesne mają weić można w komfortowych warunkach podrużować. Zawsze też na ogarniętych kierowców trafiałem.

Nie ten adres kolego. Tutaj ludzie jezdza do pracy, ale nie w grupach zorganizowanych.
Chyba, ze mazowiecka grupa zamowi wycieczke ze Zlotych Tarasow w Bieszczady.

12 grudnia 2017 21:56 / 6 osobom podoba się ten post
hawana

Nie ten adres kolego. Tutaj ludzie jezdza do pracy, ale nie w grupach zorganizowanych.
Chyba, ze mazowiecka grupa zamowi wycieczke ze Zlotych Tarasow w Bieszczady.

Nie chciałabyś Hawano " podrużować " w komfortowych warunkach ?
Nie bądź wiśnia ...nooo
12 grudnia 2017 22:00 / 4 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Nie chciałabyś Hawano " podrużować " w komfortowych warunkach ?
Nie bądź wiśnia ...nooo:smiech3:

Oj te madrale, zawsze sie czepiaja. A ten z Mazowsza, to jeszcze by mnie pogonil...
Pewnie, ze  bym chciala.
12 grudnia 2017 22:03 / 3 osobom podoba się ten post
hawana

Oj te madrale, zawsze sie czepiaja. A ten z Mazowsza, to jeszcze by mnie pogonil...
Pewnie, ze  bym chciala.

Mnie też 

12 grudnia 2017 22:06 / 6 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Mnie też :smiech3:

Ale dbając o Twój comfort psychiczny.
12 grudnia 2017 22:09 / 4 osobom podoba się ten post
Alaska

Ale dbając o Twój comfort psychiczny.:smiech3:

Tiaaa....tylko , czy to z troski ...czy z nielubienia ? ...Raczej to drugie . Mnie faceci nie lubią
12 grudnia 2017 22:10 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Mnie też :smiech3:

A to weic (z kreseczka) rozszyfrowalas?
Bo chyba nie rozumiem.
12 grudnia 2017 22:15 / 6 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Tiaaa....tylko , czy to z troski ...czy z nielubienia ? ...Raczej to drugie . Mnie faceci nie lubią :placze1:

" Facet to świnia..." ..." Gdzie  ci mężczyźni ,prawdziwi tacy...." 
12 grudnia 2017 22:18 / 6 osobom podoba się ten post
hawana

A to weic (z kreseczka) rozszyfrowalas?
Bo chyba nie rozumiem.

Mozie to miało być " więć " ....więć pijmy wódkie ...więć pijmy wódkie ...w kielich nalewajmy ....niech zije przyjaźń ...niech zije przyjaźń ...wesioło śpiewajmy....
Coś mi na dekiel bije dzisiaj ...no taa ..zadna nowość
Napisz odpowiedź
Portal używa cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką cookies.