Forum
Boże Narodzenie, Sylwester, Wielkanoc

Prezenty gwiazdkowe dla wnucząt

19 listopada 2017 21:17 / 2 osobom podoba się ten post
ewa59

Do czego ta tarcza ?

28 listopada 2017 11:22 / 1 osobie podoba się ten post
Darko

Tarcza do darta :D

ooo - rzeczywiście o tym nie pomyślałam.
Świetny pomysł - na pewno nie mają,
a to i dla chłopaka i dziewczyny jak najbardziej - i dorośli też chętnie skorzystają

Dziękuję!
28 listopada 2017 20:30
Anna56

ooo - rzeczywiście o tym nie pomyślałam.
Świetny pomysł - na pewno nie mają,
a to i dla chłopaka i dziewczyny jak najbardziej - i dorośli też chętnie skorzystają :-)

Dziękuję!

Polecam się na przyszłość.
07 grudnia 2017 08:44
Ewentualnie coś takiego:
https://chocorepublica.pl/products/puzzle-czekoladowy-renifer/okazje/boze-narodzenie
Puzzle w kształcie renifera ( moiżna go złożyc z kilku części tak więc dzieci na pewno będą miały radochę). Myślę,że dorosły również byłby zadowolony ( osobiście nie znam chyba nikogo kto czekolady nie lubi).
07 grudnia 2017 09:24 / 3 osobom podoba się ten post
justak

Ewentualnie coś takiego:
https://chocorepublica.pl/products/puzzle-czekoladowy-renifer/okazje/boze-narodzenie
Puzzle w kształcie renifera ( moiżna go złożyc z kilku części tak więc dzieci na pewno będą miały radochę). Myślę,że dorosły również byłby zadowolony ( osobiście nie znam chyba nikogo kto czekolady nie lubi).

Ja znam takich,to przeważnie alergicy,a jest ich w Polsce bardzo dużo,zarówno dzieci jak i dorosłych więc takie puzzle to kompletnie nietrafiony prezent.
07 grudnia 2017 19:57 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Ja znam takich,to przeważnie alergicy,a jest ich w Polsce bardzo dużo,zarówno dzieci jak i dorosłych więc takie puzzle to kompletnie nietrafiony prezent.

No i cukier jest niezdrowy!!
P.S. Dajcie mi kawalek szarlotki z lodami waniliowymi. Chodzi za mna i uwodzi w myslach ;)))
07 grudnia 2017 20:08 / 2 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

No i cukier jest niezdrowy!!
P.S. Dajcie mi kawalek szarlotki z lodami waniliowymi. Chodzi za mna i uwodzi w myslach ;)))

Jak będziesz grzeczna to ciastków dostaniesz,ale pamiętaj że cukier niezdrowy 
Napisz odpowiedź
Portal używa cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką cookies.