Kto pracuje w święta?

21 listopada 2017 14:18 / 9 osobom podoba się ten post
Ja spedze Święta w domu, w piżamie i szlafroku, przed telewizorem, z nogami na stole, z karpiem w galarecie i tortem makowym....Tak sobie od lat marzę i kończy się na marzeniach.....
21 listopada 2017 14:37 / 7 osobom podoba się ten post
ewa59

Ja spedze Święta w domu, w piżamie i szlafroku, przed telewizorem, z nogami na stole, z karpiem w galarecie i tortem makowym....Tak sobie od lat marzę i kończy się na marzeniach.....:smiech3:

Kupuję wizję
Ta piżamka i szlafroczek, i tak przez 3 dni. A jedzonko dostarczone przez catering koniecznie   
Oczywiście jeszcze nie w tym roku, ale... zapamiętam. 
21 listopada 2017 14:42 / 7 osobom podoba się ten post
Planowany powrót do Polski to 05.01.2018... Czyli święta i Sylwester tutaj... To będzie moje drugie BN w De... , ale wiem już, że będzie lepiej niż za pierwszym razem... Moje pierwsze BN spędziłam przy Kartoffelsalat, które to jadłam wtedy po raz pierwszy i po raz pierwszy widziałam jak to się robi...
21 listopada 2017 15:16 / 8 osobom podoba się ten post
A ja nie pracuję w święta BN.... dostałam zakaz....od męża mego osobistego,nawet groźby były ( coś tam o jakimś rozwodzie mamrotał ) , tylko nie wiem czy to karalne....a tak na marginesie zaliczyłam dwa BN i jedno Ostern, i nie były to najfajniejsze święta w moim życiu.
21 listopada 2017 15:22 / 4 osobom podoba się ten post
Alaska

A ja nie pracuję w święta BN.... dostałam zakaz....od męża mego osobistego,nawet groźby były ( coś tam o jakimś rozwodzie mamrotał :hihi:) , tylko nie wiem czy to karalne....a tak na marginesie zaliczyłam dwa BN i jedno Ostern, i nie były to najfajniejsze święta w moim życiu.

Najfajniejsze nie będą... to wiadomo... będa po prostu płatne...
21 listopada 2017 15:30 / 5 osobom podoba się ten post
Alaska

A ja nie pracuję w święta BN.... dostałam zakaz....od męża mego osobistego,nawet groźby były ( coś tam o jakimś rozwodzie mamrotał :hihi:) , tylko nie wiem czy to karalne....a tak na marginesie zaliczyłam dwa BN i jedno Ostern, i nie były to najfajniejsze święta w moim życiu.

Teee...nie przypominam sobie być zaliczoną ....przez babęęę ???Tfuuuuuu...
21 listopada 2017 15:33 / 7 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Teee...nie przypominam sobie być zaliczoną ....przez babęęę ???Tfuuuuuu...:smiech3:

Trza było tyle nie pić. ....
21 listopada 2017 15:34 / 5 osobom podoba się ten post
Alaska

Trza było tyle nie pić. :yahoo:. :smiech3:....

Rozweselaj mnie żabeczko ....tego mi bardzo dzisiaj trzeba
21 listopada 2017 15:36 / 3 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Noooo kochani,to chyba zrobimy sobie imprezkę ,skoro nas tyyyle. :szampan:

Jasne że zrobimy,i tylko pomyśl nie wydasz a zarobisz,chyba to mnie trzyma choć to dopiero drugie święta w de,ale już wcześniej z rodziną to przedyskutowałam i chyba tak się zaprogramaowałam na tak.
21 listopada 2017 16:39 / 9 osobom podoba się ten post
Malina

Jasne że zrobimy,i tylko pomyśl nie wydasz a zarobisz,chyba to mnie trzyma choć to dopiero drugie święta w de,ale już wcześniej z rodziną to przedyskutowałam i chyba tak się zaprogramaowałam na tak.:-)

Moje to będą trzecie Swięta w De,w tym jedne przy kartoflach. Załozyłam sobie,że poprostu ten dzien przezyję i postaram się nie emocjonować. Pocieszam się,że nie będę sama bo jak widzę całkiem sporo z nas zostaje. 
To ,ze zarobię to wiem..dziś w nocy wysniłam 
21 listopada 2017 17:37 / 3 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Moje to będą trzecie Swięta w De,w tym jedne przy kartoflach. Załozyłam sobie,że poprostu ten dzien przezyję i postaram się nie emocjonować. Pocieszam się,że nie będę sama bo jak widzę całkiem sporo z nas zostaje. 
To ,ze zarobię to wiem..dziś w nocy wysniłam :hihi:

Też tak podchodzę do sprawy ...i od razu mi lepiej . Nie narobię się ...pierogi i uszka , ktorych w domu robię setki ...odpadają . Dzieci ( miejscowe ) trochę popłakują , ale wytłumaczyłam , że jeszcze niejedne święta razem spędzimy a na razie nie jestem gotowa do siadania przy wigilijnym stole ....i kasiorę będę liczyć
21 listopada 2017 18:24 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

Moje to będą trzecie Swięta w De,w tym jedne przy kartoflach. Załozyłam sobie,że poprostu ten dzien przezyję i postaram się nie emocjonować. Pocieszam się,że nie będę sama bo jak widzę całkiem sporo z nas zostaje. 
To ,ze zarobię to wiem..dziś w nocy wysniłam :hihi:

Jakie Świeta ? O co chodzi ? 
21 listopada 2017 18:31 / 4 osobom podoba się ten post
ORIM

Jakie Świeta ? O co chodzi ? :-)

Jak niewiadomo o co chodzi,chodzi o kasę 
01 grudnia 2017 16:17 / 4 osobom podoba się ten post
PDP juz zamówiła catering na święta, ja sobie kaczkę upieke
01 grudnia 2017 20:47 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

PDP juz zamówiła catering na święta, ja sobie kaczkę upieke

Hospody pomyłuj!Całego kaczora???Do Sylwestra będziesz jadła!Znudzi Ci się:)