Powitajki przy kawie 41

13 stycznia 2018 06:03 / 8 osobom podoba się ten post
hawana

Za nisko sie nie klaniaj, bo moze byc szklo na podlodze.

13 stycznia 2018 06:05 / 20 osobom podoba się ten post
Dzień dobry.
Miłego dnia życzę.
13 stycznia 2018 06:31 / 21 osobom podoba się ten post
Dzień dobry. Zaczynam jedenasty dzień diety. Zamiast kawy woda z cytryną, ale też daje power. Miłego dnia życzę pracującym i urlopującym.
13 stycznia 2018 06:53 / 21 osobom podoba się ten post
Dzień dobry sobotnio,oczy mam na wpół zamknięte,nawet zapach kawy nie pomaga Muszę szybciuśko dojść do siebie,bo przede mną wyjazd do Mamusi,jest chora a ja w środę już wyjeżdżam.Potem wizyta u Wnusiów,Imieniny u syna męża i ...padnę jak kawka.Walizki już straszą rozbebeszone.Nic to.Miłej i bezstresowej soboty Opiekunowo !
13 stycznia 2018 07:12 / 20 osobom podoba się ten post
Dzień dobry ...Wyspałam się , ale nic mi się nie chce ....jeszcze . Kawę trzeba dopić ...cugaska wyjarać i jakoś do siebie dojdę . Dzień za dniem leci ...raz lepiej ..dziesięć razy gorzej i aby do przodu .
Miłego dnia MRÓWECZKI
13 stycznia 2018 07:36 / 17 osobom podoba się ten post
Witam Was sobotnio, ciemno i zimno, ale przynajmniej do pracy blisko spokojnego dzionka
13 stycznia 2018 07:44 / 19 osobom podoba się ten post
Dzień dobry ludziska.
Wczoraj troche popracowalam a dzis luz , nie mozna sie przemeczac, tym bardziej ze dzis wyplata .Na jutro corka sie zapowiedziala z ciastem , no i dobrze , bo tu oprocz kolegi znaczkowego dziadka pies z kulawa noga nie zaglada
Milego dnia .
13 stycznia 2018 08:18 / 19 osobom podoba się ten post
Dzien dobryzimno brr...miłej soboty wszystkim zycze
13 stycznia 2018 08:28 / 18 osobom podoba się ten post
Wszystkim szybkiej,bezstresowej soboty.Nie licząc tej soboty-jeszcze 3 takie soboty.
13 stycznia 2018 08:52 / 18 osobom podoba się ten post
Dzien dobry kochani. Od razu tutaj powiem wam "Do milego",gdyz jakos w poludnie obieram kierunek na Polske. Bawcie sie dobrze! Wszystkiego dobrego
13 stycznia 2018 09:15 / 9 osobom podoba się ten post
Witam wszystkich
Dzwoniła zmienniczka,pytam jak tam u ciebie z niemieckim,mówi,no...miałam w technikum
Jest kolo 60tki,więc lekcje były jakieś 45 lat temu..
Miłego dnia
13 stycznia 2018 09:17 / 17 osobom podoba się ten post
13 stycznia 2018 09:18 / 7 osobom podoba się ten post
hawana

Na zdrowie:-):-)

Dziekuje
13 stycznia 2018 09:52 / 12 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Dzien dobry kochani. Od razu tutaj powiem wam "Do milego",gdyz jakos w poludnie obieram kierunek na Polske. Bawcie sie dobrze! Wszystkiego dobrego:-):buziaki1:

Życzę Ci szybkiej i bezpiecznej podróży Myszko. 
Dzień dobry wszystkim  Na horyzoncie widać trochę niebieskiego nieba. Jaki to przyjemny widok  po szarych i ciemnych dniach. W swojej miejscowości poznałam przez przypadek Polkę, która tu mieszka z rodziną. Mam z kim pogadać sobie "na żywo". 
13 stycznia 2018 10:02 / 19 osobom podoba się ten post
Witajci o poranku Milej soboty
Portal używa cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką cookies.