Blog opiekun.5 #6

23 stycznia 2018 20:36
Fajny utwór a jak dziewczyna daje czadu. Ma talent.

23 stycznia 2018 20:55 / 1 osobie podoba się ten post
opiekun.5

Fajny utwór a jak dziewczyna daje czadu. Ma talent.

Ma talent ...fajne . I widzisz , że może być miło ?
23 stycznia 2018 21:03 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Ma talent ...fajne . I widzisz , że może być miło ?:buziaki1:

Wszystko zależy z kim i kiedy. 
23 stycznia 2018 21:09 / 2 osobom podoba się ten post
opiekun.5

Wszystko zależy z kim i kiedy. 

Oczywiście ...ale czasem trzeba samemu chcieć i ...jest fajnie , miło .No
23 stycznia 2018 21:11 / 1 osobie podoba się ten post
A skąd wiesz, ze ja nie chcę. Nie wszystkim dogodzisz.
23 stycznia 2018 21:19 / 4 osobom podoba się ten post
opiekun.5

A skąd wiesz, ze ja nie chcę. Nie wszystkim dogodzisz.

Oj...no jasne , że nie wszystkim , ale czasem warto spróbować ...z tym dogodzeniem . Żeby nie było - absolutnie nie mam na myśli seksu ...w tej chwili . Myślę ( coraz rzadziej ...ale jednak jeszcze czasem ) , że szkoda czasu na kłótnie , przepychanki . Raz kiedyś skoczyć sobie do gardeł i ok ...Na dąsy i rozpamiętywania " kto , co , kiedy i jak "  szkoda życia .
23 stycznia 2018 21:39
Barbara niepowtarzalna

Oj...no jasne , że nie wszystkim , ale czasem warto spróbować ...z tym dogodzeniem . Żeby nie było - absolutnie nie mam na myśli seksu ...w tej chwili . Myślę ( coraz rzadziej ...ale jednak jeszcze czasem ) , że szkoda czasu na kłótnie , przepychanki . Raz kiedyś skoczyć sobie do gardeł i ok ...Na dąsy i rozpamiętywania " kto , co , kiedy i jak "  szkoda życia .

Właśnie z tą motywacją w głowie skończyłem po 40 latach małżeństwo i teraz żyję w spokoju. Do czasu, aż nie znajdę następnej "partnerki życia". Byle tylko dobrze trafić.
23 stycznia 2018 21:50 / 1 osobie podoba się ten post
Czas na odrobinę karnawału w wykonaniu Pani w średnim wieku. Można, jak się ma talent.

23 stycznia 2018 21:51 / 1 osobie podoba się ten post
Roztańczonej nocy.
23 stycznia 2018 22:27 / 4 osobom podoba się ten post
opiekun.5

Właśnie z tą motywacją w głowie skończyłem po 40 latach małżeństwo i teraz żyję w spokoju. Do czasu, aż nie znajdę następnej "partnerki życia". Byle tylko dobrze trafić.

Życzę Ci tego z całego serca , żebyś trafił na kogoś bardzo , bardzo miłego ...o ile tego pragniesz . Rozumiem Ciebie , ze nie chcesz być sam . Na pewno ja jestem w innej sytuacji i ...wolę być sama . Chociaż po moich wpisach wiele osób może myśleć , że jest inaczej ...ale to sa tylko wpisy a życie jest życiem . Twój staż małżeński zakończył sie po tylu samo latach co mój i trochę a własciwie bardzo inaczej . Bałabym się , że mogę kogoś skrzywdzić porównując . Nie jest mi to potrzebne i już ... Tobie życzę , żebyś trafił na prawdziwego anioła ..no jak czasem diabełek w nią wstąpi  to tez nie będzie źle . Jakies atrakcje muszą być ... wszystkiego dobrego Andrzej ...i ..nie fochaj się tak o byle g...no , bo nie warto . Pysknij , opitol i puszczaj w niepamięć .
24 stycznia 2018 10:55 / 2 osobom podoba się ten post
Witam. Miłego dnia.
24 stycznia 2018 11:47
Nie ma to jak reklama. Dałem się namówić na TV z Netii z nowym dekoderem i nowym Routerem. Zabawy po pachy. Kabelków, światłowód etc, kabelki prądowe, zasilacze. Można dostać pomieszania z poplątaniem, a wszystko trzeba samemu połączyć. Internet już działa. Muszę dokupić przedłużacz z 3 wejściami by włączyć TV i zobaczyć czy zadziała. Oby wszystko było ok.
24 stycznia 2018 11:48 / 1 osobie podoba się ten post
24 stycznia 2018 15:36
No, działa, ufff
24 stycznia 2018 17:35 / 1 osobie podoba się ten post
opiekun.5

No, działa, ufff

Nadal działa ?
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.