Blog opiekun.5 #6

24 stycznia 2018 17:45 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Nadal działa ?

Wszystko działa, obojętnie o co byś zapytała. 
24 stycznia 2018 17:47
opiekun.5

Wszystko działa, obojętnie o co byś zapytała. :-)

O...taką odpowiedź chciałam przeczytać
24 stycznia 2018 17:50 / 1 osobie podoba się ten post
A co, chcesz przyjechać i pooglądać TV?
24 stycznia 2018 18:20
opiekun.5

A co, chcesz przyjechać i pooglądać TV? :-)

Za daleko ...trochę
24 stycznia 2018 19:50 / 1 osobie podoba się ten post
Masz rację za daleko.
24 stycznia 2018 19:53 / 3 osobom podoba się ten post
I musiałeś przyznawać rację ? ..Nie można było napisać " oj..szkoda "...?
24 stycznia 2018 20:08 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

I musiałeś przyznawać rację ? ..Nie można było napisać " oj..szkoda "...? :bezradny:

Faceci nie nauczą się mówić tego co chcemy usłyszeć.... Jedynym wyjątkiem był Casanova, który podobno był impotentem ale mówił to, co kobiety chciały usłyszeć......
24 stycznia 2018 20:14 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

I musiałeś przyznawać rację ? ..Nie można było napisać " oj..szkoda "...? :bezradny:

Ale w imię czego miałem kłamać? Tej jednej zawsze powiem coś miłego, bo ją będę kochał i to co powiem także będzie prawdą. Prawda zawsze była niepopularna. Ciekawe, że przed slubem myślą inaczej a jak są żonami zawsze chcą słyszeć prawdę.
24 stycznia 2018 20:29
opiekun.5

Ale w imię czego miałem kłamać? Tej jednej zawsze powiem coś miłego, bo ją będę kochał i to co powiem także będzie prawdą. Prawda zawsze była niepopularna. Ciekawe, że przed slubem myślą inaczej a jak są żonami zawsze chcą słyszeć prawdę.

Kiedyś mówiłam,że chcę znać prawdę,całą prawdę.Od kilku lat nie chcę znać całej,bo i po co?W związku powinna być miłość i przyjaźń,zaufanie,zrozumienie.To teoria a praktyka???Mężowie,też mają sporo za uszami.
24 stycznia 2018 20:38 / 3 osobom podoba się ten post
opiekun.5

Tutaj nie chodzi o to co byś powiedział "tej jedynej " . Czasem nawet dla żartu można powiedzieć coś miłego . Przecież ja Ciebie nie podrywam . Wcześniej napisałam o  moich wyborach , których chce się trzymać . Jestem sama , ale nie samotna . Mam kochane dzieci ...najukochańsze wnuczeta i jest mi  dobrze w takim układzie . Jeśli z Tobą próbuję gadać , żartować to nie po to , żeby Cię zarywać , tylko , żeby było normalnie jakoś . Nie musisz bronić się przede mną , bo z boku wygląda to jakbym na Ciebie leciała a Ty oganiasz się jak przed upierdliwa muchą ...Czasem warto skłamać , żeby milej było ...no ,ale to moje zdanie ...Ty masz prawo do własnego . Niech i tak będzie .
24 stycznia 2018 21:36 / 1 osobie podoba się ten post
Ja zazwyczaj staram się być miły, tylko tutaj jakoś nikt tego nie zauważa. Często słyszę o jakimś fochu, marudzie etc co mnie śmieszy. Niech i tak będzie.
24 stycznia 2018 21:40
opiekun.5

Ja zazwyczaj staram się być miły, tylko tutaj jakoś nikt tego nie zauważa. Często słyszę o jakimś fochu, marudzie etc co mnie śmieszy. Niech i tak będzie.

No tak .
24 stycznia 2018 22:15 / 1 osobie podoba się ten post
Spokojnej nocy.
25 stycznia 2018 10:17 / 1 osobie podoba się ten post
Witam. Spokojnego dnia.
25 stycznia 2018 11:33 / 2 osobom podoba się ten post
No, teraz to już jestem prawie jak na swoim. TV gra, jedzonko się szykuje, internet śmiga jak szalony, jeszcze trochę a bratnia dusza będzie. Tylko żyć i nie umierać.
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.