Blog opiekun.5 #6

28 stycznia 2018 14:37 / 1 osobie podoba się ten post
Ciepło jak wiosną tylko trochę wieje.
28 stycznia 2018 17:13
Coraz bliżej wczasów, tak trzymać.
28 stycznia 2018 19:17
Nie ma to jak zjeść coś dobrego.
28 stycznia 2018 21:14 / 1 osobie podoba się ten post
Spokojnej nocy.
29 stycznia 2018 09:50
31 stycznia 2018 11:46
Halo ,halo gdzie się podziałeś?
31 stycznia 2018 12:49 / 2 osobom podoba się ten post
Nie mogę odpowiedzieć na posty w starej części. Do Knora :D W malarstwie jest dużo gatunków. W końcu trafisz na swój ulubiony :] Maziaje mogą też być ciekawe, chociaż osobiście wolę pejzaż.
31 stycznia 2018 12:51 / 3 osobom podoba się ten post
Do opiekuna. Zadzwonisz i przyjdzie na kolację ze śniadaniem? :D :D :D Za taką propozycję dostałbym po pysku :D
31 stycznia 2018 14:34 / 1 osobie podoba się ten post
Darko

Nie mogę odpowiedzieć na posty w starej części. Do Knora :D W malarstwie jest dużo gatunków. W końcu trafisz na swój ulubiony :] Maziaje mogą też być ciekawe, chociaż osobiście wolę pejzaż.

Trafiłem na swoje. To kwiaty. Pejzaż nie wiedzieć dlaczego kojarzy mi się z kiczem. Naturalnie to wyłącznie moje odczucie. 
Pozdrawiam i miło Ciebie poczytać na forum.. 
01 lutego 2018 13:02 / 1 osobie podoba się ten post
Knorr

Trafiłem na swoje. To kwiaty. Pejzaż nie wiedzieć dlaczego kojarzy mi się z kiczem. Naturalnie to wyłącznie moje odczucie. 

Uważasz, że pejzaż nie ma wartości artystycznej :D Masz do tego prawo. Sam nie mogę doszukać się wartości w maziajach :D To jest dla mnie kicz.
01 lutego 2018 13:03
kasia63

Halo ,halo gdzie się podziałeś?

Widzę, że nie ma opiekuna.5. Gdzie jest? Choruje, może wyjechał na urlop?
01 lutego 2018 13:08 / 3 osobom podoba się ten post
Knorr

Zapomniałem :] Też pozdrawiam! Miło też was czytać. Nie ma gdzie się podziać, szaro, zimno więc klikam :D
01 lutego 2018 13:23 / 1 osobie podoba się ten post
Darko

Zapomniałem :] Też pozdrawiam! Miło też was czytać. Nie ma gdzie się podziać, szaro, zimno więc klikam :D

No cześć Daredzky ;]  I w ogole cześć wszystkim , chociaz ....  zdaje mi się, ze Klub zamknięty od jakiegos czasu .    do odwołania . 
01 lutego 2018 13:28 / 1 osobie podoba się ten post
Darko

Uważasz, że pejzaż nie ma wartości artystycznej :D Masz do tego prawo. Sam nie mogę doszukać się wartości w maziajach :D To jest dla mnie kicz.

Co do pejzażystów wystarczy wymienić Chełmońskiego, Gierymskiego , Wyczółkowskiego. 
Malowali m.in piękne pejzaże.
01 lutego 2018 13:31
Kama84

No cześć Daredzky ;]  I w ogole cześć wszystkim , chociaz ....  zdaje mi się, ze Klub zamknięty od jakiegos czasu . :spotkanie:   do odwołania . :ucieka:

Cześć :] Pamiętam jego problemy ze zdrowiem :[ Opiekun.5 zdrowia!
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.