Blog opiekun.5 #6

01 lutego 2018 13:35 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Co do pejzażystów wystarczy wymienić Chełmońskiego, Gierymskiego , Wyczółkowskiego. 
Malowali m.in piękne pejzaże.

Racja :] Lubię oglądać obrazy, jak przychodzi do nazwisk jestem zapominalski :D
01 lutego 2018 13:40 / 3 osobom podoba się ten post
Darko

Cześć :] Pamiętam jego problemy ze zdrowiem :[ Opiekun.5 zdrowia!

No. Ale to chyba nie problemy zdrowotne są tego przyczyną. Miejmy nadzieję. 
01 lutego 2018 13:41 / 2 osobom podoba się ten post
Darko

Racja :] Lubię oglądać obrazy, jak przychodzi do nazwisk jestem zapominalski :D

Obraz jak najbardziej na pogodę jaką mamy obecnie .
Maksymilian Gierymski "Krajobraz wiosenny"

01 lutego 2018 13:56 / 3 osobom podoba się ten post

Opiekun nie będzie miał nic przeciwko :D Ostatnie tygodnie zimy. Zapomniałem podać autora. B. C. Koekkoek.   

01 lutego 2018 22:20 / 3 osobom podoba się ten post
Kama84

No. Ale to chyba nie problemy zdrowotne są tego przyczyną. Miejmy nadzieję. :fastfood:

Wróci , zawsze wracają .) .Pozdrawiam
05 lutego 2018 09:04 / 2 osobom podoba się ten post
Witam. Miłego dnia.
05 lutego 2018 09:06 / 3 osobom podoba się ten post
Kończę pisanie na Forum. Dziękuję wszystkim miłym osobom, które zaszczyciły ten Blog swoimi wpisami. Tym złośliwym wybaczam.
Zajmuję się teraz życiem realnym i wspaniałą partnerką, mam nadzieję, że na resztę mego życia.
05 lutego 2018 09:07 / 2 osobom podoba się ten post
05 lutego 2018 09:18 / 1 osobie podoba się ten post
Dzień dobry :) Szkoda. Ale gratuluję i życzę powodzenia ! Jeśli partnerka mądra , to i wspaniała .
05 lutego 2018 09:25 / 1 osobie podoba się ten post
opiekun.5

Kończę pisanie na Forum. Dziękuję wszystkim miłym osobom, które zaszczyciły ten Blog swoimi wpisami. Tym złośliwym wybaczam.
Zajmuję się teraz życiem realnym i wspaniałą partnerką, mam nadzieję, że na resztę mego życia.

Powodzenia:)
05 lutego 2018 10:34 / 1 osobie podoba się ten post
opiekun.5

Nie ma za co , ale miło , że dziękujesz tym miłym co zaszczycily ...znaczy mi też  zdrowia i szczęścia Ci życzę 
07 lutego 2018 15:53
opiekun.5

Powodzenia Andrzeju .
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.