Powitajki przy kawie 42

13 lutego 2018 21:50 / 2 osobom podoba się ten post
maras1

witam szanowne koleżanki,tudzież kolegów

Witaj.Bez całowania rączek...mam nadzieję.
13 lutego 2018 21:59 / 4 osobom podoba się ten post
Helena2311

Witaj.Bez całowania rączek...mam nadzieję.:lol2:

nie lubisz tego? strefy erogenne są w różnych miejscach
13 lutego 2018 22:43 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

No tak,ale nie przetłumaczyłas i będzie miała Zocha argument,że ją ,tylko ją.......A ja sprawiedliwie ,każdego:):):):)

13 lutego 2018 22:50 / 4 osobom podoba się ten post
Zofija

:klotnia::strzela z bicza::wystawia jezyk1::smiech3:

Kruszynka,cholero jedna, będziesz mnie miała na sumieniu!!!Zośka już batem trzaska!Boję się:(Buuuuuuuu
13 lutego 2018 22:52 / 5 osobom podoba się ten post
kasia63

Kruszynka,cholero jedna, będziesz mnie miała na sumieniu!!!Zośka już batem trzaska!Boję się:(Buuuuuuuu

Spokojnie Kasiu, ja naprawdę tylko żartuję
14 lutego 2018 05:09 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry - obudziłam się, to juz moje ostatnie dni na szteli . W piątek po południu jadę do domu . Chociaz to juz drugi pogrzeb na tej szteli, to znoszę go całkiem odmiennie . Dni zapowiadają się leniwe,  muszę jednak dotrwać do piatku .Dobrego dnia i spokoju na sztalach
14 lutego 2018 05:33 / 13 osobom podoba się ten post
Dzieńdoberek - "środa minie - tydzień zginie"
Ja już pomału budzę się do życia. Kawka pachnie cudnie.
Miłego dnia wszystkim, ja dziś umówiłam się na pauzie z inną opiekunką, która też tutaj pracuje
14 lutego 2018 05:38 / 2 osobom podoba się ten post
Malgi

Dzieńdoberek - "środa minie - tydzień zginie" :-)
Ja już pomału budzę się do życia. Kawka pachnie cudnie.
Miłego dnia wszystkim, ja dziś umówiłam się na pauzie z inną opiekunką, która też tutaj pracuje :-)

Cześć Malgi - Ty to masz szczęście juz kogoś " wyhaczyłaś" . Masz pozdrowienia od Caroli, czekałyśmy na Ciebie .
14 lutego 2018 05:44 / 15 osobom podoba się ten post
Dzień dobry
miłego dnia
14 lutego 2018 05:49 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Cześć Malgi - Ty to masz szczęście juz kogoś " wyhaczyłaś" . Masz pozdrowienia od Caroli, czekałyśmy na Ciebie .

Witaj Aga, już Ci mówiłam, że kiepsko się czułam, a czekało mnie jeszcze prawie 600 km za kółkiem. Szkoda mi było tracić godziny, bo co najmniej tyle by nam zeszło na pogaduchach. Miejsce mam na razie spoko, zobaczymy jak będzie dalej. Pozdrów też Carolę ode mnie.
14 lutego 2018 05:50 / 16 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie nieśpiące i ...śpiące grono.Już też przy kawce i obmyślam plana na obiad,bo dziś przecież Popielec.
14 lutego 2018 05:53 / 7 osobom podoba się ten post
kasia63

E,tam ,nic Ci nie będzie,a jedno klapnięcie przez dupsko Ci się przyda-dla zdrowotności 
14 lutego 2018 06:47 / 13 osobom podoba się ten post
Dzień dobry się z Wami.
Siedzę na walizkach tzn.jeszcze na sofie w pokoju.
Miałam ruszać 6:30-7:00, przed chwilą dostałam sms, że kierowca będzie o 8:20.
A mogłam jeszcze pospać....

Spokojnego dnia.
14 lutego 2018 06:47 / 8 osobom podoba się ten post
kasia63

Kasiu ...a dlaczemu tak brzydko " Zośka " a nie " Zosia " ? ...Skoro Ty do 150-ciu lat masz być Kasią to postaraj się zdrobniać imiona a nie tak : jeśli Ty to KASIA i tylko KASIA a reszta ....a pies ich ...teges ?..Dajcie przykład Katarzyno ...a nie tak :Zośka , Jadźka , Józka itd.itp. a jak ktoś napisze Kaśka tooo....
14 lutego 2018 06:48 / 16 osobom podoba się ten post
Dzień dobry.
Dzisiaj Św. Walentego.
Dla Wszystkich zakochanych życzę miłości.

Miłego, wspaniałego dnia kochani.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.