Co dzisiaj gotujesz na obiad? 13

18 lutego 2018 13:44 / 10 osobom podoba się ten post
Po wczorajszej dyskusji na temat wołowiny musiałam zrobić roladki 
18 lutego 2018 14:11 / 5 osobom podoba się ten post
Dzis mialam sznycla i salatke kartoflana. I das byl ze za twardy i musialam dosmażyc.no chociaz dxis zjadlam obiadek cieplutki.i tez mie do konca bo prawie zjadlam i dąs byl ze zaraz sie spali jego kotlet
18 lutego 2018 14:23 / 8 osobom podoba się ten post
Dzisiaj serwowałam świeżego łososia ( wczorajszy zakup) , pieczonego w piekarniku ,pod pierzynką z utartego masła , koperku ,musztardy , pieprzu cytrynowego i soku z cytryny ,30 minut w temperaturze 200 stopni i....był przepyszny.Do tego kartoffelsalat i surówka z białej rzodkwi ze śmietaną i jogurtem z przyprawami i szczypiorkiem. Powiadam Wam ,obiad był " pański"
18 lutego 2018 14:24 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara48

Po wczorajszej dyskusji na temat wołowiny musiałam zrobić roladki :smiech3:

Cud, miód i ... biszkopt na wypasie.
18 lutego 2018 14:45 / 3 osobom podoba się ten post
Malgi

Nawet do rosołu dodaję minimum jednego listka suszonego borowika ceglastoporego. Kolor i aromat nie do podrobienia.:gotowanie:

Do rosolu nie dawalam ale jak zapewniasz,ze bedzie dobre to sprobuje
18 lutego 2018 14:49 / 9 osobom podoba się ten post
sznycel zapiekany z pieczarkami i serem.sałatka z pora, marchewki i jabłka z jogurtem. Kukiełka podziobała, synalek sztuk 2.
18 lutego 2018 15:28 / 6 osobom podoba się ten post
Robilam szpinak do kartofli i sadzonego jajka,pychota
18 lutego 2018 15:34 / 4 osobom podoba się ten post
Rosół królewski z mięskiem, lanymi kluseczkami, marchewką, selerem i posypany zieloną pietruszką. A na deser lody orzechowe
18 lutego 2018 15:43 / 4 osobom podoba się ten post
Malgi

Rosół królewski z mięskiem, lanymi kluseczkami, marchewką, selerem i posypany zieloną pietruszką. A na deser lody orzechowe :-)

Znaczy sie rosół z króla zwierząt???Malgi.....że Ty ryby i grzyby to wiedziałam,ale żeby zaraz lwa na obiad upolować?!:):):):) 
18 lutego 2018 15:50 / 4 osobom podoba się ten post
kasia63

Znaczy sie rosół z króla zwierząt???Malgi.....że Ty ryby i grzyby to wiedziałam,ale żeby zaraz lwa na obiad upolować?!:):):):) 

Ja ŻADNEGO kotka bym nie przełknęła :dokucza:
Rosół na upolowanych własnoręcznie wczoraj w REWE udkach kurzęcych ugotowałam.
18 lutego 2018 15:57 / 8 osobom podoba się ten post
jutro gulasz,ciacham duży kawał mięsa na małe,wrzucam na patelnię,podsmażam ,dorzucam pokrojoną paprykę ,cebulę i kiszeniaka,zalewam wodą,oglądam w necie jakiś film,po godzinie-gotowe,jak sos za rzadki zaklepuję,zdjęcia nie zrobię bo wygląda nędznie ale smakuje świetnie
18 lutego 2018 18:03 / 3 osobom podoba się ten post
maras1

jutro gulasz,ciacham duży kawał mięsa na małe,wrzucam na patelnię,podsmażam ,dorzucam pokrojoną paprykę ,cebulę i kiszeniaka,zalewam wodą,oglądam w necie jakiś film,po godzinie-gotowe,jak sos za rzadki zaklepuję,zdjęcia nie zrobię bo wygląda nędznie ale smakuje świetnie

Twoim zdaniem.Zrób zdjęcie i nam pozwól ocenić.:)Z doświadczenia wiem,że zazwyczaj papu ,które w garnku wygląda tak sobie jest najsmaczniejsze:)A co do gulaszu?
19 lutego 2018 09:15 / 4 osobom podoba się ten post
Krupnik, kasza jest, warzywa też, coś trzeba jeść, po obiedzie idę na zakupy, poszaleje
19 lutego 2018 10:36 / 3 osobom podoba się ten post
Barszcz czerwony zabielany, na szponderku ,z tłuczonymi ziemniakami.
19 lutego 2018 10:37 / 3 osobom podoba się ten post
Pierożki z kapustą i grzybami