Powitajki przy kawie 44

16 maja 2018 14:34 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

Zosiu - " siać zamęt " to w sensie, że chłopom w głowach zawracasz :-)

Nic mi o tym nie wiadomo
16 maja 2018 14:37 / 1 osobie podoba się ten post
Zofija

Nic mi o tym nie wiadomo:bezradny::niesmialy::oczko2:

16 maja 2018 14:41 / 6 osobom podoba się ten post
Witam Was. Ostatni dyżur w tym wydaniu zakończony. Teraz jadę na zakupy, potem pakowanie, a jutro rano ruszam w drogę do domku. Trochę mi nie pasuja zapowiedzi pogodowe na jutro, bo przyjemniej jest jechać w słoneczną pogodę, ale cóż, taki klimat mamy
16 maja 2018 14:49 / 5 osobom podoba się ten post
Witajcie, pogoda się wychłodziła.
My też siedzimy w domu.
16 maja 2018 14:53
opiekun.5

To co, sama będziesz pić? Elosia samosia... :smiech2:

Każdy niech pije swoje.  Dawno piwa nie piłam.
16 maja 2018 20:22 / 5 osobom podoba się ten post
Dobry wieczór sympatykom tego forum .   a spadochroniarzom podglądaczom nie.   A tak! 
16 maja 2018 21:45
Kama84

Dobry wieczór sympatykom tego forum . :randka:  a spadochroniarzom podglądaczom nie. :-)  A tak! 

17 maja 2018 05:57 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry - patrzę w niebo jest z jednej strony zaróżowione a z drugiej błękitne . Będzie pogodnie . Idę z aparatem fotograficznym, może cos ustrzelę.
Wczoraj otrzymałam dwie oferty pracy do wyboru . Jedna w moim ostatnim miejscu pracy, a druga w Duisburgu . Ale uparłam się, postanowiłam siedzieć w domu do października. Ckni mi sie za wyjazdem myśle jednak, że wytrwam w postanowieniu . Zyczę wszystkim pogodnego dnia 
17 maja 2018 06:38 / 6 osobom podoba się ten post
Piekło i szatany - pdp wstaje o 6, tłucze rollatorem po framugach, hałasuje roletami...On jest głuchy jak przysłowiowy pień, Jemu to nie przeszkadza, ale ja jestem permanentnie niedospana...DO DOMKU!!! Wyspać się, jak normalny biały człowiek :)
Za oknami szaro i smutno...Mimo wszystko- miłego dnia wszystkim :)
17 maja 2018 07:17 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekumkowo
17 maja 2018 07:25 / 4 osobom podoba się ten post
Mleczko

Dzień dobry - patrzę w niebo jest z jednej strony zaróżowione a z drugiej błękitne . Będzie pogodnie . Idę z aparatem fotograficznym, może cos ustrzelę.
Wczoraj otrzymałam dwie oferty pracy do wyboru . Jedna w moim ostatnim miejscu pracy, a druga w Duisburgu . Ale uparłam się, postanowiłam siedzieć w domu do października. Ckni mi sie za wyjazdem myśle jednak, że wytrwam w postanowieniu . Zyczę wszystkim pogodnego dnia :kwiatek dla ciebie2:

Jesli nie zmusza Cie sytuacja finansowa to siedz i wypoczywaj. Ja bym nie mogla sobie pozwolic na tak dlugie wakacje..pozdrawiam.wszystkich pracujacych i odpoczywajacych. Zycze wszystkim slonecznego dnia bo u mnie w Delmenhorst zimno i wietrznie. 
17 maja 2018 07:55 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry wszystkim, jeszcze z opiekunowa. O 13 wyjazd i odpoczynek
17 maja 2018 08:00 / 10 osobom podoba się ten post
Dzień dobry dla wszystkich , w nocy wiało myślałam że odfruniemy , teraz piękne słońce i nadal wieje , dobra pogoda na ostatnie pranie przed wyjazdem. Wieczorem uzbrojona w termosik z gorącym kakao czekałam do północy aż senior zacznie wędrówki i nic do 5 spał jak dziecko, potem coś tam pomarudził ale udało mi się go przekonać że jeszcze nie czas wstawać no i śpi do teraz. Te ostatnie dwie nocki tak go wykończyły że musiał wreszcie odespać , żle to wróży i pewnie zmiennik będzie miał kolejną nockę pełną atrakcji. Pakuję moje bety, zwalniam sypialnię i przenoszę się na dół. Zosi życzę ładnej pogody w czasie podróży a wam spokojnego dnia i oby obecny kurs euro był pocieszeniem i utrzymał się jak najdłużej
17 maja 2018 09:17 / 6 osobom podoba się ten post
Dzien dobry
17 maja 2018 09:48 / 6 osobom podoba się ten post
Witam wszystkich, kawa wypita, czekam, aż podopieczna zdecyduje się ubrać. Dziś pierwszy samodzielny dzień, daruję sobie zakupy, odkurzanie i inne poranne zwyczajowe czynności. Przyzwyczajam się do miejsca. Zmienniczka zostawiła porządek, wytłumaczyła, co trzeba. Ale jedną rzecz pominęła Nie używała suszarki do prania, a ja nie mogę w niej namierzyć pojemnika na wodę. Do tej pory z przodu się wyciągało i wylewało. Tu nic się nie rusza.... Gdzie ta woda jest????
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.