Na wyjeździe 41

15 lutego 2020 10:33 / 6 osobom podoba się ten post
Wczoraj po południu zaczełam pracę, moja zmienniczka powiedziała, że wstawała 5-6 razy w ciagu 11 tygodni. dzisiaj babka przespała całą noc, zobacze co bedzie dalej, jeżeli będą problemy to sie odezwę. :)
15 lutego 2020 11:39 / 5 osobom podoba się ten post
nusia2302

Wczoraj po południu zaczełam pracę, moja zmienniczka powiedziała, że wstawała 5-6 razy w ciagu 11 tygodni. dzisiaj babka przespała całą noc, zobacze co bedzie dalej, jeżeli będą problemy to sie odezwę. :)

Trzymaj się, powodzenia, i spokojnych nocki życzę 
19 lutego 2020 09:37 / 11 osobom podoba się ten post
Zrobię sobie zaraz drugą kawę
Z dziadkiem już godzinę temu jedliśmy śniadanie, ja ze swoją kawką, dziadek "na sucho" 
Hrabina dopiero niedawno wstała i dopiero dziadek teraz pije kawę. 
A do kawiarki nie daje się dotknąć, bo dużo kosztowała. Straszne to 
19 lutego 2020 10:09 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Zrobię sobie zaraz drugą kawę:-)
Z dziadkiem już godzinę temu jedliśmy śniadanie, ja ze swoją kawką, dziadek "na sucho" :-(
Hrabina dopiero niedawno wstała i dopiero dziadek teraz pije kawę. 
A do kawiarki nie daje się dotknąć, bo dużo kosztowała. Straszne to :-(:smiech3:

Ja do kawiarki (fajne określenie), która dużo kosztowała to sama się nie dotykałam ale za to jak tylko chciałam się napić  to wolałam męża podopiecznej żeby mi zrobił 
19 lutego 2020 10:30 / 5 osobom podoba się ten post
Kika67

Ja do kawiarki (fajne określenie:-)), która dużo kosztowała to sama się nie dotykałam ale za to jak tylko chciałam się napić :kawa1: to wolałam męża podopiecznej żeby mi zrobił :slodki krolik:

Potocznie się czasami tak mówi o ekspresie do kawy. Ale tu tylko wodę wlać i włączyć... filozofia taka, jak wszędzie, czy to w domu, czy na sztelach
19 lutego 2020 10:39 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Potocznie się czasami tak mówi o ekspresie do kawy. Ale tu tylko wodę wlać i włączyć... filozofia taka, jak wszędzie, czy to w domu, czy na sztelach:-)

Ja to taki miałam a raczej oni co mleko się jeszcze wlewalo.Wolam się za to nie brać. No i przyjemnie było jak ktoś kawkę pod nos podstawił 
19 lutego 2020 11:22 / 3 osobom podoba się ten post
Zastanawiam się, po co im opieka w domu... Pdp jest na tyle samodzielny, że wszystko chce... allein... Zawsze żona mu pomagała, jak już coś. I teraz w nocy też, dlatego opiekun ma przespane nocki. Chyba, że za swoją potrzebą wstaje, logiczne. 
Ale jestem tu i będę.  Może myślą, że stan zdrowia pdp może się pogorszyć, babci też... Tylko śn i kol przygotowuję i spacery z dziadkiem mam. To moje obowiązki. 
Dziadek mi pokazał umowę z Ag., 2700, o tysiąc mniej ja mam. Ale za duże koszta to może dla dziadków nie są, bo połowę tej kwoty płaci Kasa. 
19 lutego 2020 11:29 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Zastanawiam się, po co im opieka w domu... Pdp jest na tyle samodzielny, że wszystko chce... allein... Zawsze żona mu pomagała, jak już coś. I teraz w nocy też, dlatego opiekun ma przespane nocki. Chyba, że za swoją potrzebą wstaje, logiczne. 
Ale jestem tu i będę.  Może myślą, że stan zdrowia pdp może się pogorszyć, babci też... Tylko śn i kol przygotowuję i spacery z dziadkiem mam. To moje obowiązki. 
Dziadek mi pokazał umowę z Ag., 2700, o tysiąc mniej ja mam. Ale za duże koszta to może dla dziadków nie są, bo połowę tej kwoty płaci Kasa. 

Ty się nad tym nie zastanawiaj tylko siedź tam jak Ci dobrze 
Dużo finansuje kasa w tym przypadku 
19 lutego 2020 11:31 / 2 osobom podoba się ten post
Kika67

Ty się nad tym nie zastanawiaj tylko siedź tam jak Ci dobrze :-)
Dużo finansuje kasa w tym przypadku :-)

Siedzę, bo dobrze, tylko takie myśli mnie naszły itd
19 lutego 2020 11:37 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Siedzę, bo dobrze, tylko takie myśli mnie naszły itd:-)

Ja to dopiero mogę mieć wątpliwości 
Ale dziadek przynaniej ma codziennie dobry obiadek 
19 lutego 2020 12:35 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

Potocznie się czasami tak mówi o ekspresie do kawy. Ale tu tylko wodę wlać i włączyć... filozofia taka, jak wszędzie, czy to w domu, czy na sztelach:-)

Kawy wsypać też trzeba  Mam kawiarkę taką klasyczną. Stoi prawie nieuzywana- czasem robię w niej espresso. Tak to lata ekspres ciśnieniowy, ale to mój częściej używa. Ja lubię plujkę czarną i bez cukru 
19 lutego 2020 12:37 / 5 osobom podoba się ten post
tina 100%

Kawy wsypać też trzeba :lol1: Mam kawiarkę taką klasyczną. Stoi prawie nieuzywana- czasem robię w niej espresso. Tak to lata ekspres ciśnieniowy, ale to mój częściej używa. Ja lubię plujkę czarną i bez cukru :-)

O kawie nie wspomniałem, bo w pojemniczku jest kawa w ziarnkach 
19 lutego 2020 12:41 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

O kawie nie wspomniałem, bo w pojemniczku jest kawa w ziarnkach :-)

Jaka ta kawiarka jest? Moze o cisnieniowym piszesz, bo mój ekspres miele od razu. Klasyczna kawiarka wygląda jak na zdjęciu. Ma sitko zamontowane w środku , na  zmieloną już kawę. Taki gadżecik. Espresso dobre z tego wychodzi
19 lutego 2020 13:06 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Jaka ta kawiarka jest? Moze o cisnieniowym piszesz, bo mój ekspres miele od razu. Klasyczna kawiarka wygląda jak na zdjęciu. Ma sitko zamontowane w środku , na  zmieloną już kawę. Taki gadżecik. Espresso dobre z tego wychodzi

Potem machę fotkę
19 lutego 2020 13:09 / 7 osobom podoba się ten post
tina 100%

Jaka ta kawiarka jest? Moze o cisnieniowym piszesz, bo mój ekspres miele od razu. Klasyczna kawiarka wygląda jak na zdjęciu. Ma sitko zamontowane w środku , na  zmieloną już kawę. Taki gadżecik. Espresso dobre z tego wychodzi

Espresso z tej kawiarki bardzo dobre i aromatyczne, a z niego wiadomo, można wypić czarne (lubię sobie po obiedzie takie wypić z cukrem),albo zrobić latte czy cappuccino 
Gdyby ktoś nabrał ochoty na zakup takiej kawiarki, nie radzę kupować tych tanich i lekkich. Kilka takich wyrzuciłam, bo po prostu brzydkie się zrobiły,a że  byly tanie,to i nie było  mi żal. Zawsze było mi szkoda kasy na te droższe, aż dostałam parę lat temu, taką porządną,z tych droższych, w prezencie. Wygląda cały czas tak samo a i kawa lepiej z niej smakuje. Teraz sama czasami jakimś kawoszom robię taki prezent