Powitajki przy kawie 45

12 października 2018 14:00
olgie3

Hej jestem Jowita, właśnie się zarejestrowałam. Pozdrawiam
:spacer z psem:

Hej Jowita, fajne imię , co słychać ?  
Alibaba 
12 października 2018 14:07
Oskar

Pieknie kolege zostawiasz samego;)bardzo humanitarnie;p

Zasady są zasady. I czasem bywają niehumanitarne w wielu aspektach ....   jednak nie mogę powiedzieć, że się nie starałam . 
12 października 2018 17:14
olgie3

Hej jestem Jowita, właśnie się zarejestrowałam. Pozdrawiam
:spacer z psem:

Witaj Jowitko. Czy wolisz Olgie3 ?
Gdzieś się podziewała do tej pory?
12 października 2018 22:32
Kama84

Zasady są zasady. I czasem bywają niehumanitarne w wielu aspektach ....   :bomba:jednak nie mogę powiedzieć, że się nie starałam . 

Dobrymi checiami piekło jest usłane;P
Ale jak mi powiedziałaś "w starym piecu diabeł pali";)
Hahaa
13 października 2018 00:16
Oskar

Dobrymi checiami piekło jest usłane;P
Ale jak mi powiedziałaś "w starym piecu diabeł pali";)
Hahaa

13 października 2018 06:39 / 2 osobom podoba się ten post
Witam sobotnio wszystkich. Mam nadzieję, że nasza Maluda szczęśliwie do domku dojechała.
Miłego dnia wszystkim
13 października 2018 08:28 / 1 osobie podoba się ten post
Dzień dobry , u mnie za oknem piękna słoneczna jesień choć już chłodna ..
Jutro rana w drogę ..

Dobrego dnia :)
13 października 2018 09:21 / 2 osobom podoba się ten post
Witam w piękną, słoneczną sobotę ,przy pysznej kawie
13 października 2018 09:21 / 3 osobom podoba się ten post
Cześć i czołem, tym drugim walę w skończyłam walczyć z Pdp-ną i udało mi się ją wykąpać i nawet umyć głowę. Muszę odsapnąć, bo nagadałam się i nagimnastykowałam jak głupia. Wczoraj z Agenturą ustaliłam że zjeżdżam 10 planowałam co prawda do 17 ale ok, przyjedzie kobitka i chce zostać do stycznia. Syn ma trochę obawy, bo koleżanka około 70-tki i boi się czy da radę. Uspokoiłam i dodałam że nie jest tak prosto znależć kogoś, kto zostanie na Święta, poza tym tutaj nie ma dżwigania. Ja z Panią rozmawiałam i uprzedziłam o wszystkim, powiedziała że da radę i jest przygotowana. Teraz czekam na telefon od niego i na decyzję. Dzień się zapowiada piękny i ma być do 27 stopni, obrobię się szybciorem i plażing chyba uskutecznie póki jeszcze można. Wam spokoju i szybkiego dnia życzę
13 października 2018 09:26 / 1 osobie podoba się ten post
Ewelina,przyjemnej i bezpiecznej podróży, a dzisiaj jeszcze super dnia w domku,wykorzystaj na maxa
13 października 2018 09:43 / 2 osobom podoba się ten post
Cześć wszystkim , dużo ciepełka , słoneczka , spacerku , może być i czasem z babim latem na twarzy
13 października 2018 09:55 / 1 osobie podoba się ten post
marta74

Ewelina,przyjemnej i bezpiecznej podróży, a dzisiaj jeszcze super dnia w domku,wykorzystaj na maxa:radosc1:

dzieki , pogoda piekna po obiedzie ide na długi spacer :) 
13 października 2018 15:51 / 3 osobom podoba się ten post
Powitam się przy moim śniadanku, bo później czas przyśpiesza i brakuje go na serfowanie po sieci. Pogoda jest tak piękna, że mimo iż przesypiam większość dnia, to staram się wyjść/wyjechac na łono natury chociaż na 2-3 godzinki, aż do zmroku. 
Znalezione obrazy dla zapytania sobota ruchome gify
13 października 2018 17:05 / 2 osobom podoba się ten post
Witam Was wszystkich miło !
13 października 2018 17:43
Witaj!
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.