Powitajki przy kawie 45

11 sierpnia 2018 07:13 / 8 osobom podoba się ten post
Witam sobotnio w ostatni dzień mojej pracy. Jutro z samego rana kierunek
11 sierpnia 2018 09:35 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Ppiekunkowo jakby chłodno i deszczowo zacoknem
11 sierpnia 2018 10:32 / 5 osobom podoba się ten post
Potwierdzam jest chlodniej, milej soboty oby do wieczora.
11 sierpnia 2018 15:57 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry bardzo. Mamy trochę odpoczynku od upałów. Jest lekko chłodno i wietrznie, aż miło.
Podobny obraz
11 sierpnia 2018 15:59 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, życzę wam spokojnej pracy.
11 sierpnia 2018 16:00 / 2 osobom podoba się ten post
ela.p

Dzień dobry, życzę wam spokojnej pracy.

Ja juz na dzisiaj jestem po pracy
11 sierpnia 2018 16:08 / 1 osobie podoba się ten post
Zofija

Ja juz na dzisiaj jestem po pracy:slucha muzyki:

Zapomniałam, że możesz mieć już wolne. W takim razie odpoczywaj, daj nogi do góry, poleż. Musimy się regenerować.
11 sierpnia 2018 20:48 / 2 osobom podoba się ten post
Dobry wieczor opiekunkowo,wpadlam na chwile sprawdzic jak tam u was 
11 sierpnia 2018 20:53 / 1 osobie podoba się ten post
Malgi

Witam sobotnio w ostatni dzień mojej pracy. Jutro z samego rana kierunek :flaga Polski:

No to szybkiej podrozy do domostwa,wypoczywaj jak nalezy,malo lata zostalo trza korzystac 
11 sierpnia 2018 21:01
dorotee

Nad tym jeziorem Ślesińskie koło  Bydgoszczy ? To i sery Ślesińskie skisztujesz?

No to samo jezioro,nawet nie wiedziala,ze tam sa sery,bede probowac. Patrzylam na mape to maja biedronke,pizzerie,sklepiki. Jak pojade to bede sie rozgladac
11 sierpnia 2018 21:07 / 1 osobie podoba się ten post
Malgi

Miłego urlopu, ja też planuję od poniedziałku za rybami po jeziorze pogonić :lowi ryby:
A w temacie - miłego piątku wszystkim. Piątek - weekendu początek - to mój ostatni:niech zyje:

Dziekuje,tobie tyz milego i nie siedz za dlugo na tych rybach bys nie zmarzla,teraz noce sa zimniejsze  
11 sierpnia 2018 22:17 / 1 osobie podoba się ten post
EwaR65

No to samo jezioro,nawet nie wiedziala,ze tam sa sery,bede probowac. Patrzylam na mape to maja biedronke,pizzerie,sklepiki. Jak pojade to bede sie rozgladac :mniam:

Ładny kościół jeszcze, udanego urlopu
12 sierpnia 2018 05:58 / 3 osobom podoba się ten post
Poranne wczesne przywitanie cześć wam   Wieczory i ranki są już chłodniejsze i rzeźkie mimo wciąż wysokich temperatur za dnia . Sezon gruszkowy trwa, brzoskwinie tez juz dojrzewają i śliwki. Trochę już jesień za pasem..  I susza, nadal susza ://   a to świt nad sadem ...  
12 sierpnia 2018 06:01 / 3 osobom podoba się ten post
Oraz słodkie jak te gruszki uściski i pozdrowienia dla wszystkich    
12 sierpnia 2018 07:54 / 3 osobom podoba się ten post
Witam wszystkich w niedzielny poranek i mówie Dzień Dobry!!!
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.