Powitajki przy kawie 45

14 września 2018 19:51 / 1 osobie podoba się ten post
Kama84

Kurde tak sobie głośno myślę, ze jutro przy sobocie wypadałoby gdzieś wyjść na miacho na kawę w samotności ale zawsze ;)
Ładna pogoda się robi, jeszcze się człowiek nasiedzi w chałupie. Więc jeśli z pdp się dogadam, to wychodzę :tak: trochę do ludzi, bo że koleżanki opiekunki spotkam to wątpię :smutny:
Zapowiadają w nast tyg nawet 30 C, super, bo już zdąrzyłam zmarznąć :kapiel: a tymczasem miłego wieczoru Panowie i Panie :chaplin:

Nie strasz tą 30- stką. Dopiero ochłonełam po upałach . 
14 września 2018 20:10 / 1 osobie podoba się ten post
Kama84

Kurde tak sobie głośno myślę, ze jutro przy sobocie wypadałoby gdzieś wyjść na miacho na kawę w samotności ale zawsze ;)
Ładna pogoda się robi, jeszcze się człowiek nasiedzi w chałupie. Więc jeśli z pdp się dogadam, to wychodzę :tak: trochę do ludzi, bo że koleżanki opiekunki spotkam to wątpię :smutny:
Zapowiadają w nast tyg nawet 30 C, super, bo już zdąrzyłam zmarznąć :kapiel: a tymczasem miłego wieczoru Panowie i Panie :chaplin:

Kama a gdzie ty przebywasz w jakiej miejscowości bo też chętnie poszłabym do ludzi.Jestem w Menden koło Hagen ale nie spotkałam polek.Może jesteś blisko mnie?
14 września 2018 20:19 / 1 osobie podoba się ten post
nincia

Kama a gdzie ty przebywasz w jakiej miejscowości bo też chętnie poszłabym do ludzi.Jestem w Menden koło Hagen ale nie spotkałam polek.Może jesteś blisko mnie?:chaplin:

Bielefeld.    
14 września 2018 20:28 / 1 osobie podoba się ten post
Czy ja dobrze widzę ??? Knorr na ściance ? ale w ..... damskim obliczu ? Knorr pozdrawiam Cię a jakże zagadałbyś coś........
15 września 2018 06:48 / 4 osobom podoba się ten post
Jak tak nic, to ja zagadam :)
Dzień dobry porannie przy kawie i chmurce o smaku Orange . Przy okazji wspomnę , że natrafiłam na liquid o tytoniowym smaku przypominającym Ekstra Mocne. Z kropelką wiśniowego smakuje nieźle i za każdym sztachnięciem łezka się w oku kręci...
15 września 2018 07:30 / 1 osobie podoba się ten post
Helena2311

Dobry wieczór.Lepiej późno niz wcale.Pozdrawiam.

Pokazałaś sie wreszcie . Jak leci ?
15 września 2018 07:37 / 1 osobie podoba się ten post
Kama84

Czy ja dobrze widzę ??? Knorr na ściance ? ale w ..... damskim obliczu ? :zaklopotanie: Knorr pozdrawiam Cię a jakże :przytula: zagadałbyś coś........ :spotkanie:

Ten tranwestyta Muszę pilnować swojego kapelisza, bo będzie licytowała , pewnie .
15 września 2018 07:41 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry wszystkim. U mnie zapowiada się piękny dzień ale rano obudził mnie straszny chłód. Już trzeba na noc odkręcać kaloryfery. Życzę Wam wszystkim w miarę spokojnego dnia i poranku przy smacznej kawce. 
15 września 2018 07:41 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry - s o b o t a  , bedę siedziała cały dzień bezczynnie i tyła Wolę jednak początek tygodnia, wtedy jakieś plany robię i mam zajęcie . Coż, przetrwam te dwa dni w bezruchu a w poniedziałek zabiorę sie do pracy . Dobrego dnia  .
15 września 2018 08:06 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry , Witam serdecznie Wszystkich , podoba mi się tu iiii pozdrawiam , miłego dnia wszystkim życzę
15 września 2018 08:51 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Dzień dobry porannie przy kawie i chmurce o smaku Orange . Przy okazji wspomnę , że natrafiłam na liquid o tytoniowym smaku przypominającym Ekstra Mocne. Z kropelką wiśniowego smakuje nieźle i za każdym sztachnięciem łezka się w oku kręci...:smiech2:

Cześć Tinka, i powiem tobie, ze ja jakos nie mogę przestawić sie tylko i wyłącznie na efajkę. Bucham wiec tylko od czasu do czasu . Ostatnio spróbowałam olejku z konopii, i masakra , tak mnie odrzuciło ze ten zapach do tej pory czuję w swoim boxie i nie moge go wytępić , bo grzałka jest nim nasiąknięta . A wlałam bananowy i jest zbyt łagodny zeby zabić ten smak zioła . A paliłaś juz Iqos’a ?  Ja tak . Drogi interes, gadżet i zabawka bym powiedziała.  Ale jak dla mnie dosc przyjemne delikatne palenie, smak tez taki nie chemiczny ,jak w przypadku olejków . A jaki to jest ten o smaku Mocnych ? Mozesz foto wstawić .:.   
Pozdrawiam palaczy wszystkiego 
15 września 2018 08:56 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Dzień dobry - s o b o t a :placze1: , bedę siedziała cały dzień bezczynnie i tyła:gotowanie1: Wolę jednak początek tygodnia, wtedy jakieś plany robię i mam zajęcie . Coż, przetrwam te dwa dni w bezruchu a w poniedziałek zabiorę sie do pracy . Dobrego dnia :serce: .

Lubię takie dni. A najlepiej w domku , z M. Lubię jeść i nic nie robić. Od czasu do czasu . To fajny reset, dla głowy i nawet ciała tez . Ciesz się spokojem Aniu i relaksuj się do woli ......   
Pozdrawiam sobotnio towarzystwo wszelkie    
15 września 2018 09:20 / 3 osobom podoba się ten post
Witajcie U mnie dziś sporo pracy na obiad zawsze w sobotę przychodzi brat podopiecznej więc musze coś dobrego ugotować no i więcej.Potem o 14,00 kawa i ciach które sama upiekłam wczoraj a potem to już laba,może wyjdę do miasta,może spotkam polkę chociaż wątpię w to.Dopiero ok 18,30 kolacja.Miłego dnia życzę.
15 września 2018 10:02 / 3 osobom podoba się ten post
Dzien dobry Opiekunkowo-
15 września 2018 10:51 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Dzień dobry porannie przy kawie i chmurce o smaku Orange . Przy okazji wspomnę , że natrafiłam na liquid o tytoniowym smaku przypominającym Ekstra Mocne. Z kropelką wiśniowego smakuje nieźle i za każdym sztachnięciem łezka się w oku kręci...:smiech2:

W Polsce , kupiłaś czy zagramanicą ? Jestem niestety wierna od kilku lat liquidowi firmy '' Liqueen'' Standart Tobacco 11mg. Próby innych smaków mi nie podchodzą , czasami muszę kupić tutaj i kupuję albo Golden American smak albo też Tobacco , w De są 12mg lub 6mg i mocniejsze dla mnie za mocne . Odkąd chmurze a będzie już z 7lat nie zapaliłam analoga , ni hu hu i  nie zapalę . Teraz jest super sprzęcicho z dużą baterią i można kurzyć 12h jak się ma ochotę
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.