Wyjazda do pracy a własna działalność

02 lipca 2018 10:12
Witam serdecznie.W internecie natknąłam się na informacje o własnej działalności w Niemczech (gewerba). Podobno można więcej zarobić, bo omija sie agencje. Czy któraś z was już próbowała czegoś takiego? 
04 lipca 2018 07:25
Tak jest coś takiego ja mam swoją już jakiś czas, ogólnie fajna sprawa bo wystawiają za mnie rachunki i rozliczają na koniec roku podatek. Płacę 35 euro miesięcznie i nic mnie nie interesuje a pamiętam ile to było stresu jak jezdzilam na czarno. Ogólnie bardzo sobie chwalę.
05 lipca 2018 07:28
Załóż sobie to nie jest trudne, opłaty są niskie a korzyści jest dużo . Przede wszystkim masz opcje się ubezpieczyć w Niemczech a jak jedziesz przez agencje to płacisz składki w Polsce czyli o kant tyłka takie coś rozbić.
05 lipca 2018 17:39
Bozena1977

Tak jest coś takiego ja mam swoją już jakiś czas, ogólnie fajna sprawa bo wystawiają za mnie rachunki i rozliczają na koniec roku podatek. Płacę 35 euro miesięcznie i nic mnie nie interesuje a pamiętam ile to było stresu jak jezdzilam na czarno. Ogólnie bardzo sobie chwalę.

Polecicie swoją firmę? Troche boję się iść tak w ciemno bo wpisowe są drogie
06 lipca 2018 12:36
Moja znajoma z okolic , jezdzi na Gewerbe z Hausengel . Na razie jest ok. Ale dopiero 2,5miesiaca, wiec nie zapeszam.
06 lipca 2018 13:19
KINIASOP

Polecicie swoją firmę? Troche boję się iść tak w ciemno bo wpisowe są drogie

A o jakie wpisowe ci chodzi ? może napiszesz jasniej ?
06 lipca 2018 15:39
Ally

Moja znajoma z okolic , jezdzi na Gewerbe z Hausengel . Na razie jest ok. Ale dopiero 2,5miesiaca, wiec nie zapeszam.

No właśnie mnie tez proponowana przez hausegel ale troche się obawiam tego podatku 
11 lipca 2018 11:33
Gewerbe mam w Carebiuro, koleżance z wpisowym pewnie chodzi o opłatę za założenie. Każda firma bierze 100-250 euro na start a w moim biurze jest tylko 50.
12 lipca 2018 07:52
Miałam przyjemność współpracować z tym Carebiurem i byłam zadowolona. Co prawda na razie nie wyjeżdżam ale jakbym kiedyś wróciła to tylko do nich
17 lipca 2018 17:05
Widzę że pan Robert popularny jest też jak i koleżanki wyżej polecam jeszcze nigdy nie miałam u niego problemów, tyle co bierze to nie dużo a ma sie fajnie wszystko legalnie super sprawa polecam !
17 lipca 2018 18:47 / 1 osobie podoba się ten post
Nie polecam  Carebiuro wszystkie osoby korzystające z usług maja po dwa posty , chyba juz sa wykolegowane .
Nie prościej napisać, jestem pracownikiem biura .......... swiadczymy usługi w zakresie ........... . Jesteśmy biurem solidnym i bierzemy odpowiedzialnośc za nasze usługi . A tak to pachnie brzydko . Powodzenia Carebiuro .
11 września 2018 10:48
A ja przeciwnie polecam z tego prostego powodu, że są w porządku, skąd wiem? Bo założyłam u nich Gewerbe i mogę pracować legalnie bez szefa nad sobą jestem Panią swojej sytuacji. Gdybym musiała sama załatwiać jakąś firmę w Niemczech chodzić po urzędach to na pewno bym nie dała rady. A tak oni biorą to na siebie a ja zajmuje się pracowaniem i wszyscy zadowoleni. Przed założeniem naturalnie poszperałam i poczytałam na przykład za tym czy ktoś się nie skarżył że go oszukali itp i co? I nic. Zadzwoniłam pod +49 157 731 73 792, 1 dzień i gotowe. Do dziś mam spokój :)
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.