Jak minął dzień 3

07 sierpnia 2018 22:11 / 1 osobie podoba się ten post
EwaR65

Dni leca jak szalone ale wolne w lato jest bezcenne,dziekuje za zyczenia i wzajemnie spokojnej roboty i duzo euro :buziaki:

Ja dopiero zaczęłam i do 6 pazdziernika mam zamiar wytrwać. Dzięki .
09 sierpnia 2018 21:56
Dusia1978

Ja dopiero zaczęłam i do 6 pazdziernika mam zamiar wytrwać. Dzięki .

Trwaj Dusia,trza dac rade,masz dla kogo. Bez tych pieniedzy sobie zycia nie wyobrazam ile latwiej zyc,nie martwic sie oplatami 
09 sierpnia 2018 22:21
Właśnie wróciłam z pracy, na razie w Polsce, ale zamierzam niedługo dołączyć do grona opiekunek. 
10 sierpnia 2018 08:58
Nie wiem czemu zawsze jest u mnie problem ze znalezieniem zmienniczki. W nastepny piatunio jade do domu, czyli zmienniczka powinna byc juz , że tak powiem przybrac jakiś kształt i być znana. A tu ani widu ani słychu mimo ze firmie zapowiedziałam ze nie moge dłużej zostac
10 sierpnia 2018 09:25
pulpecja86

Nie wiem czemu zawsze jest u mnie problem ze znalezieniem zmienniczki. W nastepny piatunio jade do domu, czyli zmienniczka powinna byc juz , że tak powiem przybrac jakiś kształt i być znana. A tu ani widu ani słychu mimo ze firmie zapowiedziałam ze nie moge dłużej zostac

Ja tak miałam na poprzednim zleceniu. Dziewczyny rezygnowały nim dobrze poznały ofertę. Na 3 dni przed moim wyjazdem dzwoniła firma i prosiła mnie żebym zostala jeszcze kilka dni bo nie mają nikogo na moje miejsce. Ja niestety grzecznie odmówiłam bo też miałam swoje plany .Wzięli kogoś z łapanki i z tego co wiem ta osoba po 2 tygodniach zrezygnowała a miała być na 6 tygodni. Myślę, że tutaj też tak będzie bo dwie poprzednie nie chcą tu wracać. Ale mnie to nie obchodzi nam do danego dnia zlecenie i ani dnia dłużej (chyba że sama tutaj tyle nie wytrzymam). 
10 sierpnia 2018 10:09
Dusia1978

Ja tak miałam na poprzednim zleceniu. Dziewczyny rezygnowały nim dobrze poznały ofertę. Na 3 dni przed moim wyjazdem dzwoniła firma i prosiła mnie żebym zostala jeszcze kilka dni bo nie mają nikogo na moje miejsce. Ja niestety grzecznie odmówiłam bo też miałam swoje plany .Wzięli kogoś z łapanki i z tego co wiem ta osoba po 2 tygodniach zrezygnowała a miała być na 6 tygodni. Myślę, że tutaj też tak będzie bo dwie poprzednie nie chcą tu wracać. Ale mnie to nie obchodzi nam do danego dnia zlecenie i ani dnia dłużej (chyba że sama tutaj tyle nie wytrzymam). 

Ja dzwoniłam wczoraj do firmy z pytaniem czy mają już kogoś ale pani rozanielonym głosem że nie bo jest sierpień , mają problem bo opiekunki na urlopach i jeszcze dużo czasu jest . Według mnie nie ma wcale czasu bo żadna rozsądna kobieta nie wyjedzie na ostatnią chwilę , przed wyjazdem lepiej pozałatwiać na spokojnie różne sprawy a nie na łapu capu za 5 dwunasta  a i rodzina powinna miec czas zeby wybrac opiekunkę . Ich problem . Mam swoje sprawy w Polsce od września mam szkole więc muszę wrócić na czas ..
10 sierpnia 2018 10:18 / 2 osobom podoba się ten post
Ewelina645

Ja dzwoniłam wczoraj do firmy z pytaniem czy mają już kogoś ale pani rozanielonym głosem że nie bo jest sierpień , mają problem bo opiekunki na urlopach i jeszcze dużo czasu jest . Według mnie nie ma wcale czasu bo żadna rozsądna kobieta nie wyjedzie na ostatnią chwilę , przed wyjazdem lepiej pozałatwiać na spokojnie różne sprawy a nie na łapu capu za 5 dwunasta  a i rodzina powinna miec czas zeby wybrac opiekunkę . Ich problem . Mam swoje sprawy w Polsce od września mam szkole więc muszę wrócić na czas ..

No i tak trzymaj. Stawiać trzeba sprawę jasno i stanowczo bo by nam agencje na głowę wlazly. A zresztą jest duży wybór nie ta będzie inna agencja. 
10 sierpnia 2018 10:40 / 1 osobie podoba się ten post
Dusia1978

No i tak trzymaj. Stawiać trzeba sprawę jasno i stanowczo bo by nam agencje na głowę wlazly. A zresztą jest duży wybór nie ta będzie inna agencja. 

Dokładnie , im zbytnio nie zależy było euro leciało . Jak dla mnie brak organizacji i to jest minus . Wiem nie ja jedna jestem u nich no ale muszę czekać cierpliwie  . Czasem mnie to śmieszy że w opiniach pisze się pieniążki na czas to atut ? Żadna firma nie może robić łaski że wypłaci kasę na czas określony w umowie .. 
11 sierpnia 2018 17:41 / 2 osobom podoba się ten post
Dzisiaj poznałam żonę syna podopiecznej i ich 2 dzieci. Przynieśli ciasto, sami zrobili wszystkim kawę. Pytali mnie o podróż i czy mi się podoba pokój. Jestem tu tydzień i jedyne co mi przeszkadza to nadmierna czystość.
Każda ścierka do czegoś innego, dużo płynów i dużo prania. O osach nie wspomniałam, ale pochwaliłam się kompotem z jabłek.
13 sierpnia 2018 17:28
Dzwoniły do mnie dziś panie z biura , że nie mogą znaleźć dla mnie zmienniczki na piątek (dlaczego przedtalo mnie to dziwić?). I pytaja czy nie moglabym zostac trochę dłużej. A ja na to stanowcze ze i nie chce i nie mogę, gdyż 21 wyjeżdżam na wakacje ( z których nie zamierzam rezygnować, w ramach nie wiadomo jakich ideałów). No i teraz firma ma problemos
13 sierpnia 2018 18:37
pulpecja86

Dzwoniły do mnie dziś panie z biura , że nie mogą znaleźć dla mnie zmienniczki na piątek (dlaczego przedtalo mnie to dziwić?). I pytaja czy nie moglabym zostac trochę dłużej. A ja na to stanowcze ze i nie chce i nie mogę, gdyż 21 wyjeżdżam na wakacje ( z których nie zamierzam rezygnować, w ramach nie wiadomo jakich ideałów). No i teraz firma ma problemos

Czyżby sny były w tej samej agencji.????  U mnie był ten sam problem w lipcu. Powiedziałam, że jadę do domu choćby się waliło i paliło i od razu była zmienniczka. 
13 sierpnia 2018 19:05
Dusia1978

Czyżby sny były w tej samej agencji.????  U mnie był ten sam problem w lipcu. Powiedziałam, że jadę do domu choćby się waliło i paliło i od razu była zmienniczka. :zaskoczenie1:

Zobaczymy co będzie u mnie. Papiry mam podpisane do 17 , reszta mnie nie obchodzi. Mieli 6 tygodni na znalezienie kogos ( tym bardziej ze informowalam ich ze nie bede mogla przedłużyc pobytu w razie godziny w)
14 sierpnia 2018 17:00
pulpecja86

Dzwoniły do mnie dziś panie z biura , że nie mogą znaleźć dla mnie zmienniczki na piątek (dlaczego przedtalo mnie to dziwić?). I pytaja czy nie moglabym zostac trochę dłużej. A ja na to stanowcze ze i nie chce i nie mogę, gdyż 21 wyjeżdżam na wakacje ( z których nie zamierzam rezygnować, w ramach nie wiadomo jakich ideałów). No i teraz firma ma problemos

Wątpię, do piątku zostało mało czasu. Moja ostatnio przedłużyła mi pobyt o 2 tygodnie, ale nie miałam planów więc zostałam.
14 sierpnia 2018 19:08
ela.p

Wątpię, do piątku zostało mało czasu. Moja ostatnio przedłużyła mi pobyt o 2 tygodnie, ale nie miałam planów więc zostałam.

Tylko że ja faktycznie mam plany i nie zamierzam z nich rezygnować. Tym bardziej że firma od początku o nich wiedziała. Pare razy też przedłużałam pobyt u pdp , ale nie tym razem
14 sierpnia 2018 22:47 / 1 osobie podoba się ten post
Nie ma to jak szczerość:

Wraca mąż wieczorem z pracy i pyta żony:
- Mamy może coś smacznego na kolację?
Żona wypina się do niego rozkosznie i pyta:
- Mogę być ja?
- Wiesz, że nie mogę tłustego...