Szukam pracy - opiekunka w Niemczech

30 maja 2020 14:23 / 2 osobom podoba się ten post
Właśnie dostałam  wiadomość...jest już  chętna. dzięki za zainteresowanie..pozdrawiam
05 sierpnia 2020 18:49 / 1 osobie podoba się ten post
Witam,i pozdrawiam wszystkich,dawno Mnie tu nie bylo,mozna by bylo napisac tak przyszła koza do woza,mianowicie;szukam pracy prywatnie gdyby ktos cos dajcie znac.
12 października 2020 13:31
Opiekun i Opiekunka osob starszych podejmie sie opieki na terenie Niemiec Posiadamy duze doswiadcaenie przy opiece.Jezyk niemiecki kontaktwy dobry pogodne usposobienie, prawo jazdy bez nalogow.prace mozemy podjac po 05 ..listopada.Kontakt;+48 660639950.Maria i Tomek
  
14 stycznia 2021 13:34
Poszukuję pośrednika do pracy bez agencji może ktoś coś wie proszę o info.Z góry dziękuję. 
04 kwietnia 2022 11:34 / 1 osobie podoba się ten post
Hejka :) Szukam pracy/badz moge pojechac na zmiane:) okolice Düsseldorf. Dziewczyny jesli cos wiecie prosze o kontakt 
07 kwietnia 2022 09:41 / 1 osobie podoba się ten post
Malgorzata12

Hejka :) Szukam pracy/badz moge pojechac na zmiane:) okolice Düsseldorf. Dziewczyny jesli cos wiecie prosze o kontakt 

 
Ja pracuje dla laxo care i jestem zadowolona. Sztella ok, warunki finansowe w porządku. Szanują swoje opiekunki. Możesz się skontaktować z firmą :)
22 października 2022 13:19 / 2 osobom podoba się ten post
Dzień dobry..Bardzo proszę,jeżeli ktoś z Was wiedzialby na temat pracy w Hamburgu,proszę o kontakt. Doświadczenie mam ,jęz.komunikatywny..Praca dla kobiety. Proszę pisać (usunięto ze względów bezpieczeństwa) serdecznie i powodzenia Wam wszystkim życzę....J...
22 października 2022 23:55
JagaK

Dzień dobry..Bardzo proszę,jeżeli ktoś z Was wiedzialby na temat pracy w Hamburgu,proszę o kontakt. Doświadczenie mam ,jęz.komunikatywny..Praca dla kobiety. Proszę pisać (usunięto ze względów bezpieczeństwa) serdecznie i powodzenia Wam wszystkim życzę....J...

Jak chcesz podać swój adres mailowy to musisz go zaszyfrować. Zamiast @ musisz napisać: małpa, inaczrj automat usunie...
23 października 2022 23:20 / 2 osobom podoba się ten post
Malgi...dziekuje,,tak,wiem o tym ale nie pomyślałam w danej chwili. Odruchowo pisałam.Poczekam ,może ktoś się odezwie wtedy podam maila...pozdrawiam I ???
24 października 2022 06:54 / 4 osobom podoba się ten post
JagaK

Malgi...dziekuje,,tak,wiem o tym ale nie pomyślałam w danej chwili. Odruchowo pisałam.Poczekam ,może ktoś się odezwie wtedy podam maila...pozdrawiam I ???

Widziałam ostatnio kilka ogłoszeń do HH i w okolice od jednej firmy, ale nie ma jej na tym portalu.
Jak chcesz to podam Ci namiary, mam swoją @ w profilu
14 grudnia 2022 13:56 / 1 osobie podoba się ten post
nusia2302

Mam zamiar przenieśc sie na stałe do DE. W DE mam już zameldowanie i konto w banku, ale emeryture otrzymuje na konto w Polsce i tam rozliczam sie z podatków. Do pracy jeżdze z polskiej firmy. Mam zamiar zrobić transwer emerytury i to zgłosic sie do AOK.  Czy ktoś ma lub mial podobna sytuację, jak to wygląda po przeniesieniu sie z Polski do DE. Czy wtedy lepiej brać zlecenia z niemieckiej czy polskiej firmy? Nie szukam pracy na stałe, odpowiada mi praca 24H. 

Widzę koleżanka po fachu podjęła podobną decyzję co ja :) Udało się znaleźć jakąś pracę? Pozdrawiam
14 grudnia 2022 16:40 / 2 osobom podoba się ten post
Jagak...podaje maila lapkowalskamalpagmailktopkacom....jeżeli ktoś z Was będzie miał pracę w Hamburgu proszę napisać. TObardzo ważne dla mnie....pozdrawiam wszystkich serdecznie 
14 grudnia 2022 17:26 / 3 osobom podoba się ten post
JagaK

Jagak...podaje maila lapkowalskamalpagmailktopkacom....jeżeli ktoś z Was będzie miał pracę w Hamburgu proszę napisać. TObardzo ważne dla mnie....pozdrawiam wszystkich serdecznie 

Szkoda że wcześniej nie zajrzałam tutaj. 4 stycznia ma przyjechać zmienniczka. Jedna już zrezygnowała ale firma nową znalazła. Nie wiem czy ta się nie rozmyśli czy jak długo zostanie?.
Hamburg Barmbek-Nord. Jesteś teraz w Hamburgu?
14 grudnia 2022 17:52 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Szkoda że wcześniej nie zajrzałam tutaj. 4 stycznia ma przyjechać zmienniczka. Jedna już zrezygnowała ale firma nową znalazła. Nie wiem czy ta się nie rozmyśli czy jak długo zostanie?.
Hamburg Barmbek-Nord. Jesteś teraz w Hamburgu?

Jak jechałam do pracy  nie stawiałam warunków, że  ma być określona miejscowość. Jeśli jadę na wycieczkę to wybieram sobie konkretne miejsce . W takim przypadku można czekać i czekać i czekać.
14 grudnia 2022 20:23 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Szkoda że wcześniej nie zajrzałam tutaj. 4 stycznia ma przyjechać zmienniczka. Jedna już zrezygnowała ale firma nową znalazła. Nie wiem czy ta się nie rozmyśli czy jak długo zostanie?.
Hamburg Barmbek-Nord. Jesteś teraz w Hamburgu?

Gusia...dziekuje za odpowiedź, narazie nie ma mnie w Hamburgu i do Świat nie wyjadę.W późniejszym terminie...pozdrawiam i dziękuję :Dzień dobry ??