Powitajki przy kawie 46

06 grudnia 2018 14:24
U mnie Mikołaj wpadł z całkiem dobrym słodkim prezentem i nie tylko
Dzień się nie skończył może wpadnie co przez kominek
Dziadek wybiera się na świąteczną kawę do byłego ratusza . Wyjście do ludzi dobrze mu zrobi .
06 grudnia 2018 19:53 / 5 osobom podoba się ten post
Dobry wieczór, halo moto ! Z okazji Mikołajek serdeczne życzenia   oby wam używek nigdy nie zabrakło , ani zapalniczki .       dużo chęci życia !    
06 grudnia 2018 20:16 / 3 osobom podoba się ten post

06 grudnia 2018 22:41 / 6 osobom podoba się ten post
Czesc Wam,
nie chce zapeszac ale mozliwe ze w najblizszym czasie powstanie spory reportaz na temat naszej pracy, agencji itp itd. Nawiazalem z kims kontakt kto chcialby sie tym zajac, wiec jesli sie odwazy i podejdzie do tematu odwaznie to moze byc troche zamieszania;)mozliwe ze nawet pojawie sie w radio w tym temacie;)
ELKA40 gotowa do wspolpracy ewentualnie?;)

Poradzcie co wedlug Was powinno szczegolnie do opinii publicznej trafic?
06 grudnia 2018 23:38 / 4 osobom podoba się ten post
Oskar

Czesc Wam,
nie chce zapeszac ale mozliwe ze w najblizszym czasie powstanie spory reportaz na temat naszej pracy, agencji itp itd. Nawiazalem z kims kontakt kto chcialby sie tym zajac, wiec jesli sie odwazy i podejdzie do tematu odwaznie to moze byc troche zamieszania;)mozliwe ze nawet pojawie sie w radio w tym temacie;)

Co on znowu wymyśla    
A mnie to już nikt nie traktuje poważnie phiii      (trzask drzwiami)
ps. Dobra idea, działaj, warto przedstawić temat bez cenzury oczami i doświadczeniem też młodego człowieka i nie tylko . Byle szczerze . A także przedstawić wreszcie Niemców bez słodzenia i całowania po rączkach .      Jak się przyłożysz to moze byc hit . 
07 grudnia 2018 06:40 / 5 osobom podoba się ten post
Witam piątkowo. Piątek - weekendu początek. Mój ostatni dzień na stelli. Minęło to jak "z bicza trzasł"
Miłego dnia i weekendu wszystkim
07 grudnia 2018 07:00 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry. No i mamy weekend. To mój ostatni tutaj weekend. Już coraz bliżej. Wszystkim życzę w miarę spokojnego i bezstresowego dnia oraz smacznej kawki .
07 grudnia 2018 07:15 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry
Wreszcie piątek
Niech trochę córki się wykażą ..
Ja już myślami jedna nogą w domu
Dobrego dnia wszystkim życzę
07 grudnia 2018 07:25 / 7 osobom podoba się ten post
Witam i miłego dnia dla Wsiech. A w Dojczlandii Mikołajki można włożyć między bajki, sama sobie osłodziłam dzień miniony i nie żałuję. Przewaliły się wszystkie służby pomocnicze, wszyscy mnie już obejrzeli i przepytali na wsie okoliczności, zdjęcia odleżyn I stopnia zaraz po przyjeżdzie zrobiłam ( co by mnie tego nie przypisali) i tym sposobem za parę dni dostaniemy ekstra materac. Swoją drogą dlaczego osoba leżąca od początku takiego materaca nie miała? Ano opiekunka nie widziała takiej potrzeby-bez komentarza. Oskar, ten reportaż to dobry pomysł, ale my też mamy za uszami, przecież nie tylko ja naprawiam miejsca po niekompetentnych opiekunach. Mam sporo znajomych w Niemczech po fachu i Niemcy zgodnie twierdzą, że pracujemy bardzo ciężko i wynagrodzenie jest nieadekwatne do nakładu pracy, zdają sobie sprawę że te rozpiski firmowe ile godzin na co to kompletna bzdura. Ale wyjeżdżając godzimy się na te warunki, sami kopiemy dołki pod sobą, robimy nad plan i świadomie rezygnujemy z tego co się nam należy, niestety większość słabo mówi po niemiecku, a to wyklucza dogadanie i ustalenie zasad. Mamy możliwość zrezygnowania ze złej Stelli, ale ile z Nas z tego korzysta? Ja pracuję jak wszyscy, z tym że nie dam się zaorać i egzekwuje co moje, a żli ludzie są wszędzie i po obu stronach.
07 grudnia 2018 07:34 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry wszystkim 
07 grudnia 2018 07:46
Oskar

Czesc Wam,

Temat morze . Jak pozbieram myśli to napiszę co o tym myślę .
07 grudnia 2018 07:57 / 4 osobom podoba się ten post
Oskar

Czesc Wam,

Dla przykładu Niemka powinna stanąć na jeden tydzień do takiej pracy i potem dostać nasze wynagrodzenie . Od razu by im gęby zamknęło i trochę by były bardziej potulne. 
07 grudnia 2018 08:11 / 4 osobom podoba się ten post
Miłego piąteczku dla wszystkich. zostało mi dokładnie dwa tygodnie a pracuję od 8.10.Jestem już wykończona psychicznie,chociaż nie mam dużo pracy ale ta demencja mnie wykończyła.Nigdy więcej ,wolę podcierać tyłki.
07 grudnia 2018 08:22 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Dla przykładu Niemka powinna stanąć na jeden tydzień do takiej pracy i potem dostać nasze wynagrodzenie . Od razu by im gęby zamknęło i trochę by były bardziej potulne. 

Niemki pracują jak my w Szwajcarii - lot samolotem do pracy i taki sam powrót , 2 tyg tam i 2 w domu ,ubezpieczenie ,składki na emeryturę i pewnie z 3 tyś euro .Władze niemieckie powinny się zająć nami i to uregulować jakoś bo za jakiś czas nie wystarczy nas bo ich społeczeństwo jest stare i się starzeje jeszcze bardziej .Tę prace traktuje jak hobby , lubię to robić bo pieniądze to tu są marne .Po powrocie do domu nie mam ubezpieczenia i gdzie mój urlop i pieniądze na takowy ? Firmy wysyłają bez języka , doświadczenia i chęci do takiej pracy bo taka osoba pojedzie za 1000 euro i są zarobieni a w ten sposób nam dobrym ludzią robią złą reklamę .Praca jest ciężka , jesteśmy najbardziej ze wszystkich zawodów narażeni na depresję (ludzie pracujący w domach starców ,którzy są regularnie w domu , bo nas nikt nigdzie nie klasyfikuje oficjalnie ) i jeszcze po niektórych z nas jadą podopieczni i ich rodziny ( ja tego nie diświadczyłem ) .
07 grudnia 2018 08:29 / 2 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.