Opiekunka musi szukać opiekunek dla firmy podczas urlopu

04 listopada 2018 16:31 / 2 osobom podoba się ten post
Co sądzicie o tym , że Firmy zmuszają nas do dodatkowej pracy wtedy gdy jesteśmy na urlopie po powrocie z DE  
04 listopada 2018 16:37
Jak to zmuszają ? Czyli będąc w Polsce co robisz ?
04 listopada 2018 16:37
Jak to zmuszają ? Czyli będąc w Polsce co robisz ?
04 listopada 2018 16:40
Jakieś rozdawanie ulotek, werbowanie nowych opiekunów?
04 listopada 2018 16:40 / 2 osobom podoba się ten post
Mnie tam nikt nie zmusza. Sama sobie decyduje kiedy chce jechać. Napewno wiem, że dopóki mam nastoletnia córkę i jestem matką samotnie wychowujaca to okres jednych i drugich świat jest dla mnie "czasem świętym" tak jak i jeden cały miesiąc wakacji. Jeśli w mojej firmie nie pasują mi czasy zleceń szukam w innych. Zawsze jest wyjście .
04 listopada 2018 17:49
jak jestem w domu, to jestem w domu i nikt mnie nie zmusza do pracy w czasie mojego urlopu.
04 listopada 2018 18:39
Binga

Co sądzicie o tym , że Firmy zmuszają nas do dodatkowej pracy wtedy gdy jesteśmy na urlopie po powrocie z DE :-( 

Większość firm wymaga od opiekunów po powrocie do kraju działań marketingowych, o to chodzi w tym wątku.A czy ktoś to robi rzetelnie czy nie to już inna bajka.Jesli firma jest wb.bas fair tym samym my, gorzej kiedy traktuje jak Muły do roboty ...??!!??
04 listopada 2018 18:39
Binga

Co sądzicie o tym , że Firmy zmuszają nas do dodatkowej pracy wtedy gdy jesteśmy na urlopie po powrocie z DE :-( 

Większość firm wymaga od opiekunów po powrocie do kraju działań marketingowych, o to chodzi w tym wątku.A czy ktoś to robi rzetelnie czy nie to już inna bajka.Jesli firma jest wb.bas fair tym samym my, gorzej kiedy traktuje jak Muły do roboty ...??!!??
04 listopada 2018 18:39
Binga

Co sądzicie o tym , że Firmy zmuszają nas do dodatkowej pracy wtedy gdy jesteśmy na urlopie po powrocie z DE :-( 

Większość firm wymaga od opiekunów po powrocie do kraju działań marketingowych, o to chodzi w tym wątku.A czy ktoś to robi rzetelnie czy nie to już inna bajka.Jesli firma jest wb.bas fair tym samym my, gorzej kiedy traktuje jak Muły do roboty ...??!!??
04 listopada 2018 18:39
Binga

Co sądzicie o tym , że Firmy zmuszają nas do dodatkowej pracy wtedy gdy jesteśmy na urlopie po powrocie z DE :-( 

Większość firm wymaga od opiekunów po powrocie do kraju działań marketingowych, o to chodzi w tym wątku.A czy ktoś to robi rzetelnie czy nie to już inna bajka.Jesli firma jest wb.bas fair tym samym my, gorzej kiedy traktuje jak Muły do roboty ...??!!??
04 listopada 2018 18:39
Binga

Co sądzicie o tym , że Firmy zmuszają nas do dodatkowej pracy wtedy gdy jesteśmy na urlopie po powrocie z DE :-( 

Większość firm wymaga od opiekunów po powrocie do kraju działań marketingowych, o to chodzi w tym wątku.A czy ktoś to robi rzetelnie czy nie to już inna bajka.Jesli firma jest wb.bas fair tym samym my, gorzej kiedy traktuje jak Muły do roboty ...??!!??
04 listopada 2018 18:39
Binga

Co sądzicie o tym , że Firmy zmuszają nas do dodatkowej pracy wtedy gdy jesteśmy na urlopie po powrocie z DE :-( 

Większość firm wymaga od opiekunów po powrocie do kraju działań marketingowych, o to chodzi w tym wątku.A czy ktoś to robi rzetelnie czy nie to już inna bajka.Jesli firma jest wb.nas fair tym samym i my.Gorzej kiedy traktuje jak "Muły"do roboty ...??!!?? Ale wierzę że to się skończy, kiedy pracownicy zaczną "otwierac" oczy.Bo nie zdajecie sobie sprawy ile kosztują te usługi wykonywane przez nas?-a wykonywane przez opiekunki niemieckie?Ja to wiem! I zawsze pytam w razie w...czy może zmieninir ich rodaczka? To w moment milkną i pokornieja.
04 listopada 2018 18:50
Wymagać to sobie mogą od siebie . Ja nie wiem w jakich wy firmach jesteście . Owszem mam w umowie czynności rekrutacyjno promocyjne i to w czasie kiedy jestem w Polsce .. Dla mnie jest to tylko na papierze . Czas kiedy wracam do kraju jest dla mnie dla rodziny i jest święty . Nikt was nie zmusi do roznoszenia ulotek czy werbowania naiwnych kolezanek bez pojęcia o tej pracy . Boże szumiący trochę więcej szacunku do siebie samego . Kto normalny np po 2 miesiącach zdala od rodziny na ujowym zleceniu , zmęczony psychicznie i fizycznie będzie w Polsce roznosił ulotki .
Jak widać jeszcze wiele osób pracuje na zasadzie firma każe opiekunka musi wykonać rozkaz ..
04 listopada 2018 18:52
Wiadomo gdzie te ich ulotki lądują
04 listopada 2018 18:53 / 2 osobom podoba się ten post
Elka40

Większość firm wymaga od opiekunów po powrocie do kraju działań marketingowych, o to chodzi w tym wątku.A czy ktoś to robi rzetelnie czy nie to już inna bajka.Jesli firma jest wb.bas fair tym samym my, gorzej kiedy traktuje jak Muły do roboty ...??!!??

Ja wyznaje zasadę nic nie muszę wszystko mogę . Warto działać zgodnie z własnym sumieniem i zasadami którymi kierujemy się w życiu . Nikt nie ma prawa was zmuszać czasy niewolnictwa pan każe sługa musi za miskę ryżu i baty się dawno skończyły ..