Kto z was zostaje na święta?

09 listopada 2018 10:44 / 1 osobie podoba się ten post
Witam Wszystkich którzy będą w tym czasie na posterunku
09 listopada 2018 11:17
Jeszcze nie wiem, obecnie jestem w Polsce i leczę przeziębienie.
09 listopada 2018 11:32 / 1 osobie podoba się ten post
Wracam do PL 15 grudnia. Święta to czas dla mnie i rodziny. 
Po 7 stycznia zamierzam jechać znowu do DE. Pozdrawiam wszystkich, którzy w tym czasie pracują. 
09 listopada 2018 11:49 / 1 osobie podoba się ten post
mikser

Jeszcze nie wiem, obecnie jestem w Polsce i leczę przeziębienie. :choroba:

Szybciutkiego powrotu do formy a później zdróweczka
09 listopada 2018 12:10
Elka40

Szybciutkiego powrotu do formy:choroba: a później zdróweczka :ksiaze na rumaku:

Dzięki, już bym wolał zimę, w końcu bym wiedział jak się ubrać. A tak raz zimno, raz ciepło i klapa.
09 listopada 2018 12:46
Ja zostaje na Swieta, wracam do PL dopiero 5/7.01. Opowiedzcie moze po krotce jak wygladaja tu Swieta, jakie zwyczaje oni tu maja i co do nas nalezy w tym czasie.
Pozdrawiam wszystkich!!
09 listopada 2018 14:04
Plany się zmieniły , wyjdzie że będę na Święta w Bi . O ile Nie wiem jeszcze czy mnie starzy puszczą  
09 listopada 2018 14:32
Ja też w tym roku zostaję na święta.
09 listopada 2018 16:40
Dusia1978

Wracam do PL 15 grudnia. Święta to czas dla mnie i rodziny. :zywoplot::ubieranie_choinki:
Po 7 stycznia zamierzam jechać znowu do DE. Pozdrawiam wszystkich, którzy w tym czasie pracują. :aniolki:

Ja też, ja też, o ile nic się nie zmieni,nie wiem czy wytrzymam, moja pdp jest okropna, ale jeśli jakaś zmiana to może być wcześniej powrót, później nie ma opcji,opiekunce kontraktu dziś w rozmowie telefonicznej. to podkreśliłam,
09 listopada 2018 16:48
Kama84

Plany się zmieniły , wyjdzie że będę na Święta w Bi . O ile Nie wiem jeszcze czy mnie starzy puszczą  :-)

Dawaj do HH
09 listopada 2018 17:48
marta74

Ja też, ja też, o ile nic się nie zmieni,nie wiem czy wytrzymam, moja pdp jest okropna, ale jeśli jakaś zmiana to może być wcześniej powrót, później nie ma opcji,opiekunce kontraktu dziś w rozmowie telefonicznej. to podkreśliłam,:modlmy sie:

Wytrzymaj. Już niedużo Ci zostało. Kasa się przyda każda  na święta jeśli masz rodzinę i dzieci. A to, że tam nie wrócisz to przecież nie przestępstwo. Ja nigdy nawet nie chce słyszeć o powrocie tam gdzie jestem źle traktowana. Trzymam kciuki abyś wytrzymała. Nie daj się .
09 listopada 2018 18:16
Dzięki Dusia, właśnie chodzi o kasę, dlatego bardzo staram się. Mam córkę.
09 listopada 2018 20:39
Oskar

Dawaj do HH

Waćpan why    Zapraszasz mnie na wigilię ? Okej tylko zamów taxę . A ja przywiozę Pana Karpia i destylat do niego    
19 listopada 2018 22:16 / 1 osobie podoba się ten post
Witam,troszke póżno ale mnie chyba przypadną świeta w DE.jadę pierwszy raz chyba na połódnie szwarcwald myślę co mam zabrac jak tam Świeta obchodzą co robicie w Święta u podop.doradzcie
 
19 listopada 2018 23:20 / 2 osobom podoba się ten post
Zawsze biorę przyprawy:ziele angielskie,lisc (bo tu jałowe),pietruszkę korzeń bo tu zadko, przyprawę do wołowiny i sosy ciemny i jasny z Winiar,kostki rosołowe.A Seniorom Pani np.ladnie pachnące mydełko(glicerynowe),pl.pralinki, Panu np.pachnace kabanoski,wodę kolonska.Jakiś mały drobiazg ogolnie