Kto z was zostaje na święta?

18 grudnia 2018 17:40 / 1 osobie podoba się ten post
Oskar

Ja zostaje niestety, nawet do konca stycznia

Oj tam, oj tam Oskar nie nawet a tylko i nie musisz szukać drzewka z ''piniądzami'' tylko same polecą wprost na Twoje konto
18 grudnia 2018 17:51
Evvex

Oj tam, oj tam Oskar nie nawet a tylko i nie musisz szukać drzewka z ''piniądzami'' tylko same polecą wprost na Twoje konto:super1:

Juz mnie jedna firma oskubala przed Swietami, mam nadzieje ze w obecnej bedzie wszystko ok. Zlecenie mam spoko, choc zastanawiam mnie dlaczego od wrzesnia jestem tu chyba piaty;)
18 grudnia 2018 18:40 / 1 osobie podoba się ten post
Yrene

O właśnie takie tematu wypatrywałam! Jestem tu nowa i właśnie zostaję na święta w DE :placze:

hej nie martw sieteż zostaje.Jestem na dalekich przedmieściach Heilderbergu i już "widzę"te swietaAkurat też mam bujany fotel
19 grudnia 2018 11:10 / 1 osobie podoba się ten post
Elka40

:chaplin:hej nie martw sie:aniolki:też zostaje.Jestem na dalekich przedmieściach Heilderbergu i już "widzę"te swieta:odpoczynek_kominek:Akurat też mam bujany fotel:smiech3:

Ooo bujany fotel! Jak super! Jak nic możesz pobawić się w babcie ;) Mi akurat bujanie niepotrzebne bo w wolnych chwilach wyszywam z koralików i musze mieć stabilne krzeselko. Jak się troszkę tu oswoję to może sie pochwale. Już pare osób tym zaraziłam to może i Wam się spodoba?
19 grudnia 2018 11:15 / 1 osobie podoba się ten post
A jeszcze sie Was zapytam - czy u Was też już stoją choinki? Na mojej szteli choina jak ta lala stoi sobie zadowolona juz przynajmniej z tydzień. Jak tu przyjechałam to już była. Nawet ładna, złego słowa nie powiem ale dziwi mnie to że już tak szybko. U mnie w domu choinke sie ubiera dopiero w wigilię, taka tradycja. A jak jest u Was? Tylko jak napiszecie to powiedzcie czy w Polsce czy w DE żebyśmy się dobrze dogadali :D
19 grudnia 2018 11:25 / 2 osobom podoba się ten post
Choinkę ubiorę w Wigilie tu w DE . Szybka sprawa, wyciągnę z worka foliowego już ubraną za 4 Euro kupie w Netto lampki -Led do tego 2 bateryjki i będzie miło .
19 grudnia 2018 15:21 / 1 osobie podoba się ten post
Yrene

A jeszcze sie Was zapytam - czy u Was też już stoją choinki? Na mojej szteli choina jak ta lala stoi sobie zadowolona juz przynajmniej z tydzień. Jak tu przyjechałam to już była. Nawet ładna, złego słowa nie powiem ale dziwi mnie to że już tak szybko. U mnie w domu choinke sie ubiera dopiero w wigilię, taka tradycja. A jak jest u Was? Tylko jak napiszecie to powiedzcie czy w Polsce czy w DE żebyśmy się dobrze dogadali :D :zywoplot::ubieranie_choinki:

U mnie postawili w 1sobote adwentu, a ja stroilam(ładnie wyszło)a teraz tylko raz na tydzień.wody dolewam.Zostaje do 8go więc ok.6 będę rozbierac
19 grudnia 2018 15:36 / 1 osobie podoba się ten post
A to nasze przygotowania do świąt. Na relaxie  
19 grudnia 2018 17:16
Kama84

A to nasze przygotowania do świąt. Na relaxie :-) 

Zdjęcie na stole mnie wzruszyło, sama bardzo tęsknię do swoich :( Jakoś muszę  przetrwać ten czas. Buziaki
10 grudnia 2019 19:13 / 1 osobie podoba się ten post
Artur

Choinkę ubiorę w Wigilie tu w DE . Szybka sprawa, wyciągnę z worka foliowego już ubraną za 4 Euro kupie w Netto lampki -Led do tego 2 bateryjki i będzie miło .:ubieranie_choinki:

Szybki jestez ale ja tez dosc sxybka bo przyjechalam3a 4ubralam juz choinke czemu(niestety duza sztuczna ale 30min i bylo fertig) czemu? Hmm zeby juz sie atmosfere świąt wdrazac
10 grudnia 2019 19:16 / 2 osobom podoba się ten post
Artur

Choinkę ubiorę w Wigilie tu w DE . Szybka sprawa, wyciągnę z worka foliowego już ubraną za 4 Euro kupie w Netto lampki -Led do tego 2 bateryjki i będzie miło .:ubieranie_choinki:

Ogilnie   robie kolo 17..nie na ostatnia chwile. Jestem zbyt zorganizowana. Wiem ze zdarzaja sie nieprzewidziane okoliczności wiec wole szybciej. W pl czy w de niewazne. I ubieram kiedy chce 3czy 13 hehe musze miec wene
12 grudnia 2019 20:19 / 1 osobie podoba się ten post
Kurczę....a czy u Szwaba chodzi ksiądz po kolędzie ?
12 grudnia 2019 20:48 / 2 osobom podoba się ten post
Punia

Kurczę....a czy u Szwaba chodzi ksiądz po kolędzie ?

Jak Szwab religijny to chodzi , ale raczej na urodziny . Tylko raz był pastor po świętach .
13 grudnia 2019 12:03 / 2 osobom podoba się ten post
W tym roku świeta w De.,jeszcze nigdy niepracowałam.Wcale mi nie jest smutno ,gdyż jestem w konfortowej sytuacji że mąz z córka będa ze mnaa zaraz po jedziemy do domu.