Jak spędzić święta w obcym domu?

26 listopada 2019 17:55 / 2 osobom podoba się ten post
Clio

W ciągu 50min pada zaledwie kilka zdan.. Gra rzęsami i oczami gesty hahaha

I te emocje w drżących ustach pomalowanych i w dzień i w nocy i ten nierozmazujacy się makijaż... o fryzurach nie wspomnę nawet wiatr ba huragan ich nie poczochra A te Meny .....rasowce.....
26 listopada 2019 18:00 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Faceci z reguły to tradycjonaliści :-)

Jeśli chodzi o Boże Narodzenie, to my,kobiety, chyba większymi tradycjonalistkami jesteśmy. 
Mnie się przynajmniej tak wydaje 
26 listopada 2019 18:01 / 4 osobom podoba się ten post
W swoim domu czuje, tu nie ma tej atmosfery, ale nie marudzę to mój wybór że tu jestem na Święta
26 listopada 2019 18:04 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Jeśli chodzi o Boże Narodzenie, to my,kobiety, chyba większymi tradycjonalistkami jesteśmy. 
Mnie się przynajmniej tak wydaje :-)

Ciiiii.Tak tylko napisałam żeby ich do rozmowy zachęcić a tu d..a, cisza w eterze.Luke kolacje szykuje a Grabowiec się pakuje,Jan gdzieś zwiał i taka z nimi robota 
26 listopada 2019 18:09 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Ciiiii.Tak tylko napisałam żeby ich do rozmowy zachęcić a tu d..a, cisza w eterze.Luke kolacje szykuje a Grabowiec się pakuje,Jan gdzieś zwiał i taka z nimi robota :hihi:

Prowokatorka z Ciebie, dobrałyśmy się pod tym względem 
Może Jan nad jakimś wykwintnym Menu pracuje?
Chyba skusiłabym się na taką kolację, jaką tutaj wczoraj zaproponował-już przy czytaniu czułam się, jakbym w luksusowej restauracji kartę czytała 
26 listopada 2019 20:46 / 2 osobom podoba się ten post
Taaa my kobiet tradycjonalistki . Pięć gotować sprzątać ubierać....   eee ja protestuje
26 listopada 2019 20:56 / 4 osobom podoba się ten post
Clio

Taaa my kobiet tradycjonalistki :-(. Pięć gotować sprzątać ubierać.... :kropla potu:  eee ja protestuje

Jasne, każdy ma prawo do własnych wyborów i spędzać czas tak , jak lubi. 
A ja  lubię tę  przedświąteczną krzątaninę, chaos i ten rozgardiasz, kiedy chodzę, sprzątam, a bałagan nie znika, bo coraz więcej osób przybywa. 
Ale jak siadamy sobie, jeszcze przed świętami, przy świecach, lampkach, świątecznych dekoracjach i choince, to nie ma dla mnie nic przyjemniejszego w tym czasie. I to jest coś, na co czekamy i już dużo wcześniej planujemy, jak ten czas spedzimy .
26 listopada 2019 21:08 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Prowokatorka z Ciebie, dobrałyśmy się pod tym względem :-)
Może Jan nad jakimś wykwintnym Menu pracuje?
Chyba skusiłabym się na taką kolację, jaką tutaj wczoraj zaproponował-już przy czytaniu czułam się, jakbym w luksusowej restauracji kartę czytała :mniam:

Ja obstawiam, że Jan wróci żeby mi korepetycji z ortografii udzielać 
17 grudnia 2019 13:26 / 2 osobom podoba się ten post
Caaaaale zycie mialam święta a z rodzina jedzenie, picie, pogaduchy. Nadeszly troche inne czasy lubie spedzic je tak jak mi sie chce i gdzie i z kim(chocby sama w Grenlandii) Z rodzina zawsze spotkamy  sie nie tylko od swieta(relacje na bierzaco) zjesc obiad, kawka, pogaduchy. Teraz swiat stoi otworem a i ja odkrywam nowe rzeczy i chce sie tym teraz  cieszyc! Swieta w domu? Niekoniecznie
17 grudnia 2019 13:36 / 1 osobie podoba się ten post
Aa gdy spedzamy święta na wyjeździe opiekunkowym to wszystko zalezy jaki stan pdp jest. Nawet jesli mu ta choinka jest obojetna bo slabo kontaktuje (choroby) mozemy dla siebie samych ubrac by czuc atmosfere ze swieta byly sa i beda i to jest swiateczny czas.  posluchac koled w tv, obejrzec swiateczny film. 
17 grudnia 2019 13:58 / 2 osobom podoba się ten post
Clio

Aa gdy spedzamy święta na wyjeździe opiekunkowym to wszystko zalezy jaki stan pdp jest. Nawet jesli mu ta choinka jest obojetna bo slabo kontaktuje (choroby) mozemy dla siebie samych ubrac by czuc atmosfere ze swieta byly sa i beda i to jest swiateczny czas.:super:  posluchac koled w tv, obejrzec swiateczny film.:oczko: 

17 grudnia 2019 13:59 / 1 osobie podoba się ten post
Clio

Caaaaale zycie mialam święta a z rodzina jedzenie, picie, pogaduchy. Nadeszly troche inne czasy lubie spedzic je tak jak mi sie chce i gdzie i z kim(chocby sama w Grenlandii) Z rodzina zawsze spotkamy  sie nie tylko od swieta(relacje na bierzaco) zjesc obiad, kawka, pogaduchy. Teraz swiat stoi otworem a i ja odkrywam nowe rzeczy i chce sie tym teraz  cieszyc! Swieta w domu? Niekoniecznie:wystawia jezyk1:

Clio Ty pierwszy raz wyjechałas do pracy?
17 grudnia 2019 14:09 / 1 osobie podoba się ten post
A czemu? Nie nie pierwszy.a mi to wsio ryba. Moze i jeszcze 33bede hehe. 
17 grudnia 2019 14:10 / 2 osobom podoba się ten post
Kika67

Clio Ty pierwszy raz wyjechałas do pracy?

Tak se bazgram i zdanie oglaszam ktos to czyta
17 grudnia 2019 14:23 / 2 osobom podoba się ten post
Wiesz jak dzieci male to tamto sramto btrzeba tam do rodziny tu do rodziny a teraz nic nie musze i to jest fajne i albo pracuje albo nie pracuje leze czy wisze Wieeeszzz takie 2 życie mam  nowr