Jak spędzić święta w obcym domu?

17 grudnia 2019 15:54 / 3 osobom podoba się ten post
Clio

Tak se bazgram i zdanie oglaszam:lol3: ktos to czyta:przytula:

No czyta, czyta. Tak więc uważaj co piszesz 
 
17 grudnia 2019 16:21 / 5 osobom podoba się ten post
Clio

Wiesz jak dzieci male to tamto sramto btrzeba tam do rodziny tu do rodziny a teraz nic nie musze i to jest fajne i albo pracuje albo nie pracuje leze czy wisze :lol3: Wieeeszzz takie 2 życie mam :yeah: nowr:tanczy: 

Wiesz, u mnie też, jak dzieci były małe, to chciały do jednej babci ,do drugiej, tak jak piszesz-to tu ,to tam. Trochę było to męczące, ale to nie był obowiązek, robiliśmy to z radością. Też spotykany się z rodziną na bieżąco, ale że jest nas coraz więcej, to rzadko wszyscy naraz w jednym miejscu. Dlatego święta z wielką radością spędzamy w jak największym rodzinnym gronie. Też nic nie muszę, ale lubię i chcę. Raz spędziłam święta tylko z moimi dziećmi i ich partnerami w hotelu. Było  super, było elegancko, wykwintne jedzenie, baseny, sauny i inne bzdety. I wiesz co? Doszliśmy do wniosku, że fajny pomysł, ale nigdy więcej w okresie Bożego Narodzenia. 
Dzieci moje powiedziały, że bez tego gwaru, bałaganu, wspomnień, wzajemnego się przekrzykiwania, porozrzucanych kurtek i płaszczy, przedpokoju pełnego butów, dzwonka do drzwi ,bo kolejne ciotki, wujki ,kuzyni dołączają, to mieli niedosyt i żaden luksus nie zastąpi im rodzinnych, tradycyjnych świąt. Więc każdy niech świętuje tak ,jak lubi .
Tylko jedne święta spędziłam z podopieczną  i jesli nie będę musiała, to nie chciałabym wiecej.
17 grudnia 2019 17:03 / 3 osobom podoba się ten post
No przynajmniej gwarno 
18 grudnia 2019 20:48 / 2 osobom podoba się ten post
19 grudnia 2019 07:52 / 3 osobom podoba się ten post
Clio

:balans:

Clio fruwasz jeszcze w obłokach ? Czwartek mamy na ziemię proszę!paszki wydepilować 
19 grudnia 2019 10:41 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Clio fruwasz jeszcze w obłokach ? Czwartek mamy na ziemię proszę!:-)paszki wydepilować :yahoo:

Jestem juz we wstępnej gotowosci:paszki ogolone itd jeszcze tylko 23- wloski zrobie i fertig na Weinachten  
19 grudnia 2019 10:45 / 4 osobom podoba się ten post
Clio

Jestem juz we wstępnej gotowosci:paszki ogolone itd:chowa sie: jeszcze tylko 23- wloski zrobie i fertig na Weinachten :super1: 

No to jakie włoski chcesz jeszcze zrobić ?a te na nogach też muszę bo mi ostatnio coś z nogawki wystają, tak urosły 
19 grudnia 2019 10:50 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

No to jakie włoski chcesz jeszcze zrobić ?:oczko2:a te na nogach :hihi:też muszę bo mi ostatnio coś z nogawki wystają, tak urosły :hihi:

mialam na mysli wlosy na glowie  ale zrob koniecznie porzadek w wlochami loj ale wystaja 
19 grudnia 2019 11:08 / 4 osobom podoba się ten post
Clio

:lol3: mialam na mysli wlosy na glowie:lol3:  ale zrob koniecznie porzadek w wlochami:yo: loj ale wystaja:lol3: 

Ciepłej mi rajtek nie muszę ubierać to jak u facetów kalesony ale moje nie piją w pasiei naturalne a ja stawiam na naturę 
19 grudnia 2019 12:32 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Ciepłej mi rajtek nie muszę ubierać :yahoo:to jak u facetów kalesony ale moje nie piją w pasie:smiech3:i naturalne a ja stawiam na naturę :hihi:

Tak jak szewc bez butów tak opiekunka bez rajyek chodzi 
19 grudnia 2019 12:36 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

No to jakie włoski chcesz jeszcze zrobić ?:oczko2:a te na nogach :hihi:też muszę bo mi ostatnio coś z nogawki wystają, tak urosły :hihi:

Dobrze, że w spodnie nie wzrosły bo jakbyś zdejmowalam to bolałoby jak przy depilacji 
19 grudnia 2019 15:40 / 5 osobom podoba się ten post