Szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia - życzenia 2018

21 grudnia 2018 08:34 / 9 osobom podoba się ten post

Zbliżają się święta, dlatego korzystając z okazji, pragniemy złożyć Tobie oraz całej Twojej rodzinie, szczere życzenia szczęśliwych oraz pogodnych Świąt Bożego Narodzenia.
Niech czas zatrzyma się na tych kilka dni, a uwaga powędruje do tych, których kochasz, do najbliższych Ci osób, miejsc, wspomnień.
Niech to będzie dla Ciebie okres prawdziwego wyciszenia, szczęścia oraz wiary w jeszcze lepsze jutro.


 


Wszystkim spędzającym te święta w pracy, życzymy wytrwałości oraz przyjaznej atmosfery.

Życzy cały Zespół Portalu Opiekunki24.pl
Dziękujemy, że jesteś z nami!


https://www.youtube.com/watch?v=p-RrZt0_NYE

21 grudnia 2018 10:17 / 10 osobom podoba się ten post
Nawzajem, dzięki! Dużo prezentów pod choinką.   A sobie i opiekunkom z opiekunami pełnego konta euro, samochodów, domów, dużych mieszkań i co tam sobie życzycie. Mi życzcie szybkiej drogi bez korków.
21 grudnia 2018 10:23 / 10 osobom podoba się ten post
@Mikser o to to! Dużo prezentów pod choinką! I jeszcze cierpliwości i uśmiechu żeby nam wszystkim nie zabrakło, wesołych Świąt wszystkim życze!!!!
21 grudnia 2018 10:29 / 1 osobie podoba się ten post
Yrene

@Mikser o to to! Dużo prezentów pod choinką! I jeszcze cierpliwości i uśmiechu żeby nam wszystkim nie zabrakło, wesołych Świąt wszystkim życze!!!!:aniolki:

Naj, naj czekam na bigos od maminy i pierogi z kapustą.
21 grudnia 2018 16:36 / 9 osobom podoba się ten post
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku!
Tym z was, którzy pracują życzymy spokojnych świąt oraz miłej atmosfery
przy świątecznym stole u podopiecznych.
21 grudnia 2018 17:27 / 10 osobom podoba się ten post
Ja również mimo że mam jeszcze godzinę jazdy do domu .
Życzę wszystkim zdrowych , spokojnych i pogodnych świąt Bożego Narodzenia wspaniałego czasu z rodzinami a tym którzy zostają w pracy spokoju i wytrwałości .
Oraz szczęśliwego nowego roku i wspaniałego sylwestra
21 grudnia 2018 21:03 / 8 osobom podoba się ten post
Wszystkim wszystkiego dobrego! / nie ma co wymyślać bo i tak się nie spełnia  /      
22 grudnia 2018 10:35 / 8 osobom podoba się ten post
Zdrowych, wesołych Świąt wam życzę 
22 grudnia 2018 21:21 / 8 osobom podoba się ten post
Przede wszystkim ZDROWYCH i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego 2019 Roku życzę wszystkim.
A to moja choinka
23 grudnia 2018 01:45 / 2 osobom podoba się ten post
mikser

Naj, naj czekam na bigos od maminy i pierogi z kapustą. :-)

Mniam ,bigosik z chlebkiem i pierożki z cebulką najlepsze    Słone . A zjadłabym sobie teraz kaszę manną , troszkę soli i cukru waniliowego , cały gar, pychota  
23 grudnia 2018 12:55 / 8 osobom podoba się ten post
Czego wam zyczyc jak praca beznadziejna? Pieniedzy zycze i silnych zwiazkow, ktore udziwgna rozstania z partnerami. Oszczedzajcie na starosc, by spokojnie odpoczac bez zmartwien w zdrowiu.  Lamie sie z wami oplatkiem dzisiaj gdyz jutro bede poza zasiegiem
24 grudnia 2018 08:50 / 9 osobom podoba się ten post
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę tym, którzy ten szczególny czas spędzają w gronie najbliższych, żeby te chwile były wyjątkowe i pełne radości.
A tym, co czas ten spędzą na zleceniu, w tym i sobie, życzę, żeby rodziny pozwoliły nam poczuć, że jesteśmy ważni i potrzebni i żeby wykazały zrozumienie, jak ciężko jest być z dala od tych, których kochamy. Że są gdzieś daleko osoby, za którymi tęsknimy.

Wesołych Świąt

24 grudnia 2018 09:54 / 9 osobom podoba się ten post
Powtórzę za Czerwonymi Gitarami '' jest taki dzień bardzo ciepły, choć grudniowy, dzień zwykły dzień w którym gasną wszystkie spory''   ''dzień w którym Wszyscy życzą Wszystkim'' i ja nucąc tę moją ukochaną Kolendę życzę Wam wszystkiego lepszego, dobrych ludzi na Waszej drodze i hojnego Mikołaja
24 grudnia 2018 10:59 / 1 osobie podoba się ten post
Evvex

Powtórzę za Czerwonymi Gitarami '' jest taki dzień bardzo ciepły, choć grudniowy, dzień zwykły dzień w którym gasną wszystkie spory''   ''dzień w którym Wszyscy życzą Wszystkim'' i ja nucąc tę moją ukochaną Kolendę życzę Wam wszystkiego lepszego, dobrych ludzi na Waszej drodze i hojnego Mikołaja :mikolaj:

Też moje ukochane "Czerwone Gitary"
24 grudnia 2018 11:01 / 2 osobom podoba się ten post
Evvex

Powtórzę za Czerwonymi Gitarami '' jest taki dzień bardzo ciepły, choć grudniowy, dzień zwykły dzień w którym gasną wszystkie spory''   ''dzień w którym Wszyscy życzą Wszystkim'' i ja nucąc tę moją ukochaną Kolendę życzę Wam wszystkiego lepszego, dobrych ludzi na Waszej drodze i hojnego Mikołaja :mikolaj:

Posłuchajmy zatem razem