Szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia - życzenia 2018

25 grudnia 2018 14:34
Witam wszytkich swiątecznie temat natomiast nie bedzie swiąteczny ostrzegam wszytkich przed firma EFEKT STRZELCE OPOLSKIE OSZUKUJA KŁAMIA
25 grudnia 2018 18:31 / 4 osobom podoba się ten post
Jeszcze raz spokojnych świąt
25 grudnia 2018 18:41
Kama84

Właśnie zasiadamy do Wigili :kwiatek dla ciebie:  

Strasznie mało jedzenia. Ugotowałam podopiecznym barszcz, zupę grzybową, kupiłam pierogi, kilka kawałków ryby. Zrobimy jutro sałatkę jarzynową i rosół. Nie, świąt bez barszczu nie uznaję.
25 grudnia 2018 23:30 / 5 osobom podoba się ten post
Jak najlepszego czasu okołoświątecznego, fajnego Sylwestra i przyszłego, 2019 roku pełnego radości, zdrowia i dobrych kontaktów z ludźmi, których los postawił na drodze!
26 grudnia 2018 11:06 / 1 osobie podoba się ten post
Magdalenka

Strasznie mało jedzenia. :-( Ugotowałam podopiecznym barszcz, zupę grzybową, kupiłam pierogi, kilka kawałków ryby. Zrobimy jutro sałatkę jarzynową i rosół. Nie, świąt bez barszczu nie uznaję. :-)

Opiekunka powinna mieć zapewniony catering świąteczny, a nie przymierać głodem ! W końcu to święta. Nie oczekuję, że mi podopieczny poda potrawy wigilijne pod nos, ba ! jeszcze je ugotuje. Odrobina dobrej woli ze strony rodziny, agencji. Na święta szukają, ale żeby zapewnić podstawowy posiłek świąteczny, o tym już nie pamiętają.....
26 grudnia 2018 11:11 / 4 osobom podoba się ten post
Pozdrawiam Polaków za granicą i świętujących w Polsce. Do siego 2019 roku !
27 grudnia 2018 19:25 / 2 osobom podoba się ten post
Dziękuję za życzenia i odwzajemniam. Życzę wam zdrowia i pieniędzy w nowym roku.