Powitajki przy kawie 47

26 grudnia 2018 08:11 / 1 osobie podoba się ten post
Witam wszystkich. Dziś kolejny dzień świętowania i kolejne odwiedziby u rodziny .
Teraz gdy reszta domowników jeszcze śpi ja mam czas na delektowanie się kawka. 
Wszystkim życzę miłego i spokojnego dnia. 
26 grudnia 2018 08:25 / 2 osobom podoba się ten post
Dzień dobry ,
Dobrego dnia wszystkim
26 grudnia 2018 08:34 / 1 osobie podoba się ten post
Dzień dobry - i już schyłek świąt  . Wypoczęłam na zapas i gdyby nie obowiązek wspólnego światecznego zasiadania do stołu zjadłabym sniadanie w łóżku . Dobrego spokojnego dnia  .
26 grudnia 2018 09:01 / 3 osobom podoba się ten post
Witam wszystkich .
26 grudnia 2018 09:02 / 2 osobom podoba się ten post
Święta , Święta i po Świętach - . Jutro już normalny dzień .
26 grudnia 2018 09:52 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, przyjemnego, świątecznego dnia życzę wszystkim 
26 grudnia 2018 12:11 / 3 osobom podoba się ten post
Witamkołowrót świąteczny na szteli powoli dobiega koncanie ma to jak dzień jak codzien.Swieta w opiece akurat za wesołe nie są! Tylko dla premi można wyskoczyć, ewentualnie
26 grudnia 2018 13:09 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry w drugi dzień świąt. Jużeśmy same dziadkami ostali szczęśliwe bardzo, bo choć gwarno było i Mikołaj nieskąpy, to w końcu trzeba legnąć i przetrawić catering i to co upichcilim na miejscu.
26 grudnia 2018 13:54 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry. Już prawie po świętach. No nie wiem, raz chcę tych świat a potem tęsknię do normalności No trudno dogodzić. W pierwszy dzień świąt mnie "połamało" więc bez poczucia winy zakopałam się w łóżeczku. Dzisiaj już jest ok, no ileż można leniuchować
Pozdrowionka dla wszystkich.
26 grudnia 2018 14:35 / 2 osobom podoba się ten post
Życzę Wam miłego popołudnia, witajcie
Macie rację,święta, święta i po świętach...prawie. Jeszcze tylko popołudnie. Świąteczne. A za kilka dni przywitamy Nowy Rok
26 grudnia 2018 19:41 / 2 osobom podoba się ten post
No i po śwetach   . Zegnam sie znów na parę tygodni a może na parę miesięcy . Wszystko zalezy od tego jak śię ułozy na wyjeżdzie . Wracam na stare miejsce, szkoda , ze to jednak kawał drogi a ja nie lubię długiej jazdy autem . Na samolot nie mam szans . Powodzenia .
27 grudnia 2018 08:23 / 1 osobie podoba się ten post
Witam wszystkich . Już czwartek a za chwilę 2019 rok . Ja już 2,5 miesiąca w pracy .
27 grudnia 2018 08:23 / 2 osobom podoba się ten post
Witajcie wszyscy. Leniwy poranek z pachnąca kawka. Miłego dnia. 
27 grudnia 2018 08:56 / 2 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, u mnie też spokojny poranek przy kawie
27 grudnia 2018 08:58 / 1 osobie podoba się ten post
marta74

Dzień dobry, u mnie też spokojny poranek przy kawie:kawa:

Jeszcze trochę i trzeba będzie znowu pakować walizki. 
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.