Powitajki przy kawie 47

27 grudnia 2018 09:12 / 2 osobom podoba się ten post
Kawka w Miami ? 
27 grudnia 2018 15:13 / 2 osobom podoba się ten post
Święta, święta i po świętach. Dzień dobry forumowicze.
Czas na dietę przed sylwestrem. Życzę wam spokojnego dnia.
27 grudnia 2018 15:24 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

No i po śwetach  :zywoplot: . Zegnam sie znów na parę tygodni a może na parę miesięcy . Wszystko zalezy od tego jak śię ułozy na wyjeżdzie . Wracam na stare miejsce, szkoda , ze to jednak kawał drogi a ja nie lubię długiej jazdy autem . Na samolot nie mam szans . Powodzenia .

Bezpiecznej drogi i owocnego nowego roku.
27 grudnia 2018 17:08
Dusia1978

Jeszcze trochę i trzeba będzie znowu pakować walizki. :aniolki:

To prawda,nawet nie chce się o tym na razie myśleć, ale ...masz rację :
27 grudnia 2018 18:36
Witam i życzę miłego wieczorku
28 grudnia 2018 07:32 / 2 osobom podoba się ten post
Witam wszystkich ,wstawać już piątek .
28 grudnia 2018 09:51 / 4 osobom podoba się ten post
Witam Bractwo nieliczne ale śliczne, mnie też zleciało i Sylwestra też zleci, czas tutaj płynie i pewnie zanim się obejrzę to czas będzie wracać. Zakupiona gitara do Xbox-a uszczęśliwiła moje wnuki, tylko córka chodzi z korkami w uszach i pomstuje Posiedziałam ze wszystkimi na Skypie to na bierząco jestem, wszystko się udało i rodzinka zdrowa a to dla mnie najważniejsze. Zaraz wyskoczę i zrobię ostatnie zakupy, bo Kurator się zapowiedział z kasą na przyszły miesiąc i muszę przygotować rachunki. Bawcie się grzecznie i miłego dnia
28 grudnia 2018 10:46 / 2 osobom podoba się ten post
Artur

Witam wszystkich :-) ,wstawać już piątek .

Piąteczek, piątunio;)
28 grudnia 2018 10:56 / 5 osobom podoba się ten post
Nie powiem, zebym była szczęśliwa , ale przywitać się wypada. Błagam niech juz bedzie po tej bibie sylwestrowej , rok temu chociaz u koleżanek byłam , ter dziadek zaproponował kolację i wino    Dzień dobry    
28 grudnia 2018 11:22 / 2 osobom podoba się ten post
W Sylwestra ja w pieleszach bo babka będzie spala.Poszlabym do koleżanki no ale u niej rodzina "na karku"więc z małego toastu nici.No coz wyspie się chociaz
28 grudnia 2018 12:00 / 3 osobom podoba się ten post
I ja Was witam serdecznie życząc miłego dnia.
Dziś trochę "wiszę", bo kilka spraw urzędowych można i w ten sposób załatwiać. Dziadek dziś na obiad dostanie szpecle z twarogiem, a raczej
z Körniger Frischkäse. Ja z kolei ostatnie uszka z barszczykiem. Bywajcie ludkowie
28 grudnia 2018 13:31 / 4 osobom podoba się ten post
Dzińdoberek w zwykły dzień. Jednak dziś po południu przyjdzie jakiś gość zapomniany. To jednak nie moje zmartwienie, bo to stary znajomy dziadka- przyjdzie z wałówą i żoną i sami będą się rządzić a ja se wyjdę.
28 grudnia 2018 13:35 / 3 osobom podoba się ten post
Kama84

Nie powiem, zebym była szczęśliwa , ale przywitać się wypada. Błagam niech juz bedzie po tej bibie sylwestrowej , rok temu chociaz u koleżanek byłam , ter dziadek zaproponował kolację i wino  :moderator1:  Dzień dobry :chaplin:   

Kamilko kochana nasza. Nikt nie jest w pełni zadwolony z pobytu u obcych w dni, gdy powinno się być z rodziną. Jednak trzeba wynajdywać dobre strony-choćby wino obiecane (tu bym nie odpuściła), co by całkiem się w rozpaczy nie pogrążyć, bo potem jeszcze by na łeb padło jak niektórym przykładom kiedyś onegdaj widzianym...
28 grudnia 2018 13:36 / 2 osobom podoba się ten post
Evvex

Witam Bractwo nieliczne ale śliczne, mnie też zleciało i Sylwestra też zleci, czas tutaj płynie i pewnie zanim się obejrzę to czas będzie wracać. Zakupiona gitara do Xbox-a uszczęśliwiła moje wnuki, tylko córka chodzi z korkami w uszach i pomstuje :figiel: Posiedziałam ze wszystkimi na Skypie to na bierząco jestem, wszystko się udało i rodzinka zdrowa a to dla mnie najważniejsze. Zaraz wyskoczę i zrobię ostatnie zakupy, bo Kurator się zapowiedział z kasą na przyszły miesiąc i muszę przygotować rachunki. Bawcie się grzecznie i miłego dnia :papa::oczko2:

Evvex- a jak Ci powiem , że cię uwielbiam to dasz pograć na Xboxie?Luuuubie 
28 grudnia 2018 14:21 / 1 osobie podoba się ten post
Pogoda w kraju beznadziejna, postanowilam spedzic piatek pod kocem przed telewizorem. A w telewizji nuda, w laptopie konczy sie ladowanie, chyba zaczne czytac kolejna ksiazke. Zycze milego dnia.
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.