Powitajki przy kawie 47

15 marca 2019 08:56 / 7 osobom podoba się ten post
Witam w ten piątkowy deszczowy ranekMiłego i bezproblemowego dnia
15 marca 2019 09:05 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry już piąteczek  . Czas leci nieubłaganie, mam ten luksus, że juz nawet nie mysle  o wyjeżdzie, co przyszło mi z jednak z trudem . Człowiek łapie ten wyjazdowy rytm i ciągle narzeka, ale jedzie . Pada i wieje nici z pracy w ogrodzie a miałam dosadzić cebulki kwiatowe . Odłożę to na inny dzień, jak sie wypogodzi . Dobrego dnia .
15 marca 2019 09:16 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, szaro, brzydko ale kawa zawsze jest smaczna. Życzę wam miłego dnia.
15 marca 2019 09:33 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry u mnie również ponuro i mokro ale wiatr powoli ustaje . Dziś rano miałam w ogrodzie dwa duże zające , pewnie przyjdzie jak codzień i bażant . Spokojnego dnia życzę
15 marca 2019 15:48 / 8 osobom podoba się ten post
Dobry opiekunkowo,ladnie sie tu trzymacie,wpadlam na chwile popatrzec co u was Czytam ja was czasami ale malo pisze bo mnie sie nie chce,malo siedze przy laptopie bo plecy nie daja duzo siedziec. Pozdrawiam was i niech wam robota lekka bedzie!!
15 marca 2019 15:54 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Zawsze tak sobie mówiłam przed zakupem nowej pary butów. Teraz zaczęłam nad sobą panować :hihi:

No takk ja zawsze mowilam,ze trza oszczedzac ale zem sie naoszczedzala,ze na lekarzy wiecej wydalam a tak moglam se chociaz cos pieknego kupic. Trza sie wynagradzac za ciezka prace to i humor bedzie lepszy
15 marca 2019 18:31 / 5 osobom podoba się ten post
Dobły wieczół Wszystkim Wybaczcie wadę wymowy, ale ciężko się pisze żując gumę :) Poza tym zezuję czy mój się nie zbliża do puszek z czekoladą Laderach. Wprawdzie już niewiele zostało, ale nie dam tych slicznych opakowań zabrać do przechowywania śrubek, czy czego innego dla mnie niepojętego. O nie!
15 marca 2019 18:33 / 1 osobie podoba się ten post
EwaR65

Dobry opiekunkowo,ladnie sie tu trzymacie,wpadlam na chwile popatrzec co u was :aniolki: Czytam ja was czasami ale malo pisze bo mnie sie nie chce,malo siedze przy laptopie bo plecy nie daja duzo siedziec. Pozdrawiam was i niech wam robota lekka bedzie!!

Ewa ! Pracujemy nad tym ! No, ja na pewno. To znaczy- najpierw rekonesans, priorytety , plan. Jak przy realizacji projektu czasu zostaje w nadmiarze, to smażę placki .
16 marca 2019 06:25 / 5 osobom podoba się ten post
Witam sobotnio - dziś dzień laby. Ruszam z koleżankami i kolegą na podbicie Berlina. No i w planach mamy poznanie nowej koleżanki.
Miłego dnia wszystkim
16 marca 2019 06:41 / 2 osobom podoba się ten post
O,nie Malgi,nawet z kolegą będziesz zwiedzać Berlin ?! Zyczę cudownej laby,bo po to mamy wolne,no nie ? Dopijam kawkę,a potem sie zobaczy,nie ma pospiechu
16 marca 2019 06:45 / 3 osobom podoba się ten post
Maluda

O,nie Malgi,nawet z kolegą będziesz zwiedzać Berlin ?! Zyczę cudownej laby,bo po to mamy wolne,no nie ? Dopijam kawkę,a potem sie zobaczy,nie ma pospiechu :radosc1:

Tak Beatko. Zaplanowałam spotkanie z Oskarem,jak tydzień temu. Tylko Lidka nam wyjechała do domu, ale za to Małgosi udało się też wolną sobotę po obiedzie dostać
16 marca 2019 07:15 / 3 osobom podoba się ten post
Godzina siódma minęła, czas na kawkę. Dość pogodnie, wiatr się uspokoił, deszcz nie pada.Życzę Wam miłego dnia i udanych spotkań. Dziś mam też spotkanie...córka dziadków przyjeżdża, haha. Ale to nie to, co spotkanie z opiekunami. Malgi, to wypijcie za mnie łyk coli albo dobrej kawki. Serdecznie pozdrawiam.
16 marca 2019 07:38 / 3 osobom podoba się ten post
U mnie nie pada i nie wieje i mam nadzieję że tak zostanie  Ja też dziś zplanowałam spotkanie....ach....z matką Naturą  jest tu w pobliżu park i fajna trasa spacerowa dużo ludzi w soboty i niedziele spaceruje więc strachu nie mam ,poszukam wiosnyMiłego spokojnego dnia
16 marca 2019 07:51 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Wszystkim, wpadłam się przywitać choć jakiś już czas stacjonuję w tym samym miejscu co poprzednio. Miałam już dograny wyjazd gdzie indziej, ale kurator Pdp-nej namówił mnie na powrót w imieniu Pdp. Zmienniczka ma podobno kłopoty zdrowotne i już nie wróci, nie zagłębialam się w temat bo to nie moja sprawa, ale dzień wspólnie spędzony z nią uważam za jeden z gorszych. Pdp-na w złym stanie psychicznym i fizycznym, ale pracuję nad tym chociaż przy jej chorobie niewiele można zrobić. Walczę z odnowioną odleżyną i depresją, a czy coś się zmieni czas pokaże. Smutno tu teraz, ale niedługo przyjdzie wiosna i to zapewne wszystkim poprawi humor, jestem optymistką czego i Wam życzę. Kawę wypiłam czas zacząć dzień, dobrego dnia dla Was.
16 marca 2019 08:08 / 1 osobie podoba się ten post
Witam się i ja .Wyspalam się z racji, że dziadzio jest w szpitalu a z drugiej strony mam wyrzuty sumienia, że biorę kasę a nie zajmuje się pdp. Wczoraj wypucowalam całe mieszkanie a dziś już mam rozstawione prasowanie. Dziadzia sama nie odwiedzę chyba, że syn mnie do niego zawiezie bo to około 40 km . Pogoda zapowiada się ładnie. Pójdę pozwiedzać. Miasteczko bo jest piękne podobne do Kazimierza Dolnego a jeszcze nie miałam okazji dobrze się przespacerować. Jest sporo sklepów z ubraniami to może sobie coś kupię jak to kobitka. W końcu wiosna idzie. Teraz czas na kawkę  Wszystkim życzę spokojnego i bezstresowego dnia. 
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.