Powitajki przy kawie 47

15 kwietnia 2019 12:13 / 2 osobom podoba się ten post
Witam w południe. Dziś mało czasu miałem, hydraulik tu urzęduje
ogrodnik, dziadkowi coś załatwić w Sparkassie i na poczcie, zakupki. Pozdrawiam
15 kwietnia 2019 16:58 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry ale się cieszę, że już wróciliśmy. Byliśmy z dziadziem na pogrzebie a po zostaliśmy jeszcze kilka dni u rodziny. Nigdy wcześniej tak się nie zmęczyłam. Nie ma jak opiekunka sama w domu z podopiecznym. Życzę wam spokojnego dnia.
16 kwietnia 2019 06:11 / 3 osobom podoba się ten post
Witam wszystkich.
16 kwietnia 2019 06:26 / 2 osobom podoba się ten post
Cześć Artur, co u Ciebie ? Jak na szteli ?

Dzień dobry Coraz dłuższe dni, rano już widno. No i pogoda, cieplutko już na zewnątrz.
Przez moment zwątpiłem...myślałem, że w nocy trochę oślepłem...Do kompa założyłem okulary, których używam do prowadzenia auta, czyli do dali. Załamka w pewnym momencie nastąpiła, dopiero po chwili się zorientowałem, że pomyliłem okulary
Miłego, spokojnego i pogodnego dnia
16 kwietnia 2019 07:31 / 1 osobie podoba się ten post
Dzień dobry. U mnie piękne słoneczko wstaje.  Właśnie delektuje się kawką.  i przeglądam wiadomości internetowe. Dzisiaj wyjazd z córką do ortodonty. Szkoły dalej strajkują wuec nie mamy z córką pośpiechu. Wszystkim życzę spokojnego i pogodnego dnia .
16 kwietnia 2019 08:11 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

Cześć Artur, co u Ciebie ? Jak na szteli ?

Dzień dobry:welcome: :pije kawe::kawa:Coraz dłuższe dni, rano już widno. No i pogoda, cieplutko już na zewnątrz.
Przez moment zwątpiłem...myślałem, że w nocy trochę oślepłem:-(...Do kompa założyłem okulary, których używam do prowadzenia auta, czyli do dali. Załamka w pewnym momencie nastąpiła, dopiero po chwili się zorientowałem, że pomyliłem okulary :smiech3:
Miłego, spokojnego i pogodnego dnia:kwiatek dla ciebie::kwiatek dla ciebie2:

Dziękuję, na szteli jest dobrze. Zmiennik mi trochę zaniedbał pdp, 2 m-ce gotowce na obiady. 
16 kwietnia 2019 08:50
Artur

Dziękuję, na szteli jest dobrze. Zmiennik mi trochę zaniedbał pdp, 2 m-ce gotowce na obiady. 

Z lenistwa czy z braku zdolności kulinarnych ?
16 kwietnia 2019 10:41 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry,witam wszystkich już z domku
Słoneczko swieci na Mazurach,wiec pozdrawiam słonecznie Tych wszystkich,którzy musza pracować
16 kwietnia 2019 12:05
Luke

Z lenistwa czy z braku zdolności kulinarnych ?

Myślę że jedno i drugie, potroszę. 
16 kwietnia 2019 13:49 / 3 osobom podoba się ten post
Cześć popołudniową porądruga kawa wskazana
16 kwietnia 2019 15:44 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, już popołudniu, ale serdecznie witam wszystkich
17 kwietnia 2019 06:45 / 5 osobom podoba się ten post
Witam Was serdecznie i zapraszam na dobrą Fajnie się spało , ale trzeba było wstać. Ale kawa postawiła mnie na nogi. Zapowiada się kolejny piękny dzień, w Wielkanoc ma być ponad 20 gradusków
Spokojnego i dobrego dnia tym co w pracy, jak i na urlopie.
17 kwietnia 2019 08:08 / 3 osobom podoba się ten post
Witam wszystkich.
17 kwietnia 2019 08:21 / 2 osobom podoba się ten post
Dzień dobry -  już środa, za parę dni malowanie jajek . Jak ten czas leci, aż trudno uwierzyć . Dobrego dnia życzę 
17 kwietnia 2019 11:18 / 1 osobie podoba się ten post
Dzień dobry. Miłego dnia wszystkim życzę. 
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.