Budowanie relacji z podopiecznym i jego rodziną

03 kwietnia 2019 09:54
Aneczka.12

Dokładnie jesli podopieczny jest zdrowy na umyśle inaczej wyglada współpraca. Niestety miałam przypadek z dziadkiem, który miał Alzheimera. Był to bardzo ciężki przypadek. Nie wiedział jak się nazywa, że mieszka z własną żoną. Bywały sytuacje, że umiał wyjść w zimę na dwór bez kurtki tylko w samych bamboszach, informując w soim języku...że idzie tam gdzie się urodził. Nawet nie wspomnę, że nie poznawał własnych dzieci. Stawał przed lustem rozmawiał ze swoim odbiciem. Tego nawet nie mozna było nazwać mową...bardziej jak rozmowa z kosmitami w ich języku. Kradł pieniądze swojej rodzinie i je chował bo i tak nie wiedział do czego one służą. Nie wspomnę już o tym by przebrać się ze stroju codziennego i ubrać się piżamę. To była "walka". Nie chciał przyjmować leków....trzeba było oszukiwać jak małe dziecko. 

Skaranie boskie, mój dziadzio ma zdrowo z głową a i tak potrafi wychodzić bez kurtki! Jak mnie to denerwuje, jemu jest zawsze ciepło.
03 kwietnia 2019 10:09 / 1 osobie podoba się ten post
ela.p

Skaranie boskie, mój dziadzio ma zdrowo z głową a i tak potrafi wychodzić bez kurtki! Jak mnie to denerwuje, jemu jest zawsze ciepło.

a przeziębia sie często? mój były mąż też tak miał, że zawsze było mu gorąco ( wzłasza podczas rozwodu hihi) a potem wyszło że miał ciśnienie, coś tam jeszcze i w końcu lekarze zdiagnozowali mnóstwo chorób.
06 kwietnia 2019 09:55
Judaa

a przeziębia sie często? mój były mąż też tak miał, że zawsze było mu gorąco ( wzłasza podczas rozwodu hihi) a potem wyszło że miał ciśnienie, coś tam jeszcze i w końcu lekarze zdiagnozowali mnóstwo chorób.

15 kwietnia 2019 17:05
Judaa

Na szczęście nie! Bym musiała chyba zabrać klucz i stać z kurtką przy drzwiach.
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.