Powitajki przy kawie 49

30 maja 2019 07:12 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo
Życzę wszystkim spokojnego dnia, zapraszam na 

30 maja 2019 07:15 / 6 osobom podoba się ten post
Witam pięknie, świątecznie, czwartkowo.
Pogoda ma być letnia, więc po południu spotkanie w parku z dziewczynami.
Miłego dnia wszystkim
30 maja 2019 07:21 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry w świąteczny dzień!
Witam wszystkich i życzę miłego dnia 
30 maja 2019 07:23 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry wszystkim. Słoneczko świeci, ma być ciepło- babcia już lżejszą bluzkę z tego tytułu z szafy wyciągnęła
30 maja 2019 07:31 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry wszystkim,u nas jeszcze słońca nie ma,i tylko 13 stopni na dworze,ale myślę że się ociepli
30 maja 2019 07:35 / 8 osobom podoba się ten post
Słonecznie i u mnie Witam wszystkich serdecznie ,miłego spokojnego dnia 
30 maja 2019 08:06 / 6 osobom podoba się ten post
Słoneczne dzień dobry wszystkim opiekunkom i opiekunom, przyjemnego dnia i smacznej kawki 
30 maja 2019 08:56 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry wszystkim. U mnie słoneczko powoli się wyłania. Teraz siedzę przy  i śniadanku. . Dobrego dnia życzę. 
30 maja 2019 09:07 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo mogłabym dalej iść spac pdp wstaje coraz wczesniej
30 maja 2019 09:49 / 7 osobom podoba się ten post
Zapomniałam się przywitać. Czas w domu płynie szybko, ale odpoczywam pełną piersią. Życzę wam spokojnej pracy. Ładny obrazek dla was.
30 maja 2019 10:20 / 4 osobom podoba się ten post
dorotee

Dzień dobry Opiekunkowo:-) mogłabym dalej iść spac:ide spac: pdp wstaje coraz wczesniej:cwicze:

I tym się różni świąteczny dzień na wyjeżdzie, od tego w domku 
U mnie niebo zachmurzone, smutno i szaro za oknem. Dzień z Pdp, chociaż świąteczny, nie różni się niczym od każdego innego. 
W domu, wypiłabym sobie kawkę w piżamie, później zaparzyłabym sobie smacznej herbaty w ładnej filiżance, przygotowałabym sobie coś fajnego do jedzenia, obłożyła poduchami, wsunęła pod miękki koc z książką w ręce i okularach na nosie, albo oglądała coś fajnego. Chyba że miałabym coś zaplanowane, to ten dzień inaczej by wyglądał. Chodzi mi o to, że w domu w wolnym dniu, mogę robić co chcę i kiedy chcę. Tutaj niestety trzeba się trzymać ustalonego rytmu dnia 
30 maja 2019 10:58 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

I tym się różni świąteczny dzień na wyjeżdzie, od tego w domku :-)
U mnie niebo zachmurzone, smutno i szaro za oknem. Dzień z Pdp, chociaż świąteczny, nie różni się niczym od każdego innego. 
W domu, wypiłabym sobie kawkę w piżamie, później zaparzyłabym sobie smacznej herbaty w ładnej filiżance, przygotowałabym sobie coś fajnego do jedzenia, obłożyła poduchami, wsunęła pod miękki koc z książką w ręce i okularach na nosie, albo oglądała coś fajnego. Chyba że miałabym coś zaplanowane, to ten dzień inaczej by wyglądał. Chodzi mi o to, że w domu w wolnym dniu, mogę robić co chcę i kiedy chcę. Tutaj niestety trzeba się trzymać ustalonego rytmu dnia :-)

Dlatego nie lubię świętować w aczkolwiek pojechałam do piekarni po bułki , wypiłam eepresso ,zmarzłam , wróciłam ,xwypilam gorąca herbatkę ze świeżego imbiru , pdp już drzemie , więc ja też , tylko później szparagi kupię aleto ,5 minut od domu .ugotuje ,zjemy o 17 , dzień zakoncOny będzie.
30 maja 2019 11:54 / 7 osobom podoba się ten post
Obiadek się robi, na kawę przyjdzie syn z rodziną, 4 osoby, więc kawy się zrobi. Ciacho syn przyniesie. A dziadek bez jedzenia i o gadaniu o jedzeniu żyć nie może, z kim by przez telefon nie rozmawiał, to opowiada co jadł, co dziś je i co jutro będzie jadł Bywajcie
30 maja 2019 12:34 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

Dziękuję serdecznie:aniolki::buziaki1: i :wino:, a skończyłem Pani 56:bravo: ale też i :-( bo szybko życie mija:-)

Młodziak jesteś 
30 maja 2019 12:40 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry czwartkowo . Odpoczywam po porannej orce  Po deszczu musiałam kwiaty popodcinać . Ciężkie nasiąkniete woda leżały na ziemi . Teraz chyba podniosą się lekkie po zabiegu . Dobrego, spokojnego dnia 
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.