Powitajki przy kawie 49

12 czerwca 2019 12:48 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

No ba, bo miałem dziś o 7... Special mission... :tak:.... Kupić na markcie świeże matjasy do obiadu:smiech3:

Sorry ale przeczytałam majtasy i zastanowiło mnie, że nie na galowo ino w majtasach jadacie
12 czerwca 2019 12:52 / 2 osobom podoba się ten post
Evvex

Sorry ale przeczytałam majtasy i zastanowiło mnie, że nie na galowo ino w majtasach jadacie:yahoo:

12 czerwca 2019 13:27 / 3 osobom podoba się ten post
Evvex

Sorry ale przeczytałam majtasy i zastanowiło mnie, że nie na galowo ino w majtasach jadacie:yahoo:

Evvex ja też kurde tak przeczytałam za pierwszym razem 
12 czerwca 2019 13:30 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

Dzień dobry z upalnej Polski . Nie wiem co się dzieje, ide spać gorąco, wstaje gorąco . Juz mi sie nawet patrzeć za okno nie chce. I tak będzie jeszcze przez kilka dni . Deszcz nie pada, chyba woda wyparowuje nim doleci do ziemi . Ludzie głowy tracą ciągle czyma apele  " nie zostawianiu dzieci w aucie " . Klęska . Za to truskawki u nas po 4 zł - a słodkie, duże i bardzo smaczne . Nie opalam sie w obawie, że piegów dostanę . Dobrego dnia wszystkim życzę .

Widzę na " bajerach" gradobicie i tez gorąco w TV jednym okiem oglądam .

U mnie gradobicie było pisałam wcześniej jakiego pietra miałam że szyby powylatują bo okna stare a dziś chłodek i wieje 
13 czerwca 2019 06:36 / 6 osobom podoba się ten post
melduje,ze od wczoraj zaczelam emigracje.Oczywiście z przygodami,bo kierowca pomylil walizki i moją dał komus w Hamburgu.Dzisiaj ma wrócić moja,no i dobrze,bo nawet pidzamy nie mam.Od rana bede wiec czekac na wiesci.Spokojnego czwartku Opiekunowo.
13 czerwca 2019 06:36 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo
Życzę Wam miłego dnia i smacznej kawy 

13 czerwca 2019 06:38 / 1 osobie podoba się ten post
Maluda

melduje,ze od wczoraj zaczelam emigracje.Oczywiście z przygodami,bo kierowca pomylil walizki i moją dał komus w Hamburgu.Dzisiaj ma wrócić moja,no i dobrze,bo nawet pidzamy nie mam.Od rana bede wiec czekac na wiesci.Spokojnego czwartku Opiekunowo.

Oj, a busikiem czy autobusem jechałaś? 
13 czerwca 2019 07:16 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

Oj, a busikiem czy autobusem jechałaś? :aniolki:

Busem
13 czerwca 2019 07:27 / 2 osobom podoba się ten post
Jeszcze mi się to nie przydarzyło, a ostatnio jeżdżę busikami w okolice Hamburga
13 czerwca 2019 07:28 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, Maluda nie ważne jak się zaczyna, ale jak się kończy, a skończy się dobrze. Mam taki sposób żeby nie pomylić walizek zawsze wiąże jakieś kolorowe tasiemki do któregoś ekspresu lub rączki, a jak latam to mam paski zabezpieczające walizkę w tęczowym kolorze. Zwłaszcza z powrotem każdy ma więcej bagażu i o pomyłkę nietrudno. Powodzenia. A teraz zbieramy rozleniwione członki, ostatnie ziewnięcie i do pracy rodacy, dzień zapowiada się słonecznie i z której strony się nie obrócę to zawsze idę w stronę słońca. Miłego dnia
13 czerwca 2019 07:29 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry. Miłego i pięknego dnia Wam życzę. 
13 czerwca 2019 07:40 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Wszystkim  Radosnego dnia życzę koleżankom i kolegom
13 czerwca 2019 07:53 / 3 osobom podoba się ten post
Ostatnie podrygi...kawa wypitajeszcze jakies i wieczorem kierunek 
13 czerwca 2019 07:54 / 2 osobom podoba się ten post
Słoneczne dzień dobry,miłego dnia 
13 czerwca 2019 08:10 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry w ten piękny poranek! Dziś pogoda lepsza, co mnie cieszy. Byłam z córką pdp. na dworcu (jest niedaleko) kupić bilet do Aalen- w tę i z powrotem. I się nie udało. W jedną tylko- kiepskie te automaty, mało intuicyjne. Oni też narzekają na nie. Teraz czekamy na pflege, żeby zabrali ją do przedszkola i do 17 mam czas...
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.