Powitajki przy kawie 49

11 lipca 2019 11:11 / 8 osobom podoba się ten post
Witam Was. Czas pędzi, a w raz z nim nasze życie.  Nic na to nie poradzimy. Powinniśmy żyć świadomie i na tyle pięknie, na ile okoliczności naszego środowiska i możliwości naszej osobowości pozwalają. Czasami patrzę w przeszłość i aż nie dowierzam, że takie rzeczy przeżyłam. Przyszłość też jest niewiadoma. Teraźniejszość jest dla mnie obecnie bardzo trudna. Nie mam na to wpływu, zmiana sytuacji jest poza moim zasięgiem i pozostaje mi tylko przeczekać. Jedyną nadzieję mam w Opatrzności i to nadaję mi kierunek i motor do bycia i działania. Dobrego dnia.
Podobny obraz
11 lipca 2019 16:25 / 1 osobie podoba się ten post
Werska

Witam wszystkich z domu! Droga była ciekawa. Wyjazd był później, bo o 2 w nocy. Wsiadłam ostatnia. Kierowca jeden, zmęczony i co chwilę przystawał, pochodził albo drzemał. Raz, to godzinę staliśmy i spał. Wiadomo było, że na miejsce zbiórki będziemy spóźnieni o godziny. Budzę, się w pewnym momencie, a za kierownicą siedzi pasażerka, a kierowca śpi. Ona m.in. na tirach jeździła. Jechała lepiej, płynniej niż kierowca. Ale.... Po przesiadkach wywołują mnie z busa. i proponują w Warszawie przesiadkę na pociąg, za który zapłacą. Wtedy w domu będę po 21, a nie o 2 w nocy- bo tak się trasa układała, że krążyłabym po Polsce. Powiedzieli, że do wagonu mnie wsadzą- bo z torbami nie miałam zamiaru krążyć po Centralnym. Ostatecznie pojechałam autobusem, nawet pytali, czy mają poczekać, aż wsiądę:-) Poczekałam pół godziny pod Pałacem Kultury i o ludzkiej porze dojechałam wygodnie do Suwałk. I dziś nic nie robię, poza rozpakowaniem bagażu!
Pozdrawiam wszystkich pracujących i urlopujących!

O matko to miałaś przygody
11 lipca 2019 16:27
Dusia1978

Dzień dobry. Chłodno wietrznie. Witam Was przy filiżance kawki. :kawa: a może się i zaraz na kawałek sernuczka skusze. Piekłam sama. :-):piecze ciasteczka: Dobrego i spokojnego dnia. :kwiatek dla ciebie1:

Kiedy wracasz do De?
11 lipca 2019 16:32 / 1 osobie podoba się ten post
Ewelina645

Dzień dobry ,
Walizka leży a ja się na nią gapię i zastanawiam co jeszcze powinnam zabrać ..
Wyjazd w niedziele około 13 .. Trochę mnie łapie stres .. ale co będzie to będzie . obecna na miejscu opiekunka powiedziała, ze jeśli będą mi przeszkadzać codzienne wizyty córek to mogę powiedzieć żeby przychodziły rzadziej ale zobaczę jak to wszystko wygląda , w końcu przychodzą do swojej matki nie do mnie ..
Dobrego dnia wszystkim :aniolki:

Ja 5 dni za Tobą ruszam też w nowe miejsce, ale jest tam moja kumpela więc stres jest, ale mniejszy 
11 lipca 2019 16:34 / 4 osobom podoba się ten post
Tak mi przykro nieznana kolezanko, ktora odeszlas wierze ze tam gdzie jesteś jest szczęście 
11 lipca 2019 16:39 / 5 osobom podoba się ten post
Witam Wszystkich jeszcze z domu Wyjazd w góry odwołany więc ostatnie dni urlopu w domu Nie szkodzi .Urlop nad morzem zaliczony ,opalenizna jest i dobry nastrój, więc nie ma co marudzić że na Śląsku piździ aż strach na balkon wyjść Miłego wieczoru tym w pracy i urlopującym słonka 
11 lipca 2019 17:51 / 5 osobom podoba się ten post
Witam i ja właśnie siedzë w busie pëdzącym do DE jeszcze jestem na śląsku wyjechałam o15,30,urlop szybko zleciał,teraz trzeba popracować ale jadę tylko na 3 tygodnie bo znowu mam wczasy z synem i jego rodzinką bëdë wtedy w Pl ok 6 tygodni bo teraz byłam tylko 4 tygodnie. Witam was serdecznie tych w pracy i tychodpoczywających
A odeszłej opiekunce "wieczny odpoczynek racz jej dać panie" Przykre to jest ale każdego z nas to kiedyś czeka
11 lipca 2019 18:22 / 4 osobom podoba się ten post
Zofija

Smutne. Wieczny odpoczynek racz jej dać PanieZnalezione obrazy dla zapytania świeczka żałobna

Przykre, dla Mleczko szczególnie smutna wiadomość, skoro znała tę opiekunkę osobiście. 
Pomyślmy dobrze o tej ,która odeszła ,albo pomódlmy się ,jeśli ktoś wierzący.
Pomyślmy też ciepło i serdecznie o tych,którzy zostali ,bliskich i przyjaciołach zmarłej 

11 lipca 2019 18:28 / 2 osobom podoba się ten post
nincia

Witam i ja właśnie siedzë w busie pëdzącym do DE jeszcze jestem na śląsku:ferrari: wyjechałam o15,30,urlop szybko zleciał,teraz trzeba popracować ale jadę tylko na 3 tygodnie bo znowu mam wczasy z synem i jego rodzinką:moje_wakacje: bëdë wtedy w Pl ok 6 tygodni bo teraz byłam tylko 4 tygodnie. Witam was serdecznie tych w pracy i tychodpoczywających:kwiatek dla ciebie2::bravo:
A odeszłej opiekunce "wieczny odpoczynek racz jej dać panie" Przykre to jest ale każdego z nas to kiedyś czeka:swiety::placze1:

Szerokości Nincia
11 lipca 2019 18:30 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

Szerokości Nincia:agent::-)

Też się przyłączam 
Bezpiecznej podróży 
11 lipca 2019 19:12 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Szerokości Nincia:agent::-)

Dziękuję Konwalia08 ,ty też niebawem ruszysz w drogę
11 lipca 2019 19:13 / 2 osobom podoba się ten post
Dziękuję wszystkim
11 lipca 2019 20:19 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Kiedy wracasz do De?:-)

Wyjazd 29 lipca na rowniutkie 4 tygodnie. Córka dostała się do szkoły poza domem i muszę ją wyprawić i wywieść do bursy ( czytaj internat). Potem około 3 tygodnie w PL i pod koniec września planuje już  3 miesięczny turnus do Bożego Narodzenia. 
12 lipca 2019 06:39 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry się z Wami mgliscie:)Za oknem jeszcze śmietana ,ale już słonko się przedziera:)Będzie ładnie:)
Miłego dnia życzę:)
12 lipca 2019 07:14 / 8 osobom podoba się ten post
Witam piątkowo. Dziś dzień sprzątania sobie zaplanowałam. Na obiad racuszki z jabłkami.
Miłego dnia wszystkim
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.