Powitajki przy kawie 50

14 sierpnia 2019 06:52 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry , jeszcze tylko czwartki pełne dwa wszystkim miłego dnia
14 sierpnia 2019 06:57 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Wszyscy wyspani,wypoczęci? Wskakujemy w środę A kto się jeszcze nie obudził to POBUDKA!!!Bardzo proszę kto spragniony Miłego dnia
14 sierpnia 2019 06:59 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Dzień dobry. :chaplin:Za oknem ciemno . Widać już o ile krótszy jest dzien. Spać dziś nie mogłam. Głupoty mi się śniły . :buu: Na kawkę jeszcze dla mnie za wcześnie. Zresztą mam zasadę kawa że lub po śniadaniu. Nigdy na pusty żołądek. Ale jeśli ktoś sobie życzy to proszę bardzo. :kawa::kawa::kawa: A o tak na zielono i witam się z Wami zielonym przesłaniem. 

Jak tu ładnie zielono 
14 sierpnia 2019 07:17 / 7 osobom podoba się ten post
Witam i dziękusiam za kawę
Fajnie się spało, wstawać się nie chciało, ale kawa na tarasie to jest to, stawia od razu na nogi... 
Wszystkim życzę miłego dnia
14 sierpnia 2019 08:23 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, spokojnego dnia życzę pracującym i urlopujacym :najlepszego2
14 sierpnia 2019 08:40 / 8 osobom podoba się ten post
Jeszcze raz dzień dobry Opiekunkowo 12 stopni u mnie , woda już się leje w ogródku , odpowiedzi cgrabie ,ale już niedługo , Oknomyj dzisiaj się zapowiedzial
14 sierpnia 2019 08:42 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry ,dzisiaj trochę wcześniej niż zazwyczaj 
Tarasu nie mam,ale mam nadzieję, że kawa na balkonie wypita też cuda uczyni i do działania pobudzi. 
Walizkę trzeba spakować, mieszkanie wysprzątać, bo lubię do wypucowanego wracać. No i jeszcze parę innych, przyjemniejszych spraw mnie czeka. 
Miłego dnia wszystkim. 
14 sierpnia 2019 09:01 / 7 osobom podoba się ten post
Konwalia08

:hihi:nic :oklaski:

Czasem trzeba i profilaktycznie... Dzień dobry Kwiatuszku i reszto forumowego ogródka .
Bezproblemowego, szybkiego dnia tym na wyjazdach ,a tym w domkach cudownych, relaksujących chwil .
14 sierpnia 2019 09:24 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Wam, już się wystroiłam i czekam aż Zula zje i letę do Ratusza po rzeczony rower. Pogoda w kratkę ale dam radę. Mam nadzieję wrócić już na kółkach, a dla Was miłego dnia i spokojności
14 sierpnia 2019 09:30 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry - zmieniłam plan dnia wcześniej dzisiaj zdopingowałam podopiecznego do spaceru . Zrobiliśmy już dwie rundy, dość odległe miejsca odwiedzilismy . Jego choroba nie pozwala na specery  w srodku dnia, muszę wykorzystywać poranki i póżne popołudnia . Teraz mam wolne aż do obiadu . Zostało mi już kilkanaście dni i muszę sprawę jakiej sie podjęłam doprowadzić do konca . Dobrego dnia, które sa już co raz krótsze .
14 sierpnia 2019 09:54 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Czasem trzeba i profilaktycznie...:-) Dzień dobry Kwiatuszku i reszto forumowego ogródka .
Bezproblemowego, szybkiego dnia tym na wyjazdach ,a tym w domkach cudownych, relaksujących chwil .

Witaj o jasnowłosa
15 sierpnia 2019 06:08 / 5 osobom podoba się ten post
 DZIEN DOBRY .
15 sierpnia 2019 06:33 / 5 osobom podoba się ten post
Mleczko

DZIEN DOBRY .

Mleczko wyłącz już ten budzik bo tak skacze , że zaraz sprężyny peknal.
15 sierpnia 2019 06:36 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry. No i dziś świętujemy. Przynajmniej u mnie tutaj na Bawarii jest święto . Dzisiaj zabierają mi babcie więc spokój i luzik. Oby tylko pogoda dopisała to na  wyskoczę. Teraz już trzeba  sobie zrobić. Zapraszam. Dobrego dnia dla wszystkich.
15 sierpnia 2019 06:40 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry , pada deszcz już od wczoraj , lepiej zaraz spałem ,
Jeszcze tydzień i do PL. Miłego dnia wam wszystkim
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.