Powitajki przy kawie 51

29 sierpnia 2019 04:40 / 5 osobom podoba się ten post
No i nici ze spania,już tak mam ,że jak obudzę sie w nocy za potrzeba,to ciężko mi zasnąć.W dodatku tylko teraz jest troche chłodniej w mieszkaniu,bo znowu mają być afrykańskie upały.Wszystkim życzę miłego czwartku !
29 sierpnia 2019 06:56 / 5 osobom podoba się ten post
Maluda, witaj ranny ptaszku

Witajcie miło
Uśmiechu i miłego dnia... 
Tego Wam życzę:kwiatek dla byciebie:
29 sierpnia 2019 06:57 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Babka mnie dziś o 2 wolała bo jej cukier spadł do 58 musiałam ją przebrać bo cała zlana potem była .Szybko jednak wróciło wszystko do normy ale po wybudzeniu trudno mi znów zasnąć .Niedługo do domku jadę to się odeśpię  Miłego dnia wszystkim, tym w domu i w pracy 
29 sierpnia 2019 07:14 / 5 osobom podoba się ten post
aż przyjemnie na tarasie.. Jeszcze kropi,, ale słonko już wstaje. Dziś ma być chłodniej niż wczoraj, ale od jutra znowu 3 dni upalne... Może grzybki ruszą, haha. Ostatnio się dowiedziałem, że u mnie, w parku, spotyka się polska "załoga", opiekunki i opiekun. Po niedzieli, a może w niedzielę wylukam
29 sierpnia 2019 07:26 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry. Na urlopie szybko czas leci.  Ciągle coś załatwiam. Dziś w domu jutro na wyjeździe sprawy załatwiam. Wszystkim życzę dobrego i spokojnego dnia i normalnych temperatur nie tropików. Teraz czas na kawkę  i dalej w drogę.  Autko już sprawne . 
29 sierpnia 2019 07:42 / 5 osobom podoba się ten post
Czwartkowe dzień dobry, otwieramy nasz teatrzyk. Wczoraj dzień telefoniczny i praktycznie przesiedziałam w domu, chyba z 6 razy mycie i zmiany łóżka, bo pdp- na upocona okropnie. Nowa Zmienniczka wydaję się konkretną  i kompetentną osobą. Będzie dobrze i myślę że się dogadamy, a jak zdobędzie Zulki zaufanie to wszyscy będą zadowoleni. Miłego dnia i niech się dzieje

29 sierpnia 2019 07:46
Dusia1978

Dzień dobry. :chaplin:Na urlopie szybko czas leci. :lata na miotle: Ciągle coś załatwiam. Dziś w domu jutro na wyjeździe sprawy załatwiam. Wszystkim życzę dobrego i spokojnego dnia i normalnych temperatur nie tropików. Teraz czas na kawkę :kawa::kawa1::kawa: i dalej w drogę. :ferrari: Autko już sprawne . :kwiatek dla ciebie2:

Nałęczów już zaliczony? 
29 sierpnia 2019 08:19 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, się witam i miłego dnia życzę
29 sierpnia 2019 08:54 / 2 osobom podoba się ten post
Evvex

Czwartkowe dzień dobry, otwieramy nasz teatrzyk. Wczoraj dzień telefoniczny i praktycznie przesiedziałam w domu, chyba z 6 razy mycie i zmiany łóżka, bo pdp- na upocona okropnie. Nowa Zmienniczka wydaję się konkretną  i kompetentną osobą. Będzie dobrze i myślę że się dogadamy, a jak zdobędzie Zulki zaufanie to wszyscy będą zadowoleni. Miłego dnia i niech się dzieje:upup:

A czyli do domu jedziesz?no to tradycyjnie szczęśliwej podróży i miłego wypoczynku
29 sierpnia 2019 09:10 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, 
Ja jak zwykle ostatnia się witam. 
Miłego dnia życzę 
29 sierpnia 2019 09:26 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry wszystkim!
Zaglądam na to forum już od jakiegoś czasu, a teraz zostałam świerzynką w tej profesji. Trochę mam stresa, bo dzisiaj już sama mam próbować robić wszystko przy babci. Babcia ja 97 lat. No ale nie ma wielkiego wyboru z j. francuskim, więc wiedziały gały co brały
29 sierpnia 2019 09:45 / 2 osobom podoba się ten post
Alamag

Dzień dobry wszystkim!
Zaglądam na to forum już od jakiegoś czasu, a teraz zostałam świerzynką w tej profesji. Trochę mam stresa, bo dzisiaj już sama mam próbować robić wszystko przy babci. Babcia ja 97 lat. No ale nie ma wielkiego wyboru z j. francuskim, więc wiedziały gały co brały:-)

Witaj miło
Nie stresuj się za bardzo, dasz sobie radę, trzymam kciuki
29 sierpnia 2019 10:00 / 3 osobom podoba się ten post
Alamag

Dzień dobry wszystkim!
Zaglądam na to forum już od jakiegoś czasu, a teraz zostałam świerzynką w tej profesji. Trochę mam stresa, bo dzisiaj już sama mam próbować robić wszystko przy babci. Babcia ja 97 lat. No ale nie ma wielkiego wyboru z j. francuskim, więc wiedziały gały co brały:-)

Witaj Alamag 
Jesteś w DE ?
Pytam ,bo o tym francuskim wspominałaś. 
A co do babci wieku- moja w lutym skończyła 98 
29 sierpnia 2019 10:07 / 2 osobom podoba się ten post
Alamag

Dzień dobry wszystkim!

Cześć ,dasz radę też trzymam kciuki 
29 sierpnia 2019 10:21 / 6 osobom podoba się ten post
Szybkie dzień dobry Ludkowie kochani. Dziś wpadam na krótko, ponieważ obowiązków mam dziś po dziurki w nosie-ale jeszcze kilka dni i będzie na ten mój urlopowy pobyt plan wykonany. Pilnuję tego remonowego kramu, bo któżby? Wszyscy pracują- synowie własciwie wpadają w weekendy- młodszy też już rzadko, bo się szczęsliwie obronił na wydziale prawa i administracji i poszedł mieszać do korpo. Men w pracy, a poza tym po ostatniej akcji z czarną farbą na podłodze zarzucono mi, że kupna farby nie powinnam zlecać facetom i nawet mój rodzony brat się do tego chóru przyłączył...Więc niech się dzieje co chce-już się nakręciłam No i w planach jeszcze wyjazd urlopowy- muszę się nieźle sprężyć.
Dobrego dnia życzę.
); ?>
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.