Powitajki przy kawie 51

29 sierpnia 2019 16:28 / 2 osobom podoba się ten post
Alamag

Znać znam, ale 20 lat nie używany to trochę zakurzony:sprzatanie:

Ja pojechałam do De z bardzo ubogim słownictwem a w szkole miałam inne języki i daje radę ,trening czyni mistrza,pozdrawiam 
29 sierpnia 2019 17:12 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Ja pojechałam do De z bardzo ubogim słownictwem a w szkole miałam inne języki i daje radę ,trening czyni mistrza,pozdrawiam :-)

To masz już czarny pas czy nie? 
29 sierpnia 2019 17:14 / 2 osobom podoba się ten post
Evvex

Z wzajemnością i na 100% :niesmialy:

Dzięki serdeczne i szczere 
29 sierpnia 2019 17:26 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Nigdzie chyba o tym nie czytałam ?
A można  to tak, tu niby ajlowju, do jednej,a zaraz Uwielbiam, do drugiej.
Czy Ty mnie jeszcze uj evol ja ?

Wszystko można ....uwierz nie jestem pionierką w tej kwestii na naszym forum...
29 sierpnia 2019 17:44 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Wszystko można ....uwierz nie jestem pionierką w tej kwestii na naszym forum... :-)

Ojej,też, podobnie jak Konwalia, jedną kochałaś ,a drugą, uwielbiałaś?
29 sierpnia 2019 20:56 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Ojej,też, podobnie jak Konwalia, jedną kochałaś ,a drugą, uwielbiałaś?

A co tu o Konwalia robi?
29 sierpnia 2019 20:57 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

To masz już czarny pas czy nie? :hihi:

Nie mam brązowy z ćwiekami fajny
29 sierpnia 2019 21:07 / 6 osobom podoba się ten post
Dobry wieczor - tyle wrazeń, że muszę iść spać . Zachłysnełam się wolnością na własnym podwórku . Spię dzisiaj z kotem .
29 sierpnia 2019 21:32 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Dobry wieczor - tyle wrazeń, że muszę iść spać . Zachłysnełam się wolnością na własnym podwórku . Spię dzisiaj z kotem .:buziaki1:

Słodkich snów i niech Ci kot przyjemnie mruczy 
29 sierpnia 2019 21:47 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

A co tu o Konwalia robi?:-)

A nie wiem,skąd Ona mi się tutaj wzięła?
Hahaha, nie spojrzałam, kto o tym uwielbianiu napisał, i jakoś tak czytając, pomyślałam o Konwalia, bo nie wiem czemu, do Niej mi ten tekst pasował 
A tu niespodzianka, poszukałam,kto zacz, no i proszę, Tina to była. O takie otwarte wyznania, to ja bym Jej  nie posądziła.
Dobrze, że zauważyłaś, teraz już wiem, że Ty mnie nadal uj  evol ja . Odetchnęłam z ulgą 
29 sierpnia 2019 22:38 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

A nie wiem,skąd Ona mi się tutaj wzięła?
Hahaha, nie spojrzałam, kto o tym uwielbianiu napisał, i jakoś tak czytając, pomyślałam o Konwalia, bo nie wiem czemu, do Niej mi ten tekst pasował :-)
A tu niespodzianka, poszukałam,kto zacz, no i proszę, Tina to była. O takie otwarte wyznania, to ja bym Jej  nie posądziła.
Dobrze, że zauważyłaś, teraz już wiem, że Ty mnie nadal uj  evol ja . Odetchnęłam z ulgą 
:serce:

Ja o uwielbianiu mało pisze ja uwielbianie wprowadzam w czyn
29 sierpnia 2019 22:46 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Ja o uwielbianiu mało pisze ja uwielbianie wprowadzam w czyn:hihi:

Ja też. Szczególnie czekoladę uwielbiam. Kupiłam sobie dzisiaj kilka, żeby po jednej na dzień, chociaż planowałam max pół tabliczki dziennie. Leżę  sobie w łóżku i czytam, trochę na WP i Onet, trochę tutaj. No i wprowadziłam w czyn uwielbianie uwielbianej czekolady-kończę drugą tabliczkę. Mam nadzieję, że się nie zezygam, choć już mnie mgli 
29 sierpnia 2019 23:43 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

Ja też. Szczególnie czekoladę uwielbiam. Kupiłam sobie dzisiaj kilka, żeby po jednej na dzień, chociaż planowałam max pół tabliczki dziennie. Leżę  sobie w łóżku i czytam, trochę na WP i Onet, trochę tutaj. No i wprowadziłam w czyn uwielbianie uwielbianej czekolady-kończę drugą tabliczkę. Mam nadzieję, że się nie zezygam, choć już mnie mgli :-)

Też zeżarłam  calomi idę se spać 
29 sierpnia 2019 23:50 / 1 osobie podoba się ten post
Ech..... Czekoladoholiczki smacznego
30 sierpnia 2019 05:43 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry. W nocy popadało. Narazie przyjemny chłodek. Dziś wyjazd do miasta wojewódzkiego i aż mnie mdli ( jak po czekoladzie) jak pomyślę o korkach ulicznych. Nic to trzeba przeżyć i obu szczęśliwie do celu. Teraz kto rano preferuję smacznej  lub czekolady. Dobrego dnia ludziska.  
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.