Powitajki przy kawie 51

12 września 2019 07:14 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo Szaro za oknem,ale to nic....poprawiamym koronę i do roboty
12 września 2019 07:15 / 7 osobom podoba się ten post

Proszę się częstować 

Dzieńdoberek w czwartek

Kolejny dzień czas zacząć

12 września 2019 07:53 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry! Mój ulubiony dzień, słońce świeci, ma być bardzo ciepło- co lubię, rower w garażu czeka...
12 września 2019 07:58 / 5 osobom podoba się ten post
Damessa

Dzień dobry Opiekunkowo :taniec2:Szaro za oknem,ale to nic....poprawiamym koronę i do roboty

...małe sprostowanie...słońce wyszło!Bardzo je kocham:
12 września 2019 08:01
Damessa

...małe sprostowanie...słońce wyszło!Bardzo je kocham::-):jazda na rowerze:

I jak w sobotę? 
12 września 2019 08:05 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

I jak w sobotę? :-)

No ,aktualne..ja bardzo chętnie....
12 września 2019 08:07 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry opiekunkowo. Złe spałam . Może kawa mi pomoże.  Nie mam na nic ochoty. Wam życzę dobrego dnia. 
12 września 2019 08:21 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, czas rozpocząć nowy dzień,
12 września 2019 08:33 / 2 osobom podoba się ten post
Damessa

No ,aktualne..ja bardzo chętnie....:-)

Ok, to później porozmawiamy.. Mogłabyś na mojego meila napisać
12 września 2019 09:02 / 9 osobom podoba się ten post
Dzień dobry nie czytam nie piszę  nie używam interpunkcji  bo nic nie widzę w telefonie. Jednak o Was pamiętam. Dzisiaj idę  do motylarni zrobię  sobie fotkę z paziem  Bo każda  królowa ma takiego ananasa  .Nadrobie wszystko w domu .Dobrego dnia 
12 września 2019 11:08 / 6 osobom podoba się ten post
Witam i zamieszczam małą widokówkę zez spaceru po lodowcu  Zdjęcie robił mój nadworny Ananas 
W samo południe wsiadamy w pociąg dla zwiedzających i żądnych przygód. Nie chce mi się za bardzo, nic mi się nie chce -chyba się starzeję , ale po lajku jeszcze dam 
Miłego dnia Ludkowie 
12 września 2019 11:28 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo miłego dzionka
12 września 2019 12:58 / 4 osobom podoba się ten post
Baaardzooo spóźnione dzień dobry 
Wstawać mi się nie chciało, chociaż dobrze spałam. Co ja zrobię, że najbardziej lubię te wylegiwanie się w łóżku, po przebudzeniu?
Powylegiwałam się więc trochę, a nawet trochę dłużej i później trzeba było turbo doładowanie włączyć. Wszystko ogarnęłam, łącznie z przygotowaniem zupy na jutro. 
Teraz babcia już śpi po obiedzie, a ja mogę się z Wami spokojnie przywitać i życzyć przyjemnej reszty dnia,co niniejszym czynię. 
Przyjemności 

12 września 2019 13:43 / 3 osobom podoba się ten post
Dopiero dorwałam się do neta,bo rano przeżyłam prawie załamanie nerwowe ! Wstaję,klikam,a tu zonk,nie ma neta ! Zjechałam na dół,resetuję router,włączam,wyłączam,doopa,-sorki ale miałam nerwa.Zaraz o przyzwoitej porze tzn.po siódmej telefon do córki szefowej o sytuacji,bo telefon domowy tez nie działał.No i endlich,w samo południe,prawie jak John Wayne wszedł wnuk seniorki.Coś tam poklikał,przeprogramował i wszystko gra,mi w duszy też Teraz chwilka odpoczynku,bo na godzinkę wpadła Pflegedienst,a potem seniorita do łóżka a ja dalej przerwę będe celebrować No,to miłego czwartku ,Opiekunowo
12 września 2019 15:35 / 5 osobom podoba się ten post
Dzien dobry Opiekunkowo- adal
); ?>
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.