Powitajki przy kawie 51

30 sierpnia 2019 06:54 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Jakoś chłodniej z rana .Ale co tam, piątek mamy, hura za 5 dni kierunek dom Spokojnego dnia życzę 
30 sierpnia 2019 07:18 / 5 osobom podoba się ten post
Witamw piąteczek, piątunio
Cieplutko się robi i na tarasie.
Życzę Wam miłego dnia
30 sierpnia 2019 08:57 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry. 
Zapowiada się gorący dzień, ma byc 31 st! Już jest 19.
Nie mogłam spać i zmęczona się obudziłam, ale zimna woda nie tylko zdrowia doda, obudzi lepiej niż kawa.
Nie zemgliło mnie po czekoladowym uwielbianiu, znaczy mój organizm jej potrzebuje 
Już po śniadaniu i kawie, teraz prasówka. W Generał Anzeige duży artykuł o naszej KRS i aferze z trolami . Że też musieli o tym pisać! Czeka mnie  wyzwanie, żeby zrozumiałym językiem wytłumaczyć babci,o co się rozchodzi, bo mocno ciekawa. 
Przy okazji swój niemiecki będę mogła sprawdzić 
Miłego i spokojnego dnia
30 sierpnia 2019 09:57 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry wszystkim. Jeszcze trochę w domu, jutro wesele w rodzinie i w poniedziałek w drogę do pracy....
30 sierpnia 2019 11:02 / 5 osobom podoba się ten post
Kurde balans co nas tu dziś tak małopouciekali do Polski ....A ja dziś dom babki przewracam do góry nogami tzn.se sprzątam bardziej gruntownie bo we wtorek zmienniczka wraca .Niech mi kto do wtorku nabrudzi to
30 sierpnia 2019 11:48 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Kurde balans co nas tu dziś tak mało:-)pouciekali do Polski ....:-)A ja dziś dom babki przewracam do góry nogami tzn.se sprzątam bardziej gruntownie bo we wtorek zmienniczka wraca .Niech mi kto do wtorku nabrudzi to:boks1::yahoo:

A my siedzimy na tarasie, ja, dziadek sprzątaczka robi porządki
30 sierpnia 2019 11:58 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Kurde balans co nas tu dziś tak mało:-)pouciekali do Polski ....:-)A ja dziś dom babki przewracam do góry nogami tzn.se sprzątam bardziej gruntownie bo we wtorek zmienniczka wraca .Niech mi kto do wtorku nabrudzi to:boks1::yahoo:

Staram die codziennie wpasc i popisac tu z przyjemnością. Ale no ....mało czasu i się kurczy. Lubię sobie spokojnie w miarę przy kompie zasiąść, jak na szteli . Z fona czy tak z doskoku niewygonie mi trochę, ale kombinuję jak mogę .
Dzień dobry Wam. Pilnuje obiadu zeby nie uciekł  
30 sierpnia 2019 12:19 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Staram die codziennie wpasc i popisac tu z przyjemnością. Ale no ....mało czasu i się kurczy. Lubię sobie spokojnie w miarę przy kompie zasiąść, jak na szteli:-) . Z fona czy tak z doskoku niewygonie mi trochę, ale kombinuję jak mogę .
Dzień dobry Wam. Pilnuje obiadu zeby nie uciekł :hihi: 

Nie przejmuj się każdy z nas będąc na urlopie zagląda tu rzadziej, naturalne to
30 sierpnia 2019 12:42 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

A my siedzimy na tarasie, ja:pisanie na forum:, dziadek :lulu:sprzątaczka robi porządki:odkurzanie::mycie podlogi:
:smiech3:

Ja pierniczę Ty masz luzik
30 sierpnia 2019 12:44 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Staram die codziennie wpasc i popisac tu z przyjemnością. Ale no ....mało czasu i się kurczy. Lubię sobie spokojnie w miarę przy kompie zasiąść, jak na szteli:-) . Z fona czy tak z doskoku niewygonie mi trochę, ale kombinuję jak mogę .
Dzień dobry Wam. Pilnuje obiadu zeby nie uciekł :hihi: 

Nie no spoko taką małą dygresje uczyniłam i wszystko rozumiemJak po powrocie wyskoczę w góry na parę dni to wcale tu nie zajrzę
30 sierpnia 2019 13:07 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

A my siedzimy na tarasie, ja:pisanie na forum:, dziadek :lulu:sprzątaczka robi porządki:odkurzanie::mycie podlogi:
:smiech3:

Niektórzy to się potrafią ustawić. 
Jeszcze nigdy nie trafił mi się dom,do którego przychodziłaby sprzątaczka .
W jednym, dużym domu, podobno była, ale jak zaczęły opiekunki z Polski przyjeżdżać, to babcia zrezygnowała, no bo po co ma płacić, jak opiekunka posprząta.

30 sierpnia 2019 13:12 / 2 osobom podoba się ten post
Jednak nie narzekam,że nie ma sprzątaczki. U siebie też nie mam
Wydaje mi się, że ktoś obcy,nie umiałby u mnie posprzątać. 
Nawet jak dzieci przyjeżdżają w odwiedziny, i córką czy synowa albo syn, to tylko do odkurzacza ich dopuszczam ,a tak to słyszą-dobra,zostaw, ha zrobię. No taka głupia jestem i co na to poradzę 

30 sierpnia 2019 13:14 / 2 osobom podoba się ten post
Jak nie sprawdzisz, to takie jak wyżej pomieszanie liter wychodzi. Ale tu inteligentne ludzie som, to zrozumiejom
30 sierpnia 2019 13:21 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Nie no spoko taką małą dygresje uczyniłam :-)i wszystko rozumiem:-)Jak po powrocie wyskoczę w góry na parę dni to wcale tu nie zajrzę:hihi:

No teraz , toTy chyba sobie z nas żartujesz! Czy Ty tak na serio ?
30 sierpnia 2019 13:49 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

No teraz , toTy chyba sobie z nas żartujesz! Czy Ty tak na serio ?

Na serio ale to przecież kilka dniForum odpocznie ode mnie a ja od forum też tak czasem trzeba, tylko natura i zero netu
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.