Powitajki przy kawie 51

30 sierpnia 2019 14:08 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Jak nie sprawdzisz, to takie jak wyżej pomieszanie liter wychodzi. Ale tu inteligentne ludzie som, to zrozumiejom :-)

Tak, inteligentni jesteśmy. Nie ma kłótni... Bo po co? Bo o co? Nie ma hejtu, jak obok... Szanujemy się, chociaż nieraz może istnieje rozbieżność stanowisk.. Jak to w grupie.
A dziś byłem świadkiem hejterskich zachowań niepowtarzalno-fioletowomyszowych-alaskofoczkowych i innych. Niestety, te nawyki przeniesione tam - stąd. Sorki, za taką dygresyjkę
30 sierpnia 2019 14:17 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Tak, inteligentni jesteśmy. Nie ma kłótni... Bo po co? Bo o co? Nie ma hejtu, jak obok... Szanujemy się, chociaż nieraz może istnieje rozbieżność stanowisk.. Jak to w grupie.
A dziś byłem świadkiem hejterskich zachowań niepowtarzalno-fioletowomyszowych-alaskofoczkowych i innych. Niestety, te nawyki przeniesione tam - stąd. Sorki, za taką dygresyjkę

Jak wspominałam, zajrzałam tam kiedyś, ale nie umiem się tam poruszać .
Masz rację pisząc, że można się różnić w spojrzeniu na te same tematy, ale szanować odmienne zdanie i nie narzucać na siłę swojego. I nie obrażać się. Czy to możliwe, że Nick1 się obraził za żartobliwe komentarze i sobie stąd poszedł?
Jesli tak,to nie rozumiem. Wydawało mi się, że dobrze się tutaj czuje, o czym sam zresztą pisał. 
A może za nudno się Jemu tutaj zrobiło i zatęsknił za przepychankami?
30 sierpnia 2019 14:21 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Nie no spoko taką małą dygresje uczyniłam :-)i wszystko rozumiem:-)Jak po powrocie wyskoczę w góry na parę dni to wcale tu nie zajrzę:hihi:

My też śmigamy 8 wrzesnia na urlop- w końcu trzeba . I też pełen restart. Odetniemy się od mediów i będziemy zachwycać siem 
30 sierpnia 2019 14:26 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Jak wspominałam, zajrzałam tam kiedyś, ale nie umiem się tam poruszać .
Masz rację pisząc, że można się różnić w spojrzeniu na te same tematy, ale szanować odmienne zdanie i nie narzucać na siłę swojego. I nie obrażać się. Czy to możliwe, że Nick1 się obraził za żartobliwe komentarze i sobie stąd poszedł?
Jesli tak,to nie rozumiem. Wydawało mi się, że dobrze się tutaj czuje, o czym sam zresztą pisał. 
A może za nudno się Jemu tutaj zrobiło i zatęsknił za przepychankami?

Nie wiem i ja , o co mu tam chodziło, ale jak to Konwalia pisała- toż to chłopok- szkoda 
30 sierpnia 2019 14:29 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

Zabrakło tolerancji..." nie umiemy się różnić pięknie i mocno"...jak już kiedyś Norwid zauważył...
30 sierpnia 2019 16:01 / 5 osobom podoba się ten post
Witam ! Za ok.godzine mam busa na DE....Pozdrawiam Wszystkich i do zobaczenia po drugiej stronie moc
30 sierpnia 2019 16:03 / 3 osobom podoba się ten post
...y.urwalo mi...Ella40 przybywam do Travemunde...
30 sierpnia 2019 16:10 / 3 osobom podoba się ten post
Damessa

Witam ! Za ok.godzine mam busa na DE....Pozdrawiam Wszystkich i do zobaczenia po drugiej stronie moc

Szczęśliwej drogi 
30 sierpnia 2019 16:13 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Nie wiem i ja , o co mu tam chodziło, ale jak to Konwalia pisała- toż to chłopok- szkoda :-)

Wolna wola Tino
30 sierpnia 2019 16:20 / 4 osobom podoba się ten post
Witam, dzisiaj taka spóźniona,życzę miłego popołudnia
30 sierpnia 2019 16:35 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Zabrakło tolerancji..." nie umiemy się różnić pięknie i mocno"...jak już kiedyś Norwid zauważył...

Za to potrafimy dos....ć pięknie i mocno, gdzieś zaciera się granica między zabawą w pełnym tego słowa znaczeniu a zabawą kosztem drugiego człowieka ,..Jessssu i te wywlekanie brudów grzebanie w prywatności cena jaką płaci się za łatwowierność. Fora mają to do siebie że to skupisko ludzi nigdy nie będzie idealnie to niewykonalne zawsze znajdzie się jakiś oszołom który namiesza.Trzeba być czujnym i w zarodku chamstwo zdusić.  Bo chamstwo jak ziarno jeśli trafi na podatny grunt to się rozprzestrzeni jak chwast .
30 sierpnia 2019 16:44 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Luke ludzie się nie zmieniają, zwłaszcza na stare lata, zmieniają tylko miejsca bytowania
30 sierpnia 2019 17:07 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Za to potrafimy dos....ć pięknie i mocno, gdzieś zaciera się granica między zabawą w pełnym tego słowa znaczeniu a zabawą kosztem drugiego człowieka ,..Jessssu i te wywlekanie brudów grzebanie w prywatności cena jaką płaci się za łatwowierność. Fora mają to do siebie że to skupisko ludzi nigdy nie będzie idealnie to niewykonalne zawsze znajdzie się jakiś oszołom który namiesza.Trzeba być czujnym i w zarodku chamstwo zdusić.  Bo chamstwo jak ziarno jeśli trafi na podatny grunt to się rozprzestrzeni jak chwast .

Tak właśnie. Mocne i słuszne słowa Konwalio. Pierwszy administrator tutaj wiedział o tym bardzo dobrze i szybko reagował.
Niedostrzeganie granicy miedzy taką zabawą a już krzywdzeniem kogoś i tłumaczenie tego potrzebą odciążenia własnej psychiki- to jest właśnie prostactwo. Dlatego mnie nikt nie widział w sforze atakującej jednostki i nie zobaczy...
30 sierpnia 2019 17:32 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Luke ludzie się nie zmieniają, zwłaszcza na stare lata, zmieniają tylko miejsca bytowania

No właśnie, bytowania, bo przecież nie życia. 
No bo co to za życie cudzym życiem 
30 sierpnia 2019 19:33 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

No właśnie, bytowania, bo przecież nie życia. 
No bo co to za życie cudzym życiem 

Kochana są tacy któyrzy tylko cudzym życiem żyją 
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.