Powitajki przy kawie 53

11 listopada 2019 05:20 / 9 osobom podoba się ten post
Dzien dobry - moj dyzur dzisiaj .Wrocilam ze spacerku krótkiego wprawdzie , z psinka .Musi czesto wychodzic siusiu, zeby jej nie obciazac .Zimno dzisiaj,nie odstraszy mnie to jednak od wyjazdu w las . .Zrobilabym wam herbatke z.imbirem, tylko ze nie slysze jeszcze rozgardiaszu i rozmow .Widocznie wszyscy spia . Dobrego dnia 
11 listopada 2019 06:32 / 12 osobom podoba się ten post
Miłego,świątecznego dnia.
11 listopada 2019 06:34 / 5 osobom podoba się ten post
Grabowiec26

PDP. i Ja też spacerek zrobiliśmy , tylko że się mi dziadek przewrócił ,
nic tylko palec skaleczony , no cóż moja wina

To się zdarza mój kiedyś siedział na wózku i sięgał po gazetę ja poszłam na moment do kuchni i tylko usłyszałam jak coś pierdyklo ,lecę a dziadek na podłodze ,dobrze że wykładzina dywanowa była ,ale sama go nie potrafiłam dźwignąć, poleciałam po córkę.Wcale mi się nie oberwało  córka wiedziała, że ojciec bywa,, ruchliwy"Nie uszkodził żadnego palcaTylko łokieć go bolał bo poleciał na lewo.
11 listopada 2019 06:36 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

Dobry wieczór. Ja jak zwykle rano wstaję na "ostatni moment". Dzisiaj była u mnie piękna pogoda. Po obiadku poszłyśmy z pdp na spacer. Dłuuugi spacer. Ależ ta kobita ma motorek :smiech3: No wykończy mnie kiedyś.
Pozdrowionka dla wszystkich.

A gdzie ma ten motorek ?
11 listopada 2019 06:38 / 5 osobom podoba się ten post
Mleczko

A, to idzie wytrzymać :-)

Gorzej jak środkowy
11 listopada 2019 06:41 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Takiej:odpoczynek_kominek: to dobrze:aniolki:

Właśnie nie zazdraszczaj ,daj jej się pobujać na foteluZasłużyła 
11 listopada 2019 06:50 / 12 osobom podoba się ten post
Dzień dobryleniwie jeszcze z łoża ,cisza ,spokój.Kocica pomrukuje obok ,czarna jak węgiel,nie sposób ja przeoczyć. Dziś dla mnie dzień odpoczynku po dwóch zwariowanych dniach.Jedzenia jeszcze trochę zostało, więc nie ma stania w kuchni.Życzę Wam spokojnego dnia pracy a urlopujacym laby---- podbierajcie   
11 listopada 2019 06:56 / 10 osobom podoba się ten post
Witam poniedziałkowo.
Dziś dzień "gospodarczy" i chyba cały ten ostatni tydzień taki będzie.
Miłego dnia wszystkim
11 listopada 2019 06:58 / 11 osobom podoba się ten post
Dzięki za kawę Konwalijko
Witam w poniedziałek, w roboczy tu dzień
Chłodnawo, ale pogodnie
Życzę Wam miłego dnia
11 listopada 2019 07:35 / 12 osobom podoba się ten post
Dzień dobry. Obudziłam się o 5 i spać nie mogłam. Później przysnelam budzik zadzwonił to zerwalam się jak koń do galopu. Teraz szykuje śniadanko i witam się z Wami.  Teraz kawką musi być bo jestem nieprzytomna że bardzo nie wiem jak się nazywam. 
11 listopada 2019 07:47 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Gorzej jak środkowy:-)

Palec masowego przekazu- faktycznie źle 
11 listopada 2019 07:51 / 12 osobom podoba się ten post
Dzien dobry. Dzień zapowiada się pogodny . Wczoraj też był- jednak, aby nie było tak pięknie to gołębie ob..... nam auto . Mój zrobił oględziny i stwierdził , że egzemplarzy było kilka na raz i musiały się zsynchronizować . Żadnen tragedien- można rzec - gównianen. Auto się umyło, a stadko skrzydlatych psotników poleciało dalej robić to, do czego je natura stworzyła
Miłego dzionka wszystkim- my zaraz chyba w las jadziem, jak Mleczuś.
11 listopada 2019 07:54 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Dzień dobry:oklaski:leniwie jeszcze z łoża ,cisza ,spokój.Kocica pomrukuje obok ,czarna jak węgiel,nie sposób ja przeoczyć. Dziś dla mnie dzień odpoczynku po dwóch zwariowanych dniach.Jedzenia jeszcze trochę zostało, więc nie ma stania w kuchni.Życzę Wam spokojnego dnia pracy a urlopujacym laby:buziaki2::kawa::kawa::kawa::kawa1::kawa::kawa::kawa:---- podbierajcie   

Moja kocia księżniczka strasznie dużo je. Wiem , że koty wcinają na jesien podwójne ilości, ale jej już się pies boi. Twoja też tak młóci?
11 listopada 2019 07:56 / 11 osobom podoba się ten post
Wszystkim dzień dobry. Pogodnie, choć zimno.
11 listopada 2019 07:57 / 12 osobom podoba się ten post
Witam Opiekunkowo mróz pomalowal trawnik..
Udanego dnia świstaka
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.