Powitajki przy kawie 53

11 listopada 2019 08:02 / 10 osobom podoba się ten post
Dzień dobry ,
Święto mamy , więc pomyślności życzę wszelakiej
11 listopada 2019 09:29 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, witam listopadowo, niepodległościowo.Życzę spokojnego, pozytywnego dnia
11 listopada 2019 09:30 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, witam listopadowo, niepodległościowo.Życzę spokojnego, pozytywnego dnia
11 listopada 2019 09:31 / 7 osobom podoba się ten post
Ojej,poszło podwójnie, znaczy że szczerze,od serca
11 listopada 2019 10:33 / 11 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, dzisiaj ważny dzień dla naszego Kraju. 11 listopada. Pamiętajmy o naszej ojczyźnie zawsze i wszędzie.
11 listopada 2019 10:35 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Moja kocia księżniczka strasznie dużo je. Wiem , że koty wcinają na jesien podwójne ilości, ale jej już się pies boi. Twoja też tak młóci?

Nawet nie ,je często ale mało dba o linię

11 listopada 2019 10:45 / 9 osobom podoba się ten post
Dzien dobry Opiekunkowo-
11 listopada 2019 11:17 / 11 osobom podoba się ten post
Dzień dobry wszystkim świąteczne 
Za oknem jesiennie, kolorowo jeszcze, ale bez słońca. 
Prawie południe, ale spałam prawie do 10 rano! No co ja poradzę, że późno w nocy leciał Wykidajło na TVN  z Patrikiem Schweizem ?To przecież musiałam obejrzeć i zrobiła się 3 nad ranem 
Dzisiaj chyba się wybiorę do kina, sama, bo moi znajomi już wszystko widzieli.
Jeszcze nie wiem na co, bo w Multikinie do wyboru i Boże Ciało, i (Nie)znajomi, i Nieplanowane, i jeszcze Ukryta Gra?
Co byście  wybrali ?
Przyjemnego dnia Wam życzę 

11 listopada 2019 11:50 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień Dobry
11 listopada 2019 11:54 / 8 osobom podoba się ten post
No i znów poszło zanim chciałam coś napisać. Mamy Dzień Niepodległości i cieszmy się że żyjemy w wolnym kraju bez wojny i głodu. Że nie znamy strachu i niepewności jaka doświadczyli nasi dziadkowie rodzice .
Taki mi się jakoś się od rana pomyślało
11 listopada 2019 12:09 / 3 osobom podoba się ten post
Anka1

No i znów poszło zanim chciałam coś napisać.:-) Mamy Dzień Niepodległości :-) i cieszmy się że żyjemy w wolnym kraju bez wojny i głodu. Że nie znamy strachu i niepewności jaka doświadczyli nasi dziadkowie rodzice .:-)
Taki mi się jakoś się od rana pomyślało:-)

Czy ten nasz kraj na prawdę taki wolny? Za prawdę powiadam Ci pozory mylą ....
11 listopada 2019 12:11 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dzień dobry wszystkim świąteczne :-)
Za oknem jesiennie, kolorowo jeszcze, ale bez słońca. 
Prawie południe, ale spałam prawie do 10 rano! No co ja poradzę, że późno w nocy leciał Wykidajło na TVN  z Patrikiem Schweizem ?To przecież musiałam obejrzeć i zrobiła się 3 nad ranem :-)
Dzisiaj chyba się wybiorę do kina, sama, bo moi znajomi już wszystko widzieli.
Jeszcze nie wiem na co, bo w Multikinie do wyboru i Boże Ciało, i (Nie)znajomi, i Nieplanowane, i jeszcze Ukryta Gra?
Co byście  wybrali ?
Przyjemnego dnia Wam życzę 
:najlepszego3:

Ukryta gra ,mój wybór
11 listopada 2019 12:14 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

Dzien dobry Opiekunkowo-:-)

Jak tam urlopik jeszcze pod palmą?
11 listopada 2019 12:28 / 5 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Czy ten nasz kraj na prawdę taki wolny? Za prawdę powiadam Ci pozory mylą ....

Tak zgadzam się z Tobą  i widzę że stoimy po jednej stronie. Nie wchodzę w dylematy polityczne bo zapewne o to Ci chodzi  Mówiąc o Niepodległości mam na myśli nasze prawa, i i to że możemy mówić i myśleć. Nie napiszę " jak chcemy" bo to też nie do końca prawda. Nie mniej jednak wracamy do rodzin które są bezpieczne w Naszym Kraju, a ja przynajmniej zawsze wracam z radością. Na decyzję większości nikt nie ma wpływu. Jest jak jest a jak będzie kiedyś to o tym nie wszyscy mysla zwlasza Ci którzy dostali coś za nic
11 listopada 2019 12:33 / 6 osobom podoba się ten post
Anka1

No i znów poszło zanim chciałam coś napisać.:-) Mamy Dzień Niepodległości :-) i cieszmy się że żyjemy w wolnym kraju bez wojny i głodu. Że nie znamy strachu i niepewności jaka doświadczyli nasi dziadkowie rodzice .:-)
Taki mi się jakoś się od rana pomyślało:-)

A czy napewno jest tak jak piszesz? Nasi dziadkowie bali się wojny , głodu i innych rzeczy. Czy teraz jest inaczej. Jedni mają biliony na koncie drudzy nie mają kromki chleba. Stoimy w kilkuletnich kolejkach do lekarza i czekamy( jak doczekamy) na zabieg czy nawet zwykła wizytę u specjalisty. Czy Ty jesteś wolna.? Jeździmy do jakby niebylo "naszych wojennych wrogów" bo w kraju zarabiamy takie grosze, że każdą złotówkę obracamy dwa razy w palcach zanim ją wydamy. Tak jestem wolna bo mogę decydować za siebie, mam otworzone granice żeby móc swobodnie wyjeżdżać ale na tym wszystkim cierpimy myni a najbardziej nasze rodziny. ale ja nie narzekam .dziękuję Bogu że jestem w miarę zdrowa i nie proszę o kromkę chleba. Dzisiaj człowiek jest niewolnikiem pieniądza. Pieniądz jest "bogiem". 
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.