Powitajki przy kawie 53

11 listopada 2019 12:49 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

:buziaki1:Ukryta gra ,mój wybór:oklaski1:

Seksmisja, mój wybór

11 listopada 2019 12:50 / 6 osobom podoba się ten post
Dusia1978

A czy napewno jest tak jak piszesz? Nasi dziadkowie bali się wojny , głodu i innych rzeczy. Czy teraz jest inaczej. Jedni mają biliony na koncie drudzy nie mają kromki chleba. Stoimy w kilkuletnich kolejkach do lekarza i czekamy( jak doczekamy) na zabieg czy nawet zwykła wizytę u specjalisty. Czy Ty jesteś wolna.? Jeździmy do jakby niebylo "naszych wojennych wrogów" bo w kraju zarabiamy takie grosze, że każdą złotówkę obracamy dwa razy w palcach zanim ją wydamy. Tak jestem wolna bo mogę decydować za siebie, mam otworzone granice żeby móc swobodnie wyjeżdżać ale na tym wszystkim cierpimy myni a najbardziej nasze rodziny. :-(ale ja nie narzekam .dziękuję Bogu że jestem w miarę zdrowa i nie proszę o kromkę chleba. Dzisiaj człowiek jest niewolnikiem pieniądza. Pieniądz jest "bogiem". :-(

najpierw posyłam  Ci uśmiech. 
Nie do końca zgadzam się z tym o czym piszesz
Mówimy o Niepodległości czyli suwerennej niezależności od innych jednostek politycznych. I tylko to mam na myśli ciesząc się z tego. 

Natomiast sprawa kolejek do lekarzy, wysokiej umieralności i tego że musimy wyjeżdżać żeby godnie żyć tak tu masz rację, Pieniądze zawsze rządziły ludźmi i w dalszym ciągu są bogiem milionów ludzi na świecie , nie tylko w Polsce. A piramida niewolnictwa niestety istnieje wszędzie. W kraju w Niemczech wszędzie gdzie tylko spojrzysz. Niestety nie mamy na to aż takiego wpływu.
11 listopada 2019 12:52 / 4 osobom podoba się ten post
Anka1

:-):-):-):-) najpierw posyłam  Ci uśmiech. 
Nie do końca zgadzam się z tym o czym piszesz
Mówimy o Niepodległości czyli suwerennej niezależności od innych jednostek politycznych. I tylko to mam na myśli ciesząc się z tego. 

Natomiast sprawa kolejek do lekarzy, wysokiej umieralności i tego że musimy wyjeżdżać żeby godnie żyć tak:-):-) tu masz rację, Pieniądze zawsze rządziły ludźmi i w dalszym ciągu są bogiem milionów ludzi na świecie , nie tylko w Polsce. A piramida niewolnictwa niestety istnieje wszędzie. W kraju w Niemczech wszędzie gdzie tylko spojrzysz. Niestety nie mamy na to aż takiego wpływu.

Masz rację .  
11 listopada 2019 12:53 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Masz rację . :-) 

Więc cieszmy się
11 listopada 2019 12:57 / 4 osobom podoba się ten post
Cieszę sie Ale ... chcialam pojechać na krótkie zlecenie i przed Świętami wrócić ale niestety spóźniłam się.Teraz potrzebują łącznie ze Świętami , a ja za nic nie zamienię swojej rodziny na euro
11 listopada 2019 12:59 / 2 osobom podoba się ten post
Anka1

Cieszę sie:-) Ale ... chcialam pojechać na krótkie zlecenie i przed Świętami wrócić ale niestety spóźniłam się.Teraz potrzebują łącznie ze Świętami , a ja za nic nie zamienię swojej rodziny na euro

Szukaj, szukaj... Jesteś na fb? Widziałem i krótkie zlecenia do świąt
11 listopada 2019 13:01 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

Szukaj, szukaj... Jesteś na fb? Widziałem i krótkie zlecenia do świąt:-)

Niby są ale aa zawsze za późno zresztą ja pracuję  na warunkach niemieckich, i takich ofert  jest mnie:-
11 listopada 2019 13:04 / 2 osobom podoba się ten post
Anka1

Cieszę sie:-) Ale ... chcialam pojechać na krótkie zlecenie i przed Świętami wrócić ale niestety spóźniłam się.Teraz potrzebują łącznie ze Świętami , a ja za nic nie zamienię swojej rodziny na euro

A ile Ci jeszcze zostało??? do odsiadki? 
11 listopada 2019 13:06 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

:buziaki1:Ukryta gra ,mój wybór:oklaski1:

Póki co, jadę do siostry na obiad 
Zobaczę na jaki sens zdążę 
Ale też o Ukrytej grze myślałam, uwielbiam Kota 
11 listopada 2019 13:09 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Seksmisja, mój wybór:zawstydzony::oklaski:

:smiech3:

Nie grają 
11 listopada 2019 13:10 / 5 osobom podoba się ten post
Dusia1978

A ile Ci jeszcze zostało???:wiezienie: do odsiadki? :hihi:

Skrócili mój pobyt  z 3 tygodni zastępstwa na 1 że względu że odmówiłam podania leków przez pega. Nie i już..... Wiem że to żaden problem , wkręcić strzykawkę i .... podać ale to już jest ingerencja .Więc odmówiłam
11 listopada 2019 13:11 / 3 osobom podoba się ten post
Anka1

To tak jak ja. I niestety dłuższa przerwa niż planowałam. 
Ale też się cieszę, że mogę sobie na nią pozwolić  
11 listopada 2019 13:14 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Szukaj, szukaj... Jesteś na fb? Widziałem i krótkie zlecenia do świąt:-)

Np nie ma mnie na fejsie, więc czyżby to byla prawda, że jak cię tam nie ma, to nie istniejesz?
11 listopada 2019 13:15 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

To tak jak ja. I niestety dłuższa przerwa niż planowałam. 
Ale też się cieszę, że mogę sobie na nią pozwolić :-) 

Ja też mogę sobie pozwolić na grymasy na zleceniach, i odmawiam czegoś za co mi nie zapłacą więc czasem rodzina to akceptuje, a czasem gdy jest przyzwyczajona przez niektórych nadgorliwych opiekunów do tego że robią wszystko, ...nie akceptuje mojej niesubordynacji i kończę wcześniej
11 listopada 2019 13:16 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Np nie ma mnie na fejsie, więc czyżby to byla prawda, że jak cię tam nie ma, to nie istniejesz?

Istniejesz 
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.